SH-DB-5000VA(мыс)
ШунХонг
TG50002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Шикізат ретінде таза мыстан жасалған өнеркәсіптік 5000 Вт күшейткіш қуат түрлендіргіші іске қосылғаннан бері тамаша өнімділігі мен тұрақтылығымен жоғары бәсекеге қабілетті нарықта тез орын алды және тұтынушылардың мақтауына ие болды. Бес жылдық техникалық тексеруден және нарықтық тестілеуден кейін біздің өнімдеріміз жоғары техникалық жетілгендігімен және сенімділігімен әртүрлі қолдану сценарийлерінде тәжірибе арқылы дәлелденді.
Аксессуарлар мен материалдарды үздіксіз оңтайландырудың арқасында сатылымның айтарлықтай артуы, әсіресе 10 000-нан астам бірліктің сатылымы осы өнімнің нарықтағы беделі мен танымалдығының күшті дәлелі болып табылады. Біздің технология өнім өнімділігі мен сенімділігін жақсарту үшін үнемі ілгерілеп, тұтынушылардың тұрақты тәжірибесін қамтамасыз етеді.
Бұл күшейткіш түрлендіргіштің серпінді дизайны оның екі 220 В шығыс портында көрінеді, бұл құрылғының пайдалылығы мен ыңғайлылығын айтарлықтай жақсартатын, екі электрлік құрылғының бір уақытта жұмыс істеуіне мүмкіндік беретін инновациялық дизайн. Трансформатордың максималды тасымалдау қуатының 90% аспауы жағдайында ол электр құрылғыларының қалыпты жұмысын қамтамасыз ете алады және заманауи үй және жұмыс ортасының көп құрылғыларды электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандыра алады.
Дизайн кезінде біз конвертер жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз ету және энергияның жоғалуын азайта отырып, энергияны түрлендіру тиімділігін арттыру үшін тиімді бір фазалы сақиналы өзек құрылымын қолданамыз. Таңдалған жоғары сапалы шикізат өнімнің беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеді, пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибе береді.
Қауіпсіздік - біздің негізгі дизайн мәселесі. Біздің түрлендіргіштің корпустары мен ішкі сымдары өрт қаупін айтарлықтай азайту үшін отқа төзімді материалдардан жасалған. Сонымен қатар, біз кернеу тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме жағдайында пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ету және ықтимал қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік механизмдерін орнаттық.
Қорытындылай келе, таза мыстан жасалған бұл өнеркәсіптік дәрежедегі 5000 Вт күшейткіш қуат түрлендіргіші нарықта өзінің нарықта қабылдануы, технологияның жетілгендігі, инновациялық көп шығыс портының дизайны, энергия тиімділігін тиімді түрлендіру және тұтынушыларға қауіпсіз, тиімді және сенімді кернеуді түрлендіру шешімімен қамтамасыз ету үшін кешенді қауіпсіздік шараларымен ерекшеленеді.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-5000VA(мыс) |
| Өнім атауы | 5000Вт түрлендіргіш 110В-дан 220В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 5000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 4500ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 19,7 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 20,5 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | мыс сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы нұсқауларды және пайдалану процедураларын орындау арқылы пайдаланушы трансформатордың қауіпсіз және сенімді жұмысын қамтамасыз ете алады, қосылған электр жабдығын қорғай алады, ақаулардың пайда болуын болдырмайды және пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз ете алады. Тиімді өнімділігімен және жан-жақты қауіпсіздік мүмкіндіктерімен бұл 5000 Вт таза мыс күшейткіш трансформаторы әртүрлі пайдалану сценарийлері мен қажеттіліктері үшін кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Кернеу түрлендіргішін пайдалану процесі:
1. Кернеу түрлендіргішінің сыртқы түрі аяқталғанын және қосалқы бөлшектерінің бекітілгенін тексеріңіз;
2. Кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын 110 В кернеуі бар қоректендіру көзіне жалғаңыз;
3, кілттегі машинаны басыңыз, кернеу түрлендіргішінің қуаты;
4, 220 В құрылғысын кернеу түрлендіргішіне қосыңыз, содан кейін қалыпты пайдалануды бастаңыз.
Жиі қойылатын сұрақтар