SH-DB-4000VA(мыс)
ШунХонг
TG40001
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Нарыққа шыққаннан бері бұл өнеркәсіптік деңгейдегі таза мыс өндіретін 4000 Вт қуат түрлендіргіші тез танымал болды және тамаша өнімділігі мен тұрақтылығы үшін нарықта өз орнын белгіледі. Бес жылдық нарық тәжірибесі мен технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін дәлелдеп қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі қолдану сценарийлерінде оның сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін көрсетті.
Жетілген технология мен нарықты танудың үйлесімі осы үй түріндегі кернеу түрлендіргішінің сатылымын 10 000 бірліктен асыруға мүмкіндік берді және пайдаланушылардың кең мақтауына ие болды. Технология ілгерілеуді жалғастыруда, біз өнімдеріміздің өнімділігі мен беріктігін айтарлықтай жақсарту үшін материалды таңдау мен дизайнды мұқият оңтайландырдық.
Кернеу шығысының дизайны тұрғысынан бұл трансформатор әртүрлі кернеу құрылғыларының қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін екі 110 В шығыс және бір 100 В шығыс розеткасын қамтитын инновациялық көп шығыс дизайнын ұсынады. Бұл дизайн бірнеше құрылғылардың бір уақытта тұрақты жұмыс істеуіне мүмкіндік береді, егер жалпы қуат трансформатордың максималды қуатының 90% аспайтын болса, ол олардың қалыпты пайдалануын қамтамасыз ете алады, өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады.
Жобалауда біз трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймай, энергияны түрлендіру жылдамдығын жақсартатын, энергияның жоғалуын азайтатын және жалпы тиімділікті арттыратын тиімді бір фазалы сақиналы ішкі ядроны қолданамыз. Жоғары сапалы шикізат пен тиімді дизайнды біріктіре отырып, біз пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибені ұсына отырып, трансформаторлардың ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеміз.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Кернеу түрлендіргішінің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді азайтады. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Тұтастай алғанда, таза мыстан жасалған бұл өнеркәсіптік дәрежедегі 4000 Вт қуат түрлендіргіші нарықтағы қабылдауымен, технологияның жетілгендігімен, инновациялық көп розеткалы дизайнымен, энергияны түрлендірудің тиімді тиімділігімен және пайдаланушыларды қауіпсіз, тиімді және сенімді кернеуді түрлендіру шешімімен қамтамасыз ету үшін кешенді қауіпсіздік шараларымен нарық көшбасшысы болып табылады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-4000VA(мыс) |
| Өнім атауы | 4000 Вт қуат түрлендіргіші 220 В - 110 В/100 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 4000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В/110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 3600VA* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 18 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 18,7 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Сымның ұзындығы | 1,2 м |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | мыс сым орамасы |
| Қосымша материал | Отқа төзімді материал |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы сақтық шаралары мен процедураларын орындау арқылы пайдаланушылар трансформатордың қауіпсіз және тұрақты жұмысын қамтамасыз ете алады, осылайша жабдықты қорғайды, ақаулардың алдын алады және пайдаланушының өз қауіпсіздігін сақтай алады. Тиімді өнімділігі мен сенімді қауіпсіздік кепілдігімен бұл 4000 Вт трансформатор пайдаланушыларға әртүрлі сценарийлер мен қажеттіліктер үшін кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Кернеуді түрлендіру үшін күштік трансформаторды пайдалану кезінде дұрыс жұмыс тәртібін сақтау трансформатордың тұрақтылығын және электр жабдықтары мен пайдаланушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз етудің кілті болып табылады. Кернеу түрлендіргішін пайдаланудың егжей-тегжейлі қадамдары мыналар:
Біріншіден, қолданар алдында кернеу түрлендіргішін жан-жақты визуалды тексеру қажет. Трансформатордың кез келген зақымдалуын тексеру және барлық құрамдастардың орнында сенімді болуы ықтимал зақымдануды немесе қауіпсіздік тәуекелдерін болдырмаудың бірінші қадамы болып табылады.
Содан кейін кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын стандартты 220 В қуат розеткасына мықтап қосыңыз. Қуат қосылымының тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін босап кетпеу үшін ашаның розеткамен тығыз байланыста екеніне көз жеткізіңіз.
Содан кейін қуат көзін қосу үшін кернеу түрлендіргішіндегі қосқышты іске қосыңыз. Қуатты қосу процесі кезінде кернеу түрлендіргішінің дұрыс жұмыс істеп тұрғанының белгісі болып табылатын қалыптан тыс дыбыстарды мұқият қадағалаңыз немесе қалыптан тыс тербелістерді сезініңіз.
Соңында 110В немесе 100В кернеуді қажет ететін электр жабдығы кернеу түрлендіргішіне қосылады, содан кейін электр жабдығы қалыпты пайдалану үшін қосылады. Пайдалану процесінде трансформаторлар мен электр жабдықтары үздіксіз және қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін олардың жұмыс күйінің тұрақты болуын қамтамасыз ету үшін үнемі тексеріліп отырады.
Осы қадамдарды орындау арқылы пайдаланушылар электр жабдықтары мен жеке адамдардың қауіпсіздігін сақтай отырып, кернеу түрлендіргішін дұрыс пайдалануды қамтамасыз ете алады.
Жиі қойылатын сұрақтар