SHJZ-1000VA
ShunHong
W10003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te rua tekau tau o te tirotiro kaha i te maakete, kua whakawhiwhia e tenei kaihuri hiko nga mihi mai i nga kaiwhakamahi mo tona oranga hua me te tino pai. Ehara i te mea he mea hanga mai i te matua toroidal kotahi-waahanga teitei, e whakarite ana i te kaha me te pumau o te huringa ngaohiko, engari ka tino whakaitihia te mate o te kaha i te wa o te huringa.
I roto i te tikanga ki te whakarite i te mahi maeneene o taputapu hiko i roto i te rerekē taiao ngaohiko, kua āta hangaia tenei transformer rite te pūurutau ngaohiko, e taea hohoro a stably tahuri 100V ki 220V, te whakatutuki i nga hiahia o taputapu hiko i roto i Japan me etahi atu rohe i roto i te whakamahi o 220V rohe ngaohiko.
Mo nga mahi haumaru, he pai te whakaaro o tenei kaitahuri ngaohiko. Ko tana anga he mea rino pakari, a ko nga waea o roto ka takai katoa ki te kiriata kirihou mura ahi, e pai ake ai te haumaru o te whakamahinga. Ko te mea pai ake kia whakahuahia ko te mea he taputapu whakamarumaru whakamaarama, e aukati ana i nga aitua haumaru ka puta mai i te ngaohiko koretake, te taumaha ranei.
Na te mea hou o te hangarau me te arotautanga o nga taputapu me nga rawa, kua tino pai ake te pai o te huringa ngaohiko me te pumau o tenei kaitahuri hiko, e mau mai ana i nga kaiwhakamahi he wheako mana pono me te haumaru.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-1000VA |
| ingoa hua | 1000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Kaitahuri 220V ki te 100V |
| Te kaha e tika ana | 1000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 4.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 5.0kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Whakatupato mo te whakamahi i te ngaohiko transformer
1, Parewai me te makuku-tohu:
I te mea kua hangaia tenei kaitahuri ngaohiko ki te haere i roto i nga taputapu matua o roto, kia pai ai te wera o te wera, ehara tana anga i te waahi nui o te maimoatanga parewai. Na reira, me whakamahi atu i nga puna wai hei aukati i te urunga o te wai ki roto i te kaitahuri ngaohiko o roto, kia kore ai e puta he ara iahiko poto me etahi atu mea haumaru.
2, Heat dissipation me ventilation:
Ka taea e te kaitahuri ngaohiko te whakaputa i te nui o te wera i te wa e mahi ana, he ahuatanga noa. Kia mau tonu ai tona pāmahana whakahaere noa, kaua e aukati i te kaihurihuri i te taha maui me te taha matau o nga rua whakamahana kia pai ai te rere o te hau hei awhina i te werawera. Mena ka kitea he tino wera te kaitahuri hiko, ka puta ranei he kakara ka wera i te wa e whakamahia ana, me mutu tonu, me korero ki tetahi tohunga.
3, Tirohanga Whakaara:
I mua i te whakamahi whawhai tuatahi, me tino tirotirohia te kaihuri hiko. Me mohio kua oti te ahua o te miihini me te kore e pakaru, me nga waahanga kua mau. I te wa ano, me aro te peke tuatahi ki te mea he haruru ke, he rereke ranei, mena ka mutu tonu te miihini ki te tirotiro.
Te whakamahi i te mahi whakawhiti hiko:
1, Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2, Honoa te ngaohiko converter tāuru mono ki te ngaohiko 220V mana supply;
3、Pāwhiritia te kī whakakā mīhini, ka kaha te pūtahuri ngaohiko;
4、 Ko nga taputapu hiko 100V e hono ana ki te kaitahuri ngaohiko, ka huri ki te whakamahi noa ka taea.
FAQ