SH-DB-3000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TG30002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍ စက်မှုအဆင့် 3000w ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏ သာလွန်ကောင်းမွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုအတွက် စျေးကွက်တွင် လျင်မြန်စွာ ရပ်တည်နိုင်ခဲ့ပြီး စျေးကွက်မှ အသိအမှတ်ပြုခံထားရသည်။ စျေးကွက်အသုံးချမှုနှင့် နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှုငါးနှစ်သည် ၎င်း၏နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာရင့်ကျက်မှုကို စစ်ဆေးအတည်ပြုရုံသာမက အမျိုးမျိုးသောအသုံးပြုမှုအခြေအနေများတွင် ၎င်း၏အလွန်ကောင်းမွန်သော ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပြသခဲ့သည်။
အရောင်းအ၀ယ် သိသိသာသာ တိုးလာခြင်းနှင့် အစီးရေ 10,000 ကျော် ရောင်းချခြင်းသည် စျေးကွက်တွင် ဤထုတ်ကုန်၏ လူကြိုက်များမှုကို အခိုင်အမာ သက်သေပြနေပါသည်။ နည်းပညာတိုးတက်မှုများသည် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများနှင့် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ၏ ဒီဇိုင်းကို ဂရုတစိုက် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင်၊ ထုတ်ကုန်များ၏ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပိုမိုတိုးတက်ကောင်းမွန်လာစေရန်နှင့် အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း သုံးစွဲသူများ၏ တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံချက်ပေးရန် ကျွန်ုပ်တို့အား လှုံ့ဆော်ပေးခဲ့သည်။
ဤတိုးမြှင့်ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ဆန်းသစ်သောဒီဇိုင်းတွင် 220V အထွက်နှစ်ခုပါ၀င်ပြီး လျှပ်စစ်စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက်လည်ပတ်နိုင်စေကာ ထုတ်ကုန်၏အသုံးဝင်မှုနှင့် အဆင်ပြေမှုကို များစွာတိုးမြှင့်ပေးသည်။ ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်ပါဝါ၏ 90% ထက်မပိုသောအခြေအနေတွင်၊ ၎င်းသည် ခေတ်မီအိမ်နှင့်ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် စက်ပစ္စည်းပေါင်းစုံပါဝါထောက်ပံ့မှုလိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းနှစ်ခု၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် transformer လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်စေရုံသာမက စွမ်းအင်ပြောင်းလဲခြင်း ထိရောက်မှုနှင့် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် ထိရောက်သော single-phase annular အတွင်းအူတိုင်ကို အသုံးပြုပါသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများကို ရွေးချယ်ခြင်းသည် ထရန်စဖော်မာ၏ တာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေပြီး သုံးစွဲသူများကို ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။
ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဒီဇိုင်းတွင် အဓိကထည့်သွင်းစဉ်းစားပါသည်။ ဗို့အားပြောင်းပေးသည့် အိမ်ရာနှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးများသည် မီးမလောင်နိုင်သော ပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည်။ ထို့အပြင်၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းကြောင်းသေချာစေရန်နှင့် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်မှုကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည့် ဘေးကင်းရေးမတော်တဆမှုများကို ကာကွယ်ရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်ကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးအစီအမံများစွာကိုလည်း တပ်ဆင်ထားပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-3000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3000W သို့ 110V မှ 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 3000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 2500VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.A2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 15.8 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 16.6 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
ဤကြိုတင်ကာကွယ်မှုများနှင့် လုပ်ထုံးလုပ်နည်းများကို လိုက်နာခြင်းဖြင့်၊ အသုံးပြုသူများသည် ဗို့အားပြောင်းစက်များကို ဘေးကင်းစွာအသုံးပြုခြင်း၊ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ခြင်း၊ ချို့ယွင်းမှုများကို တားဆီးခြင်းနှင့် ကိုယ်ရေးကိုယ်တာလုံခြုံမှုကို အကာအကွယ်ပေးခြင်းတို့ကို သေချာစေနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏မြင့်မားသောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့်ဘေးကင်းမှုနှင့်အတူ၊ ဤ 3000W ဗို့အားပြောင်းစက်သည် သုံးစွဲသူများအား စံပြဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပေးဆောင်သည်။
Transformer လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်-
1၊ ထရန်စဖော်မာကို အသုံးမပြုမီ၊ စက်ပစ္စည်းများ မပျက်စီးကြောင်း သေချာစေရန် ဦးစွာ အသွင်အပြင်ကို စစ်ဆေးပြီး ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံးကို နေရာတွင် ခိုင်မြဲစွာ တပ်ဆင်ထားသည်။
2. Transformer ၏ input plug ကို 110V power socket သို့ ချိတ်ဆက်ပါ။
3. ၎င်းအား ပါဝါပေးဆောင်ရန် Transformer ၏ ပါဝါခလုတ်ကို နှိပ်ပါ။
4၊ 220V ဗို့အား လိုအပ်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို Transformer ၏ အထွက်ပေါက်နှင့် ချိတ်ဆက်ထားပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပုံမှန်အတိုင်းအသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