SH-DB-2000VA(мыс)
ШунХонг
TG20001
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Іске қосылған сәттен бастап таза мыстан жасалған өнеркәсіптік 2000 Вт қуат түрлендіргіші өзінің жоғары өнімділігі мен сенімділігімен нарықта тез орын алды. Бес жыл нарықтық сынақтан және технологияны үздіксіз жаңартудан кейін ол практикалық қолдануда өзінің ерекше беріктігін дәлелдеді.
Технологияның дамуы мен нарықты мойындауымен бұл үйдегі кернеу түрлендіргішінің жиынтық сатылымы 10 000 бірліктен асты және оның тамаша өнімділігі пайдаланушылар тарапынан жоғары бағаланды. Технологияның үздіксіз итерациясы материалды таңдауда мұқият оңтайландырылып қана қоймай, сонымен қатар дизайндағы жаңалықтарды енгізді, нәтижесінде өнімнің өнімділігі мен ұзақ мерзімділігі айтарлықтай жақсарды.
Бұл трансформатор кернеудің шығуы бойынша икемді дизайнды ұсынады, екі 110 В және бір 100 В шығыс интерфейстері әртүрлі кернеу талаптары бар құрылғыларды орналастыру үшін. Бір уақытта бірнеше құрылғыларды пайдаланған жағдайда, жалпы қуат трансформатордың максималды өткізу қабілетінің 95% аспайтын болса, ол жабдықтың тұрақты жұмысын қамтамасыз ете алады, бұл оның практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады.
Конструкцияда трансформатор бір фазалы сақиналы ішкі ядроны қабылдайды, ол жұмыстың тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар конверсия тиімділігін арттырады және энергия шығынын азайтады. Таңдалған шикізат пен тиімді жобалау процестері трансформатордың ұзақ мерзімді беріктігі мен тұрақтылығын қамтамасыз етеді, пайдаланушыларға сенімді тәжірибе береді.
Қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша бұл түрлендіргіштің корпусы мен ішкі қуат сымы отқа төзімді материалдардан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді төмендетеді. Сонымен қатар, ол кернеудің ауытқуы немесе шамадан тыс жүктеме жағдайында пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ететін және ықтимал қауіпсіздік апаттарының алдын алатын температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік механизмдерімен жабдықталған.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-2000VA(мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 2000Вт тұрмыстық қуат түрлендіргіші 220В - 110В/100В |
| Қолданылатын максималды қуат | 2000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В/110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 1750ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 12,2 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 13 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Сымның ұзындығы | 1,2 м |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | мыс сым орамасы |
| Қосымша материал | Отқа төзімді материал |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы сақтық шаралары мен процедураларын орындау арқылы пайдаланушылар трансформатордың қауіпсіз және тұрақты жұмысын қамтамасыз ете алады, осылайша жабдықты қорғайды, ақаулардың алдын алады және жеке қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Тиімді өнімділігі мен сенімді қауіпсіздік мүмкіндіктерімен бұл 2000 Вт трансформатор пайдаланушыларға әртүрлі сценарийлер мен қажеттіліктер үшін кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Трансформатордың жұмыс істеу нұсқаулығы:
1, трансформаторды іске қоспас бұрын, жабдықтың бүтіндігіне және барлық керек-жарақтардың орнына берік орнатылғанына көз жеткізу үшін алдымен сыртқы түрін тексеріп алыңыз;
2. Трансформатордың кіріс ашасын кернеуі 220 В розеткаға салыңыз;
3. Жабдықты қуатпен қамтамасыз ету үшін трансформатордың қуат қосқышын басыңыз;
4, 110В немесе 100В кернеуді қажет ететін электр жабдығы трансформатордың шығыс портына қосылған және электр жабдықтарын қалыпты түрде пайдалануға болады.
Жиі қойылатын сұрақтар