SHJZ-3000VA
ShunHong
W30001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
'Cruthaíonn níos mó ná 20 bliain nuálaíochta sármhaitheas: tagarmharc an tionscail do chlaochladáin ardfheidhmíochta'
Tar éis níos mó ná fiche bliain de nuálaíocht theicneolaíoch agus de thástáil mhargaidh, tá ardchaighdeáin nua socraithe ag ár gclaochladáin sa tionscal as a gcobhsaíocht agus a marthanacht níos fearr. Léiríonn an claochladán seo cumas neamhghnách in oiriúnú voltais, agus féadann sé voltas a thiontú ó 220V go 240V go 110V gan aon chaillteanas, ag leathnú go mór raon úsáide agus comhoiriúnacht fearais leictreacha.
Agus sinn sa tóir go leanúnach ar shármhaitheas in ábhair agus i bpróisis déantúsaíochta, bainimid úsáid as croí-theicneolaíocht nuálach aon phas annular inmheánach. Ní hamháin go laghdaíonn an teicneolaíocht seo caillteanas fuinnimh, ach feabhsaíonn sé freisin éifeachtacht chomhshó voltais, ag cinntiú go bhféadfaidh an trealamh ardfheidhmíocht a choinneáil fiú le linn oibriú fadtéarmach agus soláthar cumhachta seasmhach agus cobhsaí a bhaint amach.
Tá slándáil i gcroílár ár ndearadh. Tá ár gclaochladáin feistithe le tithíocht láidir iarainn, sreangú inmheánach atá fillte in ábhair lasair-retardant ard-chaighdeán, agus feistí cosanta rialaithe teochta chun cinn comhtháite chun slándáil chuimsitheach a sholáthar d'úsáideoirí. Cinntíonn na dearaí seo taithí suaimhneas intinne an úsáideora le linn úsáide gan a bheith buartha faoi rioscaí slándála.
Ní hamháin gur réiteach comhshó cumhachta éifeachtach agus cobhsaí iad ár gclaochladáin, ach freisin comhpháirtí iontaofa fadtéarmach d'úsáideoirí, ag soláthar tacaíocht chumhachta iontaofa d'fhearais éagsúla, ag cinntiú úsáid shábháilte agus áisiúil.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-3000VA |
| Ainm an táirge | 3000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 6.4kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.8kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 13A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Tar éis é a úsáid, lean an nós imeachta múchta ceart, dícheangail an trealamh leictreach ar dtús, agus ansin dícheangail an soláthar cumhachta chun múchadh sábháilte an tiontaire voltais a chinntiú.
'Treoir Úsáide Trasfhoirmeoirí Cumhachta: Céimeanna chun sábháilteacht a chinntiú agus Éifeachtúlacht a fheabhsú'
Is cuid dhílis de chórais leictreacha iad claochladáin cumhachta, agus tá a n-oibriú ceart ríthábhachtach chun sábháilteacht trealaimh a chinntiú agus chun éifeachtacht oibriúcháin a fheabhsú. Seo a leanas treoir chuimsitheach chun cabhrú leat claochladáin a úsáid go héifeachtach agus go sábháilte.
Céim 1: Iniúchadh críochnúil cuma agus gabhálais
Sula n-oibríonn an claochladán cumhachta, déan iniúchadh amhairc críochnúil chun a chinntiú go bhfuil an tithíocht slán agus go bhfuil na feistis agus na scriúnna go léir daingean. Tá an chéim seo riachtanach chun teipeanna a chosc agus trealamh a choinneáil slán.
Céim 2: Ceangail an soláthar cumhachta go cruinn
Cuir breiseán ionchuir an claochladáin isteach in asraon cumhachta 220V a chomhlíonann a voltas ionchuir rátáilte. Sula ndéantar an soláthar cumhachta a nascadh, seiceáil go cúramach voltas an soicéad agus voltas rátáil an chlaochladáin chun damáiste feiste de bharr neamhréir voltais a sheachaint.
Céim 3: Tosaigh an claochladán go cúramach
Aimsigh lasc cumhachta an chlaochladáin agus sconna le tosú. Agus tú ag tosú, tabhair aird ar cibé an bhfuil fuaimeanna nó vibrations neamhghnácha ann, a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha teip. Faoi imthosca gnáth, lasfaidh solas táscaire an claochladáin chun a léiriú go bhfuil an gléas á thiomáint ar.
Céim 4: Fearais a nascadh go sábháilte
Ceangail fearais óna dteastaíonn voltas 110V le calafort aschuir an claochladáin. Nuair a bheidh tú ceangailte, cinntigh nach sáraíonn an chumhacht leictreach acmhainn iompair uasta an claochladáin chun ró-ualach a chosc. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cuir an soláthar cumhachta leictreach ar siúl, agus ba cheart go dtosódh an fearas leictreach agus go rith sé go réidh.
Céim 5: Monatóireacht leanúnach a dhéanamh ar an stádas oibriúcháin
Monatóireacht a dhéanamh go tréimhsiúil ar stádas oibre claochladáin agus fearas le linn a n-oibriúcháin. Tabhair aird ar cibé an bhfuil an claochladán róthéamh agus an bhfuil na fearais leictreacha ag rith go réidh chun sábháilteacht agus cobhsaíocht an chórais a chinntiú.
Céim 6: Múch an chumhacht i gceart
Tar éis é a úsáid, an chumhacht a mhúchadh san ord ceart. Múch an soláthar cumhachta leictreach ar dtús, ansin déan an soláthar cumhachta claochladáin a dhícheangal, agus ar deireadh díphlugáil an breiseán ionchuir chun a chinntiú go stoptar an córas leictreach go sábháilte.
Céim 7: Cothabháil agus iniúchtaí rialta a dhéanamh
Chun oibriú cobhsaí fadtéarmach an claochladáin, tá gá le cothabháil agus iniúchadh rialta. Áirítear leis seo an claochladán a ghlanadh, na cordaí cumhachta agus na plocóidí a sheiceáil, agus monatóireacht a dhéanamh ar fheidhmíocht an claochladáin.
CCanna