SHJZ-500VA
ShunHong
W5001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakaahuatanga Hua
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Whakaahuatanga Hua
SHJZ-500VA kaitahuri ngaohiko, me tona kaha 500W, ka taea te huri i te 220V ki te 110V ki te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko rereke. Na tona rahi kiato me te taumaha mama, kua noho tenei kaitahuri hei hoa mo te kaainga me te haereere.
Hangarau Hangarau
Whakaaetanga Rua: I muri i nga tau o te manatoko o te maakete, kua whakawhiwhia e SHJZ-500VA nga mihi mai i nga kaiwhakamahi mo tana mahi pai me te pumau.
Ngaohiko Adaptation: I hangaia mo nga paerewa ngaohiko rereke, ka taea e ia te huri tere me te pumau i te ngaohiko kia pai ai te mahi o nga taputapu hiko ki nga waahi rereke.
Ko nga rauemi kounga teitei: ko te whakamahi i nga rauemi mata-kounga teitei e whakarite ana i te kaha me te pumau o te huringa ngaohiko, me te whakaiti i te whakapau kaha.
Taurangi haumaru: he mea hanga te anga mai i nga mea pakari, ka takai te waea o roto ki te papanga mura ahi me te whakamarumaru ki te whakamarumaru o te pāmahana kia pai ai te whakamahi.

Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-500VA |
| ingoa hua | 500W Temperature Control Protection Ngaohiko Converter 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 500W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 16.5*12*7.5cm(6.49*4.72*2.95 inihi) |
| Rahi (me te mōkihi) | 26*16*13cm(10.23*6.3*5.1 inihi) |
| taumaha | 2.6kg(5.73 lbs) |
| Taumaha (me te kete) | 3.0kg(6.61 lbs) |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 0.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 4.2A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
![]() |
|
Whakamahinga Hua
Te tono maha-tauari
taputapu Whare: Ahakoa he taputapu kihini iti, he taputapu tiaki whaiaro ranei, ka taea e SHJZ-500VA te whakaputa i te huringa ngaohiko pumau i te mea kei raro iho te mana i te 400W.
Nga taputapu tari
Ka taea hoki e nga kaituhi iti, nga kape whakaahua me etahi atu taputapu tari te rere i raro i te ngaohiko 220V hei whakarei ake i te pai o te mahi.
Te whakapai makawe
Ko nga taputapu whakapaipai makawe o te kaainga, penei i nga rino koiri, nga tima kanohi, me era atu, ka pai ki te taumata ngaio o te wheako tiaki ma te kaitahuri ngaohiko.
Nga taputapu rongoa
Ko nga taputapu hauora o te kaainga, penei i te kaititiro i te pehanga toto, nga kaiwhakatikatika hāora, me etahi atu, ka taea hoki te rere pai me te awhina o tenei kaitahuri.

Hua Aratohu Whakahaere
Ko nga mahi e whai ake nei me whai i te wa e whakamahi ana i te kaitahuri ngaohiko SHJZ-500VA:
1. Tirohia te tika o nga taputapu,
2. Honoa te hiko 220V,
3. Tahurihia te kaitahuri,
4. Hono me te whakamahi i nga taputapu hiko 110V.
5. I te wa ano, whakarongo ki te parewai me te moistureproof me te wera o te wera me te hau ki te whakarite i te mahi haumaru o nga taputapu.


