SHJZ-2000VA
ShunHong
W20001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te rua tekau tau o te auahatanga hangarau me te kaha o te maakete, kua whakatauhia e a maatau kaihurihuri he paerewa hiranga i roto i te umanga mo o raatau pumau me te pumau. He tino pai tenei kaitahuri ki te urutau ngaohiko, tika te huri i te 220V ki te 240V ki te 110V kaore he mate, ka tino whakapai ake i te hototahi o nga taputapu hiko.
Ehara i te mea anake, i roto i te tono rauemi, ka whaia e matou te mutunga, ko te whakamahi i nga hangarau whakangao o roto o te mowhiti kotahi-waahanga matatau. Ko tenei hangarau hou e whakaiti ana i te mate o te kaha me te whakapai ake i te kaha o te huringa, kia taea ai e nga taputapu te pupuri tonu i nga mahi pai i roto i te whakamahinga mo te wa roa, me te whakarite i te mahi pumau mo te wa roa.
I te wa e pa ana ki te haumaru, ka whakapau kaha matou. Ka whakamahia e te kaitahuri he hoahoa anga rino kaha, i honoa me nga rawa mura me nga taputapu whakamarumaru whakamahana, hei whakarato ki nga kaiwhakamahi te whānuitanga o te whakamarumaru. Ko enei tikanga ka taea e nga kaiwhakamahi te noho humarie me te noho humarie i te wa e whakamahia ana me te kore e awangawanga mo nga raru haumaru. Ko o maatau huringa ehara i te mea he taputapu huri hiko pai me te pumau, engari he hoa pono mo nga kaiwhakamahi.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-2000VA |
| ingoa hua | 2000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Converter 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 1400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 5.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.0kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Whaia te tikanga whakaweto tika: I muri i te whakamahinga, whai i te tikanga tika ki te kati i te kaitahuri ngaohiko, wehe i nga taputapu hiko i te tuatahi, katahi ka momotuhia te hiko kia kore ai e taea te wiri hiko.
'Kaihuri Hiko Tirohanga Mahi: Taurangi Taurua mo te haumaru me te Kakama'
Ko te Kaihuri hiko tetahi waahanga nui i roto i te punaha hiko, he mea nui te whakamahi tika hei whakarite i te haumaru o nga taputapu me te pai o te mahi. Anei he aratohu taipitopito hei awhina i a koe ki te whakarite i te haumaru me te pai o to huringa.
Hipanga 1: Kia ata tirotirohia te ahua me te whakau i nga taputapu
I mua i te tiimata o te huringa hiko, me mahi tuatahi he tirohanga tirohanga matawhānui. Tirohia kei te mau tonu te anga whakawhiti, kei te mau katoa nga waahanga me nga wiri. He mea nui tenei mahi ki te aukati i nga rahunga hiko me te pupuri i te pono o nga taputapu.
Hipanga 2: Hono tika te hiko hiko
Monohia te mono whakauru whakawhiti ki te putanga hiko 220V e rite ana ki nga whakaritenga ngaohiko whakauru whakawhiti. I mua i te hono i te turanga hiko, me whakarite kia rite te ngaohiko ki te ngaohiko whakauru o te kaihurihuri hei aukati i te kino o te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Me ata tiimata te kaitahuri
Rapua te pana hiko i runga i te kaahuri ka pehi marie kia huri te hiko. I te wa e timata ana, kia tupato mehemea he oro rerekee, he wiri ranei, he tohu tera pea he raru kei te taputapu. Mena kei te pai nga mea katoa, ka marama te rama tohu o te kaihurihuri, e tohu ana kua pai te hiko o te taputapu.
Hipanga 4: Hono haumaru i nga taputapu hiko
Tuhonohia nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 110V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te whakawhiti. I te wa o te mahi hononga, me whakarite kia kaua e neke ake te kaha o te taputapu hiko i te kaha o te kawe o te kaitahuri hei karo i te taumaha. Kia oti te hononga, whakakāhia te whakakā hiko o te taputapu hiko, kia taea ai e te taputapu hiko te timata me te rere noa.
Hipanga 5: Aroturuki i te mana whakahaere
Tirohia te mana whakahaere o nga huringa me nga taputapu hiko i nga wa e mahi ana. Kia tupato mehemea kei te wera te kaitahuri, kei te pai te rere o nga taputapu hiko, hei whakarite i te haumaru me te pumau o te punaha katoa.
Hipanga 6: Whakawetohia te taputapu tika
I muri i te whakamahinga, whakawetohia te hiko i te raupapa tika. Tuatahi whakawetohia te pana hiko o nga taputapu hiko, katahi ka whakawetohia te mana o te hurihanga, ka mutu ka toia te mono whakauru kia pai ai te kati o te punaha hiko.
Hipanga 7: Te tiaki me te tirotiro i nga wa katoa
Hei whakarite i te mahi pumau mo te wa roa o te huringa, e taunaki ana kia mahia te tiaki me te tirotiro. Kei roto i tenei ko te horoi i te kaihurihuri, te tirotiro i te pono o nga taura hiko me nga mono, me te aro turuki i te mana mahi o te huringa.
FAQ