SHJZ-3000VA
ShunHong
W30001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
' Neke atu i te 20 tau o te mahi auaha ka hanga hiranga: te tohu tohu ahumahi mo nga kaihurihuri mahi-nui'
I muri i te neke atu i te rua tekau tau o te auahatanga hangarau me te whakamatautau i te maakete, kua whakatauhia e a maatau kaihurihuri nga paerewa teitei hou i roto i te umanga mo to raatau tino pai me te pumau. Ko tenei kaitahuri e whakaatu ana i te kaha whakamiharo ki te urutau ngaohiko, a ka taea te huri i te ngaohiko mai i te 220V ki te 240V ki te 110V kaore he mate, ka nui haere te whānuitanga o te whakamahi me te hototahi o nga taputapu hiko.
I a matou e whai tonu ana ki te hiranga i roto i nga rawa me nga mahi whakangao, ka whakamahia e matou nga hangarau o roto o roto o te waahanga kotahi-waahanga hou. Ko tenei hangarau kaore i te whakaiti i te mate o te kaha, engari ka whakapai ake i te kaha o te hurihanga ngaohiko, me te whakarite ka taea e nga taputapu te pupuri i nga mahi teitei ahakoa i te wa roa o te mahi me te whakatutuki i te kaha o te kaha me te pumau.
Ko te haumarutanga te kaupapa matua o ta maatau hoahoa. Ko o tatou kaihurihuri he whare rino kaha, he waea o roto kua takai ki roto i nga rawa muramura-kounga teitei, me te whakauru i nga taputapu whakamarumaru whakamaarama matatau hei whakarato i te haumarutanga matawhānui ki nga kaiwhakamahi. Ko enei hoahoa ka whakapumau i te rangimarie o te hinengaro o te kaiwhakamahi i te wa e whakamahia ana me te kore e awangawanga mo nga raru haumaru.
Ko a maatau kaihurihuri ehara i te mea he otinga whakawhiti hiko pai me te pumau, engari he hoa pono mo te wa roa mo nga kaiwhakamahi, e whakarato ana i te tautoko mana pono mo nga momo taputapu, me te whakarite kia pai te whakamahi.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-3000VA |
| ingoa hua | 3000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Kaitahuri 220V ki te 110V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 1800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 6.4kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.8kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 13A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
I muri i te whakamahinga, whai i te tikanga whakaweto tika, momotuhia nga taputapu hiko i te tuatahi, katahi ka momotuhia te mana hiko kia pai ai te kati o te kaitahuri ngaohiko.
' Aratohu Whakamahi Kaihuri Hiko: Nga huarahi hei whakarite i te haumaru me te whakapai ake i te Whakapaipai '
Ko nga kaihuri hiko he waahanga nui o nga punaha hiko, he mea nui to raatau mahi tika hei whakarite i te haumaru o nga taputapu me te whakapai ake i te pai o te whakahaere. He aratohu matawhānui e whai ake nei hei awhina i a koe ki te whakamahi tika i nga kaiwhakahurihuri me te haumaru.
Hipanga 1: Te tino tirotiro i te ahua me nga taputapu
I mua i te whakahaere i te hurihanga hiko, me ata tirotirohia te tirohanga kia mau tonu te whare, kia piri katoa nga taputapu me nga wiri. He mea nui tenei taahiraa hei aukati i nga rahunga me te pupuri i nga taputapu.
Hipanga 2: Hono tika te hiko hiko Monohia
te mono whakauru o te whakawhiti ki te putanga hiko 220V e tutuki ana ki tana ngaohiko whakauru whakatau. I mua i te hono atu i te hiko, tirohia te ngaohiko o te turanga me te ngaohiko reiti o te kaitahuri hei karo i te kino o te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Me ata timata te kaitahuri
Kimihia te whakahuri hiko o te kaitahuri ka pato kia timata. I te wa e timata ana, kia tupato mehemea he oro rerekee, he wiri ranei, he tohu pea o te kore. I raro i nga ahuatanga noa, ka marama te rama tohu o te kaitahuri hei tohu kei te hiko te taputapu.
Hipanga 4: Tuhono pai nga taputapu
Tuhia nga taputapu e hiahia ana kia 110V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te huringa. Ina hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te mana hiko i te kaha kawe o te kaitahuri hei aukati i te taumaha. I muri i te mutunga o te hononga, whakakāhia te hiko hiko, me timata te taputapu hiko me te rere pai.
Hipanga 5: Aroturuki tonu i te mana whakahaere
Aroturuki i ia wa te mana mahi o nga kaihurihuri me nga taputapu i a raatau mahi. Kia tupato mena kei te wera rawa te kaihurihuri me te pai te rere o nga taputapu hiko hei whakarite i te haumaru me te pumau o te punaha.
Hipanga 6: Whakawetohia te hiko tika
I muri i te whakamahinga, whakawetohia te hiko i te raupapa tika. Tuatahi whakawetohia te hiko hiko, katahi ka momotuhia te tuku hiko whakawhiti, ka mutu ka wetekina te mono whakauru kia pai ai te kati o te punaha hiko.
Hipanga 7: Mahi i nga wa katoa me nga tirotirohanga
Mo te mahi pumau mo te wa roa o te huringa, he mea tika te tiaki me te tirotiro. Kei roto i tenei ko te horoi i te kaihurihuri, te tirotiro i nga taura hiko me nga mono, me te aro turuki i nga mahi a te kaihurihuri.
FAQ