SHJZ-500VA
ShunHong
W5001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Product Description
SHJZ-500VA voltage convertentis, cum potente suo 500W, facile 220V ad 110V converti potest ad necessitates diversorum instrumentorum electricorum. Hic converter, cum magnitudine et levi pondere compacto, factus est particeps essentialis domus et peregrinationis.
Technical Innovation
Duplex Approbatio: Post annos verificationis mercatus SHJZ-500VA unanimem laudem ab usoribus ob egregiam observantiam et stabilitatem acquisivit.
Aptatio intentionis: Specialiter ad diversa signa intentionis disposita, potest cito et stabiliter intentionem convertere ad ut instrumenta electrica operae normaliter in diversis locis operari possint.
Summus qualitas materiae: usus GENERALIS materiarum rudium altam efficit efficientiam et stabilitatem conversionis voltage, dum energiae consummatio minuitur.
Salus fideiussor: Testa facta est materia firma, filum internum flammeo retardat materia involvitur et ad tutelam ad usum salutis tuendum accommodatum temperaturae temperationis instructum est.

Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-500VA |
| Product nomen | 500W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 16.5*12*7.5cm(6.49*4.72*2.95 inch) |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*16*13cm(10.23*6.3*5.1 inch) |
| weights | 2.6kg(5.73 lbs) |
| Pondus (cum sarcina) | 3.0kg(6.61 pondo |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 4.2A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
![]() |
|
Product usibus
Multi-scaena applicationis
administri hospitii: Utrum parva adiectiones coquinae vel instrumenta cura personalia sint, SHJZ-500VA ad conversionem intentionis stabilis praebere potest, quamdiu potestas infra 400W est.
Munus armorum
Parvae impressores, photocopiae et alia instrumenta officii possunt etiam sub 220V intentione stabiliter currere ad efficientiam laboris augendam.
Hairdressing
Lorem apparatu ornandi, ut torques, facialis steamers, etc., frui potest gradu professionali curarum experientia per intentionem convertentis.
Medicamenta
Domum medicinae apparatum, ut monitores sanguinis, conductores oxygeni, etc., etiam stabiliter currere potest ope huius convertentis.

Product Operate Guide
Sequentes gradus sequi debent cum convertentis intentionis SHJZ-500VA utens:
1. Perscriptio integritatis instrumenti,
2. Coniunge copia potentiae 220V,
3. Convertere in converter,
4. Coniungere et uti 110V adjumenta electrica.
5. Eodem tempore, operam da aquationem et humorem et calorem dissipationis et VENTILATIONIS, ut operatio instrumentorum tuta conservetur.


FAQ
Q1: Quaenam sunt salus et environmental testimonia pro intentione convertentis producta?
A1: Conversator intentionis nostrae producta per rigorosam probationem pervasit et complura libellorum internationalium et domesticorum inter CE, ROHS et FCC consecuti sunt. Hae certificationes efficiunt ut producta signa internationalia conveniant secundum salutem electricam, tutelam environmental et compatibilitate electromagneticam, tibi maiorem pacem mentis tribuentes.
Q2: Quae genera armorum electrica potest hoc voltage converter subsidium?
A2: Intentio nostra convertentis ad 110V adjumenta electrica destinatur et subsidia domestica amplis sustinet, ut aer purificatoria, mensa lampades, dentes lavatores, pectus soleatus et cetera. Convenit etiam ad apparatum officiorum, ut parva impressores, sclopetarii, necnon forma salon et medicinae producta, ut calamistrum domus, facies steamers et domus manometri.
Q3: Quid post-venditio muneris praestas ut bonam nobis experientiam praebeas?
A3: Comprehensivum post venditionesque servitium, incluso productum consultatione, instructionis et culpae reparationem, praebemus. Lorem ministerium turma nostra semper in standby est ut tuis quaestionibus respondeat ac technicum auxilium praebeat. Insuper etiam servitium praestationis praestamus ad certum temporis spatium ut vestri usus anxietas libero curanda sit.
Q4: Quomodo eligo rectam intentionem convertentis ad instrumentum meum?
A4: Cum convertentis intentionem eligens, ante omnia considerare debes aestimationem intentionis et vim instrumenti ad efficiendum ut ad extrahentes parametros convertentis par instrumentum. Secundo, secundum frequentiam et durationem usus instrumenti adhibentis, elige convertentem, qui stabilis potestati providere potest. Denique considera notam, qualitatem et pretium eligendi sumptus efficens opus.
Q5: Quid mihi opus est antequam convertentis intentionem eligens?
A5: Priusquam convertentis intentionem eligens, debes scire aestimationem intentionis ac potentiam instrumenti et copiam intentionis in area tua confirmare. Simul considera ambitum et frequentiam usui INSTRUMENTUM et elige ius genus et notam convertentis. Cognoscite notam et pretium informationes in foro adiuvare vos facere sapientem eligendum.
Q6: Quomodo eligere rectam intentionem convertentis secundum regionem?
A6: Cum convertentis intentionem eligens, signa intentionis diversarum regionum debes considerare. Exempli gratia, cum Europa utitur adminiculis Americanis, debes eligere 220V ad 110V converter; cum America adjumenta Europae adhibet, debes eligere 110V ad 220V convertentem; et cum Sinis adhibitis Iaponicis utitur, debes 220V ad 100V convertentem eligere.
Q7: Quomodo potentia commutator requiritur?
A7: Transformatores in operatione damna habent, ideo commendatur convertentem eligere cuius potestas plus quam 20% of potentia instrumentum. Exempli gratia, si potestas appli- centia 300W est, debes convertentem eligere cum potestate 360W vel plurium.
Q8: Quomodo invenire parametri vim adhibitionis?
A8: Potestas parametri appli- entiae solet inveniri in ipsa appliance, in fundo vel in instructione manuali. Haec loca diligenter ad accuratam vim informationem quaeso inspicias.