SH-DB-2000VA (koper)
ShunHong
TG20001
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Sedert sy bekendstelling het hierdie industriële 2000w kragomsetter gemaak van suiwer koper vinnig 'n plek in die mark verwerf met sy voortreflike werkverrigting en betroubaarheid. Na vyf jaar van marktoetsing en deurlopende opgradering van tegnologie, het dit sy buitengewone duursaamheid in praktiese gebruik bewys.
Met die vordering van tegnologie en markherkenning, het die kumulatiewe verkope van hierdie tuisspanning-omsetter 10 000 eenhede oorskry, en sy uitstekende prestasie is wyd deur gebruikers geprys. Die voortdurende herhaling van die tegnologie is nie net noukeurig geoptimaliseer in materiaalkeuse nie, maar ook vernuwe in ontwerp, wat gelei het tot aansienlike verbeterings in produkprestasie en duursaamheid.
Hierdie transformator bied 'n buigsame ontwerp in terme van spanningsuitset, met twee 110V- en een 100V-uitsetkoppelvlakke om toestelle met verskillende spanningsvereistes te akkommodeer. In die geval van veelvuldige toestelle wat gelyktydig gebruik word, solank die totale krag nie 95% van die maksimum drakrag van die transformator oorskry nie, kan dit die stabiele werking van die toerusting verseker, wat die praktiese en gerief daarvan aansienlik verbeter.
In die ontwerp neem die transformator 'n enkelfase ringvormige binnekern aan, wat nie net die stabiliteit van werking verseker nie, maar ook die omskakelingsdoeltreffendheid verbeter en die energieverlies verminder. Geselekteerde grondstowwe en doeltreffende ontwerpprosesse verseker die langtermyn duursaamheid en stabiliteit van die transformator, wat gebruikers 'n betroubare ervaring bied.
Wat veiligheidsprestasie betref, is die behuising en interne kragkabel van hierdie omskakelaar gemaak van vlamvertragende materiale, wat die risiko van brand effektief verminder. Terselfdertyd is dit ook toegerus met veelvuldige veiligheidsmeganismes soos temperatuurbeheerbeskerming, oorladingsbeskerming en kortsluitingbeskerming, wat die veiligheid van gebruik in die geval van spanningskommelings of oorlading verseker en potensiële veiligheidsongelukke voorkom.
Tegniese parameters
| Produk Model | SH-DB-2000VA (koper) |
| Produk naam | Koper 2000W huishoudelike kragomskakelaar 220V na 110V/100V |
| Maksimum toepaslike krag | 2000W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 100V/110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 1750VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 27*19,2*17 cm |
| Grootte (met pakket) | 35*26*25 cm |
| gewigte | 12,2 kg |
| Gewig (met pakket) | 13 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel | Lug skakelaar |
| Koordlengte | 1,2 m |
| Kragkoord vierkantig | 2 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 32A |
| Materiaal | koperdraad wikkeling |
| Bykomstige materiaal | Vlamvertragende materiaal |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Deur hierdie voorsorgmaatreëls en prosedures te volg, kan gebruikers die veilige en stabiele werking van die transformator verseker, en sodoende die toerusting beskerm, mislukkings voorkom en persoonlike veiligheid verseker. Met sy doeltreffende werkverrigting en betroubare veiligheidskenmerke bied hierdie 2000W-transformator gebruikers 'n ideale spanningsomskakelingsoplossing vir 'n verskeidenheid scenario's en behoeftes.
Transformator-operasie Proseduregids:
1, voordat die transformator begin word, voer eers die voorkoms-inspeksie uit om te verseker dat die toerusting ongeskonde is en alle bykomstighede stewig in plek geïnstalleer is;
2. Plaas die insetprop van die transformator in 'n kragaansluiting met 'n spanning van 220V;
3. Druk die kragskakelaar van die transformator om krag aan die toerusting te verskaf;
4, is die elektriese toerusting wat 110V of 100V spanning benodig, gekoppel aan die uitsetpoort van die transformator, en die elektriese toerusting kan normaