SHJZ-500VA
ShunHong
W5001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Cur síos ar an Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Cur síos ar an Táirge
Is féidir le tiontaire voltas SHJZ-500VA, lena 500W cumhachtach, 220V go 110V a thiontú go héasca chun freastal ar riachtanais fearais leictreacha éagsúla. Toisc a mhéid dlúth agus a mheáchan éadrom, tá an tiontaire seo ina chompánach riachtanach don bhaile agus don taisteal.
Nuálaíocht Theicniúil
Faomhadh Dúbailte: Tar éis blianta de fhíorú margaidh, fuair SHJZ-500VA moladh d'aon toil ó úsáideoirí as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth.
Oiriúnú Voltais: Deartha go speisialta do chaighdeáin éagsúla voltais, is féidir leis an voltas a thiontú go tapa agus go cobhsaí chun a chinntiú go bhféadfaidh na fearais leictreacha oibriú de ghnáth i réimsí éagsúla.
Ábhair ardchaighdeáin: cinntíonn úsáid amhábhar ardcháilíochta ardéifeachtúlacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais, agus laghdaítear tomhaltas fuinnimh ag an am céanna.
Ráthaíocht sábháilteachta: tá an bhlaosc déanta as ábhar sturdy, tá an sreangú inmheánach fillte le hábhar lasair-retardant agus feistithe le cosaint rialaithe teochta chun sábháilteacht úsáide a chinntiú.

Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-500VA |
| Ainm an táirge | 500W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 500W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 16.5*12*7.5cm (6.49*4.72*2.95 orlach) |
| Méid (le pacáiste) | 26*16*13cm (10.23*6.3*5.1 orlach) |
| meáchain | 2.6kg (5.73 lb) |
| Meáchan (le pacáiste) | 3.0kg (6.61 lb) |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 0.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 4.2A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
![]() |
|
Úsáidí Táirge
Iarratas il-chás
Fearais tí: Cibé an fearais cistine beaga nó trealamh cúraim phearsanta é, is féidir le SHJZ-500VA comhshó voltas cobhsaí a sholáthar chomh fada agus atá an chumhacht faoi bhun 400W.
Trealamh oifige
Is féidir le printéirí beaga, fótachóipeálaithe agus trealamh oifige eile oibriú go cobhsaí faoi voltas 220V chun éifeachtúlacht oibre a fheabhsú.
Gruagaireacht
Is féidir le trealamh gruagaireachta baile, mar shampla iarann tlú, galtáin aghaidhe, etc., taitneamh a bhaint as leibhéal gairmiúil taithí cúraim tríd an tiontaire voltais.
Trealamh leighis
Is féidir le trealamh leighis baile, mar shampla monatóireacht ar bhrú fola, comhdhlúthadáin ocsaigine, etc., a bheith ag rith go cobhsaí le cabhair ón tiontaire seo.

Treoir Oibriú Táirge
Ba cheart na céimeanna seo a leanas a leanúint agus an tiontaire voltas SHJZ-500VA á úsáid:
1. Seiceáil sláine an trealaimh,
2. Ceangail an soláthar cumhachta 220V,
3. Cas ar an tiontaire,
4. Ceangail agus bain úsáid as fearais leictreacha 110V.
5. Ag an am céanna, tabhair aird ar dhiomailt teasa agus aerála uiscedhíonach agus taise-dhíonach chun oibriú sábháilte an trealaimh a chinntiú.


CCanna
C1: Cad iad na deimhnithe sábháilteachta agus comhshaoil do tháirgí tiontaire voltas?
A1: Tá ár gcuid táirgí tiontaire voltais imithe trí thástáil dhian agus fuair siad roinnt deimhnithe idirnáisiúnta agus intíre lena n-áirítear CE, ROHS agus FCC. Cinntíonn na deimhnithe seo go gcomhlíonann na táirgí caighdeáin idirnáisiúnta maidir le sábháilteacht leictreach, cosaint an chomhshaoil agus comhoiriúnacht leictreamaighnéadach, rud a thugann suaimhneas intinne níos mó duit.
C2: Cad iad na cineálacha trealaimh leictreach is féidir leis an tiontaire voltais seo a thacú?
A2: Tá ár tiontaire voltas deartha le haghaidh fearais leictreacha 110V agus tacaíonn sé le raon leathan fearais tí, mar shampla purifiers aeir, lampaí tábla, leicneáin fiacla, caidéil chíche agus mar sin de. Tá sé oiriúnach freisin do threalamh oifige, mar shampla printéirí beaga, scanóirí, chomh maith le salon áilleacht agus táirgí leighis, mar shampla iarann tlú baile, galtáin aghaidh agus manometers baile.
C3: Cén tseirbhís iar-díola a sholáthraíonn tú chun taithí mhaith a chinntiú dúinn?
A3: Soláthraímid seirbhís iar-díolacháin chuimsitheach, lena n-áirítear comhairliúchán táirge, treoir agus deisiú lochtanna. Bíonn ár bhfoireann seirbhís do chustaiméirí ar fuireachas i gcónaí chun do cheisteanna a fhreagairt agus tacaíocht theicniúil a sholáthar. Ina theannta sin, soláthraímid seirbhís bharánta ar feadh tréimhse áirithe ama freisin chun a chinntiú go bhfuil do úsáid saor ó imní.
C4: Conas a roghnaíonn mé an tiontaire voltas ceart do mo fhearas?
A4: Nuair a roghnaíonn tú tiontaire voltais, ar an gcéad dul síos, ba cheart duit voltas agus cumhacht rátáilte an fhearas a mheas chun a chinntiú go bhfuil paraiméadair aschuir an tiontaire ag teacht leis an bhfearas. Ar an dara dul síos, de réir minicíocht agus fad úsáide an fhearas, roghnaigh tiontaire a fhéadfaidh cumhacht cobhsaí a sholáthar. Mar fhocal scoir, breithnigh an branda, an caighdeán agus an praghas chun táirge éifeachtach ó thaobh costais a roghnú.
C5: Cad is gá dom a dhéanamh sula roghnaíonn mé tiontaire voltais?
A5: Sula roghnaíonn tú tiontaire voltais, ní mór duit voltas agus cumhacht rátáilte an fhearas a fhios agus an voltas soláthair i do cheantar a dhearbhú. Ag an am céanna, breithnigh timpeallacht agus minicíocht úsáide an fhearas agus roghnaigh an cineál ceart agus branda tiontaire. Bíodh eolas agat faoin mbranda agus faoin bpraghas atá ar an margadh chun cabhrú leat rogha ciallmhar a dhéanamh.
C6: Conas an tiontaire voltas ceart a roghnú de réir an réigiúin?
A6: Nuair a roghnaíonn tú tiontaire voltais, ní mór duit caighdeáin voltais na réigiún éagsúla a mheas. Mar shampla, nuair a úsáideann an Eoraip fearais Mheiriceá, ba cheart duit tiontaire 220V go 110V a roghnú; nuair a úsáideann Meiriceá fearais Eorpacha, ba cheart duit tiontaire 110V go 220V a roghnú; agus nuair a úsáideann an tSín fearais na Seapáine, ba cheart duit tiontaire 220V go 100V a roghnú.
C7: Conas an chumhacht claochladáin riachtanach a chinneadh?
A7: Tá caillteanais ag claochladáin le linn oibriú, mar sin moltar tiontaire a roghnú a bhfuil a chumhacht níos mó ná 20% de chumhacht an fhearas. Mar shampla, má tá cumhacht an fhearas 300W, ba cheart duit tiontaire a roghnú le cumhacht 360W nó níos mó.
C8: Conas paraiméadair chumhachta fearas a aimsiú?
A8: Is féidir paraiméadar cumhachta fearas a fháil de ghnáth ar an bhfearas féin, ag bun nó ar an lámhleabhar treoracha. Seiceáil na háiteanna seo go cúramach le do thoil chun faisnéis chruinn a fháil faoi chumhachta.