SHJZ-2000VA
ShunHong
W20003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
'Power Transformers i tu i te whakamatautau o te wa: ko te whiriwhiri pono mo nga kaihoko huri noa i te ao'
Kua whakamatauhia i te maakete mo te neke atu i te 20 tau, kua nui te whakanui o tenei kaihuri hiko mai i nga kaiwhakamahi huri noa i te ao mo tona pumau me te pumau. Ka whakamahia e ia nga hangarau matua o te waahanga kotahi hei whakarite i te pai me te pumau o te huringa ngaohiko, me te whakaiti i te ngaronga o te kaha i te wa o te huringa.
I hoahoatia mo nga taiao whakawhiti-whakawhiti
Kua hangaia tenei kaitahuri ki te whakatutuki i nga hiahia o nga waahanga paerewa rereke rereke ka taea te tere me te kaha ki te whakanui ake i te ngaohiko 100V ki te 220V, he tino pai mo Japan me etahi atu rohe i roto i te rohe paerewa ngaohiko 220V hei whakamahi, ka tino whakapai ake i te ngawari o nga taputapu hiko.
Te hoahoa haumarutanga
I runga i te haumaru, kua ata hangaia tenei kaitahuri ngaohiko. Ko tana anga he mea rino kaha, a ko te ara iahiko o roto ka takai e nga rauemi muramura-kounga teitei, e pai ake ai te haumaru i te wa e whakamahia ana. I te wa ano, kua rite rawa ki nga taputapu whakamarumaru whakamarumaru teitei kia pai ai te aukati i nga tupono haumaru ka puta mai i te rerekee ngaohiko, te taumaha ranei.
Te arotautanga tonu o te hangarau me nga rawa
Ma te haere tonu o te hangarau me te arotautanga tonu o nga rawa, kua tino pai ake tenei huringa hiko i runga i te pai o te huringa ngaohiko me te pumau o te whakamahi. Ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he otinga mana pono me te haumaru, te whakarite i te mahi haumaru me te pai o nga taputapu hiko.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-2000VA |
| ingoa hua | 2000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Kaitahuri 220V ki te 100V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 1400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 5.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.0kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
I mua i te tiimata i te kaitahuri ngaohiko mo te wa tuatahi, he mea nui kia ata tirotirohia. Kei roto i tenei ko te tirotiro i nga taputapu mo te pakaru, nga waahanga kua wetekina, me te whakarite kia pai nga mahi katoa. I te wa e huri ana, kia tupato mehemea he oro rerekee, etahi atu ahuatanga rereke ranei, me mutu tonu nga tohu o nga raru ka tirohia.
'Tukanga mahi whakahuri hiko: Ko nga mahi ngawari te whakarite kia pai te whakamahi'
Ko te Kaihuri hiko he taputapu matua hei whakarite i te mahi pumau o nga taputapu hiko i roto i nga taiao ngaohiko rereke. Anei tetahi tikanga ngawari mo te whakamahi i te huringa hiko hei awhina i a koe ki te whakamahi tika i o taputapu me te haumaru.
Hipanga 1: He tirohanga tino tirohanga
I mua i te tiimata i te huringa hiko, he mea nui kia ata tirotirohia. Tirohia mehemea kei te mau tonu te whare hurihanga, kua mau tonu te whakauru o nga taputapu me nga hiu whakatika kia pai ai te whakahaere o nga taputapu.
Hipanga 2: Hono tika te hiko hiko Monohia
te mono whakauru o te whakawhiti ki te putanga hiko kua tohua 220V. I mua i te hono, kia mohio kei te rite te ngaohiko turanga ki nga whakaritenga ngaohiko whakauru o te kaihurihuri hei aukati i te kino o te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Tīmatahia te kaitahuri
Kimihia te whakahuri hiko i runga i te kaitahuri ka pehi marie kia huri te hiko. I te wa e hikohia ana, me ata titiro mehemea kei te marama tonu te rama tohu o te kaitahuri, me te aro mena he oro rerekee, he wiri ranei, he tohu nui hei whakatau mena kei te mahi noa nga taputapu.
Hipanga 4: Hono haumaru i nga taputapu
Tuhono haumaru i nga taputapu hiko e hiahia ana kia 100V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te whakawhiti. I te wa e hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te kaha o te taputapu ki te kaha kawe o te kaitahuri hei karo i te taumahatanga. Ka mutu te hononga, whakakāhia te pana hiko o te taputapu, kia pai ai te tiimata o te taputapu me te mahi noa.
FAQ