SHJZ-500VA
ShunHong
W5003
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Post plus quam duo decennia severitatis in foro protegendo, haec commutator potentia unanimem laudem ab utentibus obtinuit propter praestantem vitam uberem et excellentem stabilitatem. Non solum magna qualitas fit nucleus toroidalis unius paschalis, quod altam efficientiam et stabilitatem conversionis voltationis praestat, sed etiam signanter in processu conversionis damnum virium minuit.
Ut lenis operandi electricum adjumenta in diversis gyrationibus voltagenarum, hic transformator specialiter designatur ut adaptor voltage, quae cito et stabiliter potest 100V ad 220V convertere, necessitatibus electricis adjumentorum in Iaponia aliisque regionibus in usu 220V arearum intentionum occurrens.
Secundum effectum salutis, haec intentione convertentis bene excogitata est. Testa eius ex materia ferrea solida facta est, et filum internum in flamma retardat velum plasticum totum involutum, efficaciter ad usum salutis augendum. Quod magis memorabile est, quod etiam instructum est cum temperaturae instrumenti tutelae potestate, quae comprehendendo impedit tuta accidentia quae ab instabili intentione seu onere possunt causari.
Continua innovatione technologiae et optimae accessionum et materiarum, intentione conversionis efficientia et stabilitas huius transformantis potentiae signanter emendatae sunt, utentes certiora et tutiora potentia experientiam afferentes.
Technical Parameters
Salus Fabrica-1Automatic potestas-off temperatusAluminium filum flexuosum
| Product Model | SHJZ-500VA |
| Product nomen | 500W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 100V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 16.5*12*7.5cm(6.49*4.72*2.95 inch) |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*16*13cm(10.23*6.3*5.1 inch) |
| weights | 2.6kg(5.73 lbs) |
| Pondus (cum sarcina) | 3.0kg(6.61 pondo |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 4.2A |
| Materiae | |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Cautiones ad usum convertentis voltage
1 , IMPERFECTIO et umor-probatio:
Quia haec intentione converter ordinatur per accessiones nuclei interni transire, ad bonum caloris dissipationem consequendam, testa eius non magna area IMPERVALIS curatio est. Ideo ab aquae fontibus adhiberi debet ne aqua intrusio in intentionem internum converter, ne brevi ambitu vel aliis incidentibus salutem causat.
II, calor dissipationis et evacuationis:
convertentis intentionis quantitatem caloris in operatione producere potest, quod est phaenomenon normale. Ad conservandam eius normalem temperaturam operantem, transformator sinistra et dextra latera refrigerationis foraminum obsistere non debet ut circulatio aeris adiuvet ad calorem dissipandum. Si vis commutatoris inventa est enormis calida vel urentem odorem emittere in usu, illico desii debet et professio consuli debet.
3, tabernus perscriptio:
Ante primam tabernus usum, potentia transformator plene inspici debet. Ut species machinae integra et illaesa sit, partesque firmiter fixae sint. Eodem tempore in prima caliga observandum est an strepitus insolitus an abnormitates, si quis machinam cohibere statim desinat.
FAQ