SH-DB-5000VA(parahi)
ShunHong
TG50002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, ko te ahumahi 5000w te whakanui i te kaha o te kaha, he mea hanga mai i te parahi parakore hei rauemi mata, kua tere te whai waahi ki te maakete tino whakataetae me te pai o te mahi me te pumau, a kua riro ia ia nga mihi mai i nga kaihoko. I muri i nga tau e rima o te manatoko hangarau me te whakamatautau i te maakete, kua whakamatauhia a maatau hua ma te mahi i roto i nga momo ahuatanga tono me o raatau pakeketanga hangarau me te pono.
He mihi ki ta maatau arotautanga tonu o nga taputapu me nga rawa, ko te pikinga nui o nga hoko, ina koa ko nga hoko neke atu i te 10,000 nga waahanga, he tohu kaha mo te rongonui o te maakete me te rongonui o tenei hua. Kei te anga whakamua tonu a maatau hangarau ki te whakapai ake i nga mahi hua me te pono, me te whakarite kia rite tonu te wheako o nga kaihoko.
Ko te hoahoa pakaruhanga o tenei kaitahuri whakanui e kitea ana i roto i ona tauranga whakaputa 220V e rua, he hoahoa auaha e tino whakanui ana i te whaipainga me te waatea o te taputapu, ka taea e nga taputapu hiko e rua te mahi i te wa kotahi. I raro i te ahua o te kore e neke atu i te 90% o te kaha kawe nui o te huringa, ka taea e ia te whakarite i te mahi noa o nga taputapu hiko me te whakatutuki i nga hiahia o nga kaainga hou me nga taiao mahi mo te tuku hiko maha-purere.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he hanganga matua mowhiti kotahi-waahanga pai hei whakarite i te pumau o te mahi kaitahuri me te whakapai ake i te kaha o te huringa o te kaha, me te whakaiti i te mate o te kaha. Ko nga rauemi mata-kounga teitei kua tohua hei whakarite i te mauroa me te pumau mo te wa roa o te hua, me te whai wheako pono ake ki nga kaiwhakamahi.
Ko te haumaru ko ta maatau kaupapa hoahoa tuatahi. Ko o tatou whare kaitahuri me nga waea o roto he mea hanga ki te mura ahi hei whakaiti i te tupono o te ahi. I te wa ano, kua whakaritea e matou nga tikanga haumaru maha penei i te whakamarumaru i te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru ara iahiko poto hei whakarite i te haumaru o te whakamahi i te keehi o te ngoikore o te ngaohiko, te taumaha ranei me te aukati i nga aitua haumaru.
Hei whakarāpopototanga, ko tenei kaitahuri hiko 5000w te karaehe ahumahi i hangaia mai i te parahi parakore e tu mai ana i te maakete mo tana whakaae ki te maakete, te pakeketanga o te hangarau, te hoahoa tauranga maha-whakaputa hou, te pai o te hurihanga kaha, me nga tikanga haumaru matawhānui hei whakarato ki nga kaihoko he otinga whakawhiti ngaohiko haumaru, pai me te pono.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-5000VA(parahi) |
| ingoa hua | 5000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 5000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 4500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 19.7kg |
| Taumaha (me te kete) | 20.5kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei aratohu me nga tikanga whakahaere, ka taea e te kaiwhakamahi te whakarite i te mahi haumaru me te pono o te kaihurihuri, te tiaki i nga taputapu hiko hono, te aukati i te puta o nga rahunga, me te whakarite i te haumaru o te kaiwhakamahi. Na te pai o te mahi me nga waahanga haumarutanga matawhānui, ko tenei 5000W parakore konukura whakaihiihi huringa e whakarato ana i te otinga huringa ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
Ngaohiko converter tukanga whakamahi:
1. Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2. Honoa te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te hiko hiko me te ngaohiko o te 110V;
3, paatohia te miihini i runga i te kii, te kaha o te huringa ngaohiko;
4, Honoa te taputapu 220V ki te kaitahuri ngaohiko, katahi ka timata te whakamahi noa.
FAQ