SHJZ-2000VA
ShunHong
W20001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tar éis níos mó ná dhá scór bliain de nuálaíocht theicneolaíoch agus déine an mhargaidh, tá caighdeán sármhaitheasa socraithe ag ár gclaochladáin sa tionscal as a gcobhsaíocht agus a marthanacht gan mheaitseáil. Tá an claochladán seo den scoth in oiriúnú voltais, ag athrú go cruinn 220V go 240V go 110V gan aon chaillteanas, ag feabhsú go mór comhoiriúnacht fearais leictreacha.
Ní hamháin sin, i gcur i bhfeidhm na n-ábhar, a shaothrú againn ar an deireadh thiar thall, úsáid a bhaint as teicneolaíocht déantúsaíochta chun cinn fáinne aon phas croí istigh. Laghdaíonn an teicneolaíocht nuálaíoch seo go héifeachtach caillteanas fuinnimh agus feabhsaíonn sé éifeachtúlacht chomhshó, ionas gur féidir leis an trealamh feidhmíocht den scoth a choinneáil fós in úsáid fhadtéarmach, ag cinntiú oibriú cobhsaí fadtéarmach.
Nuair a thagann sé le sábháilteacht, chuireamar go leor iarracht isteach ann. Úsáideann an claochladán dearadh láidir bhlaosc iarainn, in éineacht le hábhair lasair-retardant agus feistí cosanta rialaithe teochta, chun raon iomlán cosanta sábháilteachta a sholáthar d'úsáideoirí. Cinntíonn na bearta seo gur féidir le húsáideoirí mothú ar a suaimhneas agus ar a suaimhneas le linn úsáide gan a bheith buartha faoi aon rioscaí slándála. Ní hamháin gur trealamh comhshó cumhachta éifeachtach agus cobhsaí iad ár gclaochladáin, ach freisin comhpháirtí iontaofa d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-2000VA |
| Ainm an táirge | 2000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 5.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Lean an nós imeachta múchta ceart: Tar éis é a úsáid, lean an nós imeachta ceart chun an tiontaire voltas a dhúnadh, an trealamh leictreach a dhícheangal ar dtús, agus ansin an soláthar cumhachta a dhícheangal chun turraing leictreach a sheachaint.
' Power claochladán Forbhreathnú Oibríocht : Double ráthaíocht sábháilteachta agus Éifeachtúlacht '
Tá Cumhacht claochladán ina chomhpháirt thábhachtach i gcóras leictreach, tá a úsáid cheart an-tábhachtach chun sábháilteacht trealaimh agus éifeachtacht oibríochta. Seo treoir mhionsonraithe chun cabhrú leat sábháilteacht agus éifeachtúlacht do chlaochladán a chinntiú.
Céim 1: Iniúchadh cuma chúramach agus deimhniú cúlpháirtí
Sula dtosaíonn tú ar an gclaochladán cumhachta, déan iniúchadh amhairc cuimsitheach ar dtús. Seiceáil go bhfuil blaosc an claochladáin slán agus go bhfuil gach cuid agus scriúnna slán. Tá an chéim seo riachtanach chun teipeanna leictreacha a chosc agus sláine trealaimh a chothabháil.
Céim 2: Ceangail an soláthar cumhachta i gceart
Cuir breiseán ionchuir an claochladáin isteach in asraon cumhachta 220V a oireann do riachtanais voltais ionchuir an claochladáin. Sula ndéantar an soicéad cumhachta a nascadh, cinntigh go bhfuil an voltas comhsheasmhach le voltas ionchuir rátáilte an claochladáin chun damáiste feiste de bharr neamhréire voltais a chosc.
Céim 3: Tosaigh an claochladán go cúramach
Aimsigh an lasc cumhachta ar an gclaochladán agus brúigh go réidh é chun an chumhacht a chasadh air. Agus tú ag tosú, tabhair aird ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó creathadh ann, rud a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha go bhfuil fadhb ann leis an bhfeiste. Má tá gach rud go maith, beidh solas táscaire an claochladáin lasadh suas, rud a léiríonn go bhfuil an gléas a thiomáint go rathúil ar.
Céim 4: Trealamh leictreach a nascadh go daingean
Ceangail trealamh leictreach óna dteastaíonn voltas 110V go sábháilte le calafort aschuir an claochladáin. Le linn an phróisis nasctha, cinntigh nach sáraíonn cumhacht an fhearais leictreach acmhainn iompair uasta an claochladáin chun ró-ualach a sheachaint. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cuir lasc cumhachta an fhearas leictreach ar siúl, agus ba cheart go mbeadh an fearas leictreach in ann tosú agus a reáchtáil de ghnáth.
Céim 5: Monatóireacht a dhéanamh ar an stádas oibriúcháin
Seiceáil stádas oibriúcháin claochladáin agus trealamh leictreach go rialta le linn oibriú. Tabhair aird ar cibé an bhfuil an claochladán róthéamh, cibé an bhfuil na fearais leictreacha ag rith go réidh, chun sábháilteacht agus cobhsaíocht an chórais iomláin a chinntiú.
Céim 6: Múch an gléas i gceart
Tar éis é a úsáid, an chumhacht a mhúchadh san ord ceart. An chéad lasc cumhachta an trealaimh leictrigh a mhúchadh, ansin cumhacht an claochladáin a mhúchadh, agus ar deireadh an breiseán ionchuir a tharraingt amach chun múchadh sábháilte an chórais leictreachais a chinntiú.
Céim 7: Cothabháil agus cigireacht rialta
D'fhonn oibriú cobhsaí fadtéarmach an claochladáin a áirithiú, moltar cothabháil agus iniúchadh rialta a dhéanamh. Áirítear leis seo an claochladán a ghlanadh, sláine na cordaí cumhachta agus na plocóidí a sheiceáil, agus monatóireacht a dhéanamh ar stádas feidhmíochta an claochladáin.
CCanna