FAQ
Q1: He aha nga tiwhikete haumaru me te taiao mo o hua whakawhiti ngaohiko?
A1: Ko o maatau hua whakawhiti ngaohiko kua whakamatauhia he maha nga tiwhikete o te ao me te whare tae atu ki te CE, ROHS me te FCC. Ko enei tiwhikete ka whakarite kia tutuki nga hua ki nga paerewa o te ao mo te haumaru hiko, te whakamarumaru taiao me te hototahi hiko, ka nui ake te rangimarie o te hinengaro.
Q2: He aha nga momo taputapu hiko ka taea e tenei kaitahuri ngaohiko te tautoko?
A2: Ko ta tatou kaitahuri ngaohiko kua hangaia mo nga taputapu hiko 110V me te tautoko i te tini o nga taputapu o te whare, penei i te horoi o te rangi, te rama tepu, te horoi niho, te pupuhi u me etahi atu. He pai hoki mo nga taputapu tari, penei i nga kaituhi iti, nga matawai, tae atu ki te whare ataahua me nga hua rongoa, penei i nga rino koiri o te kaainga, nga tima kanohi me nga manometer kaainga.
Q3: He aha te ratonga i muri i te hoko e whakaratohia ana e koe hei whakarite i te wheako pai mo matou?
A3: Ka whakaratohia e matou he ratonga i muri i te hokonga, tae atu ki nga korero mo nga hua, nga tohutohu me te whakatika hapa. Kei te tatari tonu ta maatau roopu ratonga kaihoko ki te whakautu i o patai me te whakarato tautoko hangarau. I tua atu, ka tukuna ano e matou he ratonga whakamana mo etahi wa hei whakarite kia kore e awangawanga to whakamahi.
Q4: Me pehea taku whiriwhiri i te kaitahuri ngaohiko tika mo taku taputapu?
A4: I te wa e whiriwhiri ana i te kaitahuri ngaohiko, tuatahi, me whakaaro koe ki te ngaohiko whakatau me te kaha o te taputapu ki te whakarite kia rite nga tawhā whakaputa o te kaitahuri ki te taputapu. Tuarua, kia rite ki te auau me te roa o te whakamahinga o te taputapu, whiriwhiria he kaitahuri ka taea te tuku mana pumau. Hei whakamutunga, whakaarohia te waitohu, te kounga me te utu ki te whiriwhiri i tetahi hua whai hua.
Q5: Me aha ahau i mua i te kowhiri i te kaitahuri ngaohiko?
A5: I mua i te whiriwhiri i te kaitahuri ngaohiko, me mohio koe ki te ngaohiko whakatau me te kaha o te taputapu me te whakaū i te ngaohiko tuku i to rohe. I te wa ano, whakaarohia te taiao me te auau o te whakamahinga o te taputapu me te whiriwhiri i te momo tika me te waitohu o te kaitahuri. Kia mohio koe ki nga korero mo te waitohu me te utu i te maakete hei awhina i a koe ki te whiriwhiri pai.
Q6: Me pehea te whiriwhiri i te kaitahuri hiko tika kia rite ki te rohe?
A6: I te wa e whiriwhiri ana i te kaitahuri ngaohiko, me whakaaro koe ki nga paerewa ngaohiko o nga rohe rereke. Hei tauira, ka whakamahia e Europe nga taputapu a Amerika, me whiriwhiri e koe he kaitahuri 220V ki te 110V; ka whakamahi a Amerika i nga taputapu Pakeha, me whiriwhiri koe i te 110V ki te 220V kaitahuri; a ka whakamahia e Haina nga taputapu Hapanihi, me whiriwhiri koe i te kaitahuri 220V ki te 100V.
Q7: Me pehea te whakatau i te mana whakawhiti e hiahiatia ana?
A7: Ka ngaro nga huringa i te wa e mahi ana, na reira ka tūtohu kia whiriwhiria he kaitahuri kua neke ake i te 20% o te mana o te taputapu. Hei tauira, ki te 300W te mana o te taputapu, me whiriwhiri e koe he kaitahuri me te mana o te 360W neke atu ranei.
Q8: Me pehea te rapu i nga tawhā hiko o te taputapu?
A8: Ko te tawhā hiko o te taputapu ka kitea i runga i te taputapu ake, kei raro, kei te pukapuka tohutohu ranei. Tena koa tirohia enei waahi mo nga korero hiko tika.