SH-DB-5000VA(copar)
ShunHong
TG50002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta treisithe 5000w tionsclaíoch, déanta as copar íon mar amhábhar, tar éis áit a bhaint amach go tapa sa mhargadh an-iomaíoch lena fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth, agus bhuaigh sé moladh ó chustaiméirí. Tar éis cúig bliana de fhíorú teicniúil agus tástáil mhargaidh, tá ár gcuid táirgí cruthaithe ag cleachtas i gcásanna éagsúla iarratais lena n-aibíocht theicniúil ard agus iontaofacht.
A bhuíochas lenár leas iomlán a bhaint as gabhálais agus ábhair go leanúnach, tá an méadú suntasach ar dhíolacháin, go háirithe díolacháin níos mó ná 10,000 aonad, ina chruthúnas láidir ar cháil agus tóir an mhargaidh ar an táirge seo. Tá ár dteicneolaíocht ag dul chun cinn i gcónaí chun feidhmíocht agus iontaofacht an táirge a fheabhsú, ag cinntiú go bhfuil taithí comhsheasmhach do chustaiméirí.
Léirítear dearadh cinn an tiontaire treisithe seo ina dhá chalafort aschuir 220V, dearadh nuálaíoch a chuireann go mór le háisiúlacht agus le háisiúlacht na feiste, rud a ligeann do dhá fheiste leictreacha oibriú ag an am céanna. Faoi choinníoll nach mó ná 90% d'uaschumhacht iompair an claochladáin, féadann sé gnáthoibriú na bhfearais leictreacha a chinntiú agus freastal ar riachtanais timpeallachtaí baile agus oibre nua-aimseartha maidir le soláthar cumhachta ilfheiste.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí-struchtúr fáinne aon phas éifeachtach chun cobhsaíocht oibríocht an tiontaire a chinntiú agus an éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh a fheabhsú, agus caillteanas fuinnimh á laghdú. Cinntíonn amhábhair ardcháilíochta roghnaithe marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach an táirge, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Is í an tsábháilteacht ár bpríomhchúram maidir le dearadh. Déantar ár gcósálacha tiontaire agus ár sreangú inmheánach d'ábhair lasair-retardant chun an baol dóiteáin a laghdú go suntasach. Ag an am céanna, tá meicníochtaí iomadúla sábháilteachta bunaithe againn ar nós cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht úsáide a chinntiú i gcás éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta féideartha.
Go hachomair, tá an tiontaire cumhachta treisithe 5000w grád tionsclaíoch seo déanta as copar íon ag seasamh amach sa mhargadh as a ghlacadh sa mhargadh, aibíocht teicneolaíochta, dearadh calafoirt il-aschuir nuálaíoch, comhshó éifeachtúlacht fuinnimh éifeachtach, agus bearta sábháilteachta cuimsitheacha chun réiteach comhshó voltas sábháilte, éifeachtach agus iontaofa a sholáthar do chustaiméirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-5000VA(copar) |
| Ainm an táirge | 5000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 5000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 4500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 19.7kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 20.5kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na treoirlínte agus na nósanna imeachta oibriúcháin seo a leanúint, is féidir leis an úsáideoir oibriú sábháilte agus iontaofa an claochladáin a chinntiú, an trealamh leictreach nasctha a chosaint, cosc a chur ar theipeanna, agus sábháilteacht an úsáideora a chinntiú. Agus a fheidhmíocht éifeachtach agus a ghnéithe sábháilteachta cuimsitheacha, soláthraíonn an claochladán treisithe copair íon 5000W seo an réiteach comhshó voltais idéalach le haghaidh cásanna agus riachtanais úsáide éagsúla.
Próiseas úsáide tiontaire voltais:
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 110V;
3, cliceáil ar an meaisín ar an eochair, an chumhacht tiontaire voltas;
4, Ceangail an fearas 220V leis an tiontaire voltas, agus ansin tús a chur leis an ngnáthúsáid.
CCanna