SH-DB-4000VA (copar)
ShunHong
TG40001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó tugadh isteach é ar an margadh, tá an tiontaire cumhachta 4000w déantúsaíochta copair íon grád tionsclaíoch seo tar éis aitheantas a fháil go tapa agus a shuíomh sa mhargadh a bhunú as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth. Ní hamháin go bhfuil a aibíocht theicniúil cruthaithe ag cúig bliana de chleachtas margaidh agus nuálaíocht teicneolaíochta, ach léirigh siad freisin a iontaofacht agus a marthanacht i gcásanna iarratais éagsúla.
Cheadaigh an meascán de theicneolaíocht aibí agus aitheantas margaidh díolacháin an tiontaire voltas cineál baile seo níos mó ná 10,000 aonad agus bhuaigh sé moladh forleathan ó úsáideoirí. De réir mar a leanann an teicneolaíocht ag dul chun cinn, tá rogha agus dearadh ábhar optamaithe againn go cúramach chun feidhmíocht agus marthanacht ár dtáirgí a fheabhsú go suntasach.
Maidir le dearadh aschuir voltais, tugann an claochladán seo dearadh nuálaíoch il-aschuir isteach, lena n-áirítear dhá asraon aschuir 110V agus asraon aschuir 100V amháin, chun freastal ar riachtanais fearais voltais éagsúla. Ligeann an dearadh seo go n-oibríonn ilfhearais go cobhsaí ag an am céanna, chomh fada agus nach bhfuil an chumhacht iomlán níos mó ná 90% d'uaschumhacht an claochladáin, is féidir leis a ngnáthúsáid a chinntiú, rud a chuireann go mór le praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí istigh annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an ráta comhshó fuinnimh, laghdaítear an caillteanas fuinnimh, agus a fheabhsaíonn an éifeachtacht iomlán. In éineacht le hamhábhair ardchaighdeáin agus dearadh éifeachtach, cinnteoimid cobhsaíocht fhadtéarmach claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Is í an tsábháilteacht ár bpríomhbhreithniú dearaidh. Tá tithíocht an tiontaire voltais agus an téad cumhachta inmheánach déanta as ábhar lasair-retardant, ag laghdú an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Ar an iomlán, is é an tiontaire cumhachta 4000w grád tionsclaíoch seo déanta as copar íon an ceannaire margaidh lena ghlacadh sa mhargadh, aibíocht teicneolaíochta, dearadh nuálaíoch il-asraonta, éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh éifeachtach agus bearta sábháilteachta cuimsitheacha chun réiteach comhshó voltas sábháilte, éifeachtach agus iontaofa a sholáthar d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-4000VA (copar) |
| Ainm an táirge | Tiontaire cumhachta 4000W 220V go 110V/100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 4000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V/110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 3600VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 18kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 18.7kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Fad corda | 1.2m |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar cúlpháirtí | Ábhar lasair-retardant |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí oibriú sábháilte agus cobhsaí an claochladáin a chinntiú, agus ar an mbealach sin an trealamh a chosaint, teipeanna a chosc, agus sábháilteacht an úsáideora féin a chosaint. Leis an fheidhmíocht éifeachtach agus ráthaíocht sábháilteachta iontaofa, soláthraíonn an claochladán 4000W seo réiteach comhshó voltas idéalach d'úsáideoirí le haghaidh cásanna agus riachtanais éagsúla.
Nuair a bhíonn claochladán cumhachta á úsáid le haghaidh comhshó voltais, is é leanúint na nósanna imeachta oibriúcháin cearta an eochair chun cobhsaíocht an claochladáin agus sábháilteacht trealaimh agus úsáideoirí leictreacha a chinntiú. Seo na céimeanna mionsonraithe chun tiontaire voltais a úsáid:
Ar an gcéad dul síos, tá iniúchadh amhairc cuimsitheach ar an tiontaire voltais roimh úsáid riachtanach. Is é an chéad chéim chun damáiste féideartha nó rioscaí sábháilteachta a chosc ná an claochladán a sheiceáil le haghaidh aon damáiste agus a chinntiú go bhfuil na comhpháirteanna go léir i bhfeidhm go slán.
Ansin, ceangail go daingean breiseán ionchuir an tiontaire voltais le asraon cumhachta 220V caighdeánach. Déan cinnte go bhfuil an breiseán i ndlúth-theagmháil leis an soicéad chun aon scaoileadh a sheachaint chun cobhsaíocht an naisc chumhachta a chinntiú.
Ansin, oibrigh an lasc ar an tiontaire voltais chun an soláthar cumhachta a thosú. Le linn an phróisis cumhachta ar aghaidh, déan monatóireacht dhlúth ar fhuaimeanna neamhghnácha nó mothaigh vibrations neamhghnácha, ar comharthaí iad go bhfuil an tiontaire voltas ag obair i gceart.
Mar fhocal scoir, tá an trealamh leictreach a éilíonn voltas 110V nó 100V ceangailte leis an tiontaire voltas, agus ansin cuirtear an trealamh leictreach ar siúl le haghaidh gnáthúsáide. Sa phróiseas úsáide, déantar claochladáin agus trealamh leictreach a sheiceáil go rialta chun a chinntiú go bhfanann a stádas oibre cobhsaí, ionas go n-áiritheofar oibriú leanúnach agus sábháilte.
Trí na céimeanna seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí úsáid cheart an tiontaire voltais a chinntiú agus sábháilteacht trealaimh leictreach agus daoine aonair a chosaint.
CCanna