SH-DB-3000VA(copar)
ShunHong
TG30002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 3000w de ghrád tionsclaíoch bunaithe go tapa ar an margadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht níos fearr, agus tá sé aitheanta go mór ag an margadh. Ní hamháin go bhfuil cúig bliana d'fheidhmiú an mhargaidh agus nuálaíocht theicneolaíoch tar éis a aibíocht theicniúil a fhíorú, ach léirigh siad freisin a iontaofacht den scoth i gcásanna úsáide éagsúla.
Tá an méadú suntasach ar dhíolacháin agus díolachán níos mó ná 10,000 aonad ina theist láidir ar an tóir atá ag an táirge seo ar an margadh. Spreag dul chun cinn sa teicneolaíocht dúinn ábhair agus dearadh gabhálais a bharrfheabhsú go cúramach, feidhmíocht agus iontaofacht táirgí a fheabhsú tuilleadh, agus cobhsaíocht úsáideoirí a chinntiú le linn úsáide.
Áirítear le dearadh nuálaíoch an tiontaire borradh voltais seo dhá aschur 220V a ligeann do dhá fheiste leictreacha oibriú ag an am céanna, rud a chuireann go mór le háisiúlacht agus le háisiúlacht an táirge. I gcás nach mó ná 90% d'uaschumhacht iompair an claochladáin, féadann sé gnáthoibriú dhá threalamh leictreach a chinntiú, ag freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí istigh annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Cinntíonn roghnú na n-amhábhar ardchaighdeáin marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach an claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá tithíocht an tiontaire voltais agus an téad cumhachta inmheánach déanta as ábhar lasair-retardant, ag laghdú an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-3000VA(copar) |
| Ainm an táirge | 3000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 2500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.A2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 15.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 16.6kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí a chinntiú go n-úsáidtear tiontairí voltais go sábháilte, trealamh leictreach a chosaint, teipeanna a chosc, agus sábháilteacht phearsanta a chosaint. Leis an ardfheidhmíocht agus sábháilteacht, soláthraíonn an tiontaire voltas 3000W seo an réiteach comhshó voltas idéalach d'úsáideoirí.
Treoir oibríochta an claochladáin:
1, sula n-úsáideann tú an claochladán, déan iniúchadh cuma ar dtús chun a chinntiú nach ndéantar damáiste don trealamh, agus go bhfuil na gabhálais go léir suiteáilte go daingean;
2. Ceangail breiseán ionchuir an claochladáin chuig an soicéad cumhachta 110V;
3. Brúigh cnaipe cumhachta an claochladáin chun cumhacht a sholáthar dó;
4, tá an trealamh leictreach a éilíonn voltas 220V ceangailte le calafort aschuir an claochladáin, agus is féidir an trealamh leictreach a úsáid de ghnáth.
CCanna