SH-DB-3000VA(мыс)
ШунХонг
TG30002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Өнеркәсіптік деңгейдегі 3000 Вт қуат түрлендіргіші іске қосылған сәттен бастап жоғары өнімділігі мен тұрақтылығы үшін нарықта өзін тез танытты және нарықта жоғары деңгейде танылды. Бес жылдық нарықты қолдану және технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін тексеріп қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі пайдалану сценарийлерінде тамаша сенімділігін көрсетті.
Сатылымның айтарлықтай артуы және 10 000-нан астам бірліктің сатылуы осы өнімнің нарықтағы танымалдығының күшті дәлелі болып табылады. Технологияның жетістіктері бізді материалдар мен аксессуарлардың дизайнын мұқият оңтайландыруға, өнімдердің өнімділігі мен сенімділігін одан әрі жақсартуға және пайдалану кезінде пайдаланушылардың тұрақтылығын қамтамасыз етуге итермеледі.
Бұл күшейткіш кернеу түрлендіргішінің инновациялық дизайны екі электрлік құрылғының бір уақытта жұмыс істеуіне мүмкіндік беретін екі 220 В шығысын қамтиды, бұл өнімнің пайдалылығы мен ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады. Трансформатордың максималды тасымалдау қуатының 90% аспайтын жағдайда, ол қазіргі заманғы үй және кеңсе жағдайында көп құрылғыны электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, екі электр жабдығының қалыпты жұмысын қамтамасыз ете алады.
Жобалауда біз трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймай, энергияны түрлендіру тиімділігін жақсартатын және энергия шығынын азайтатын тиімді бір фазалы сақиналы ішкі ядроны қолданамыз. Жоғары сапалы шикізатты таңдау трансформатордың беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеді, пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибе береді.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Кернеу түрлендіргішінің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді азайтады. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-3000VA(мыс) |
| Өнім атауы | 3000Вт түрлендіргіш 110В-дан 220В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 3000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 2500ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.A2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 15,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 16,6 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | мыс сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы сақтық шаралары мен процедураларын орындау арқылы пайдаланушылар кернеу түрлендіргіштерін қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ете алады, электр жабдықтарын қорғай алады, ақаулардың алдын алады және жеке қауіпсіздікті сақтай алады. Жоғары өнімділігімен және қауіпсіздігімен бұл 3000 Вт кернеу түрлендіргіші пайдаланушыларға кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Трансформаторды пайдалану жөніндегі нұсқаулық:
1, трансформаторды қолданар алдында алдымен жабдықтың зақымдалмағанына және барлық керек-жарақтардың орнына берік орнатылғанына көз жеткізу үшін сыртқы түрін тексеріп алыңыз;
2. Трансформатордың кіріс ашасын 110 В розеткаға қосыңыз;
3. Трансформаторға қуат беру үшін оның қуат түймесін басыңыз;
4, 220 В кернеуді қажет ететін электр жабдығы трансформатордың шығыс портына қосылған және электр жабдықтары қалыпты түрде пайдаланылуы мүмкін.
Жиі қойылатын сұрақтар