SHJZ-2000VA
ShunHong
W20002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
'Kaitahuri Ngaohiko Shunhong: Ko te whiriwhiri pono mo nga kaiwhakamahi o te ao, he otinga ngaio mo te huringa ngaohiko'
Ko te kaitahuri ngaohiko a Shunhong, i muri i te 20 tau o te manatokonga o te maakete, kua nui te whakanui i nga kaiwhakamahi huri noa i te ao mo tana mahi pai me te pono. He pai te mahi a a tatou hua i roto i nga momo taiao whakamahi me nga tikanga, te whakatuu i te tuunga ngaio a Shunhong i roto i te waahi o te huringa ngaohiko.
Ko te hurihanga ngaohiko tika ka whakakore i nga aukati ngaohiko
Shunhong Ko nga kaitahuri ngaohiko kua hangaia mo nga raruraru ngaohiko rereke me te whakarato i te huringa tika mai i te 110V ki te 220V. Ahakoa te kaainga, te tari ranei, ka whakarite maatau kaitahuri ka rere pai o taputapu i raro i nga paerewa ngaohiko rereke.
He tino pai me te penapena hiko, he pai te mahi hurihanga
Ma te hoahoa matua o roto o te waahanga kotahi, ka taea e te kaitahuri hiko Shunhong te whakapai ake i te pai o te huringa ngaohiko me te whakaiti i te ngaronga o te hiko. Ko tenei hoahoa e kore e whakarite i te pumau o te huringa, engari ka nui ake te kaha o te hua me te pai ki te taiao.
Ko te taurangi haumarutanga matawhānui, te whakamahi kore-awangawanga
Ka whakamahia e te kaitahuri ngaohiko Shunhong he whare rino kaha me nga rawa mura ahi o roto, a kua rite rawa ki te mana pāmahana me nga taputapu tiaki ara iahiko poto hei whakarato i te whānuitanga o te haumaru. Ko enei ahuatanga haumarutanga ka mau te ngakau ki nga kaiwhakamahi i raro i nga tikanga whakamahi.
Whakatikatika mohio, ngawari ki te urutau ki nga taputapu hiko rereke
Ka taea e te kaitahuri ngaohiko Shunhong te whakatika i te putanga mana ki te urutau ki te waa whakamahi me nga whakaritenga mana o nga taputapu rereke. Ka tutuki tenei ngawari ki nga hiahia o nga momo taputapu katoa, mai i nga haora roa ki nga kawenga teitei poto, me te whakarite kia mau te mahi.
Hototahi whanui, tautoko mo nga momo taputapu
Shunhong ngaohiko converter e tautoko ana i te whakamahinga o nga momo taputapu hiko, ahakoa he whakamaroke makawe, he tunu raihi, he miihini pakaru taiepa, he miihini kaitao, he rino koiri ranei, ka taea te whakamahi tika, me te kore e awangawanga mo nga raruraru ngaohiko.
Ko te kaitahuri ngaohiko Shunhong te mea pai ki a koe ki te whakarato i nga otinga huringa ngaohiko pumau, haumaru me te pai mo o taputapu hiko.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-1000VA |
| ingoa hua | 2000W Temperature Control Protection Ngaohiko Converter 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 1200VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 5.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.0kg |
| Momo | Momo maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Tuhono haumaru i nga taputapu hiko e hiahia ana kia 110V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te kaitahuri ngaohiko. I te wa e hono ana, me whakarite kei roto te mana o te taputapu i roto i te awhe kawenga morahi o te kaitahuri hei karo i te tupono o te taumahatanga. I muri i te mutunga o te hononga, whakakāhia te hiko hiko me te pai ki te tuku hiko haumaru me te haumaru.
'He Puka Whakamahi Ngaohiko mo nga Kaitahuri Ngaohiko: He tukanga e wha-taahiraa me te mana pumau kei o maihao'
Ko nga kaitahuri ngaohiko he taputapu watea mo te urutau hiko i roto i te ao hou, a ko nga mea e whai ake nei he aratohu ngawari hei awhina i a koe ki te pai ki te pai o te mana pumau.
Hipanga 1: Tena tirohia te taputapu me te hononga
I mua i te tiimata ki te whakamahi i te kaitahuri hiko, he mea nui kia ata tirotirohia nga taputapu me ona taputapu katoa. Manatokohia kei te mau tonu te whare kaitahuri, nga mono, me nga taura me te mea kua oti katoa nga taputapu me te pai. Ko tenei taahiraa he mea matua ki te aukati i nga ngoikoretanga hiko me te whakarite kia tika te mahi o nga taputapu.
Hipanga 2: Hono tika te hiko 220V
Monohia te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te putanga hiko 220V. I mua i te honotanga, tirohia kia rite te ngaohiko turanga ki nga whakaritenga ngaohiko whakauru o te kaitahuri hei aukati i te kino o te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Tīmatahia te kaitahuri ngaohiko
Kimihia te pana hiko i runga i te kaitahuri ka pato ki te timata i te taputapu. I te wa e timata ana, kia ata titiro ki nga tauhohenga rerekee, penei i nga oro rereke, nga rama kore ranei, he tohu moata tera kei te raru te taputapu.
Hipanga 4: Tuhono me te whakamahi i nga taputapu 110V
Me hono haumaru nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 110V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te kaitahuri ngaohiko. I te wa e hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te mana o te taputapu i te kaha kawe o te kaitahuri kia kore ai e taumaha. Kia oti te hononga, whakakāhia te pana hiko o te taputapu ka pai ki te tuku hiko haumaru me te haumaru.
Ma te whai i tenei aratohu e wha-taahiraa, ka taea e koe te whakarite i te whakamahi haumaru me te pai o to kaitahuri ngaohiko ki te whakarite i te mahi noa o au taputapu hiko me te pumau o to tuku hiko, ki hea me nga wa e hiahia ana koe.
FAQ