SH-DB-2000VA(copar)
ShunHong
TG20002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó tugadh isteach é, tá an tiontaire cumhachta 2000w copar íon grád tionsclaíoch seo tar éis aitheantas a fháil go tapa sa mhargadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht níos fearr. Ní hamháin go bhfuil a aibíocht theicniúil fíoraithe ag cúig bliana d'fheidhmiú an mhargaidh agus nuálaíocht teicneolaíochta, ach chruthaigh siad a iontaofacht i gcásanna úsáide éagsúla.
Leis an méadú ar aitheantas margaidh agus méadú suntasach ar dhíolacháin, léiríonn an méid díolacháin de níos mó ná 10,000 aonad go hiomlán an tóir a bhí ar an táirge seo. Spreag dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta dúinn uasmhéadú mionsonraithe a dhéanamh ar na hábhair agus an dearadh cúlpháirtí, feabhas breise a chur ar fheidhmíocht agus iontaofacht an táirge, ag cinntiú cobhsaíocht agus éifeachtúlacht an úsáideora sa phróiseas úsáide.
Tá an tiontaire borradh voltas feistithe go nuálaíoch le dhá asraon aschuir 220V, rud a fhágann gur féidir dhá fheiste leictreacha a nascadh ag an am céanna, rud a chuireann go mór le praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge. I gcás nach mó ná 90% d'uaschumhacht iompair an claochladáin, féadann sé gnáthoibriú dhá threalamh leictreach a chinntiú, ag freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Cinntíonn roghnú na n-amhábhar ardchaighdeáin agus na bpróiseas fíneáilte marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach an claochladáin, rud a thugann taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá an bhlaosc agus líne cumhachta inmheánach an claochladáin déanta as ábhair lasair-retardant, rud a laghdaíonn go héifeachtach an baol dóiteáin. Ina theannta sin, táimid feistithe le bearta sábháilteachta iolracha ar nós cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-2000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar 2000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1700VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 12.2kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 13.3kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Ar deireadh, is nasc tábhachtach é an seiceáil roimh thosú chun oibriú sábháilte an tiontaire voltais a chinntiú. Roimh an gcéad úsáid, ba cheart an claochladán a iniúchadh go críochnúil chun a chinntiú nach ndéantar damáiste don chuma agus go bhfuil na comhpháirteanna uile socraithe i bhfeidhm. Ba chóir go Boot aird a thabhairt ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó staid, a luaithe a fuarthas aon neamhghnácha, ba chóir stop a chur láithreach agus a sheiceáil.
Treoir Nós Imeachta Oibriúcháin Trasfhoirmeora:
1, sula n-úsáideann tú an claochladán, déan an t-iniúchadh cuma ar dtús chun a chinntiú nach ndéantar damáiste don trealamh agus go bhfuil na gabhálais go léir suiteáilte go daingean;
2. Cuir isteach breiseán ionchuir an claochladáin isteach in asraon cumhachta le voltas 110V;
3. Brúigh an lasc cumhachta an claochladáin chun cumhacht a sholáthar don trealamh;
4, tá an trealamh leictreach a éilíonn voltas 220V ceangailte le calafort aschuir an claochladáin, agus is féidir an trealamh leictreach a úsáid de ghnáth.
CCanna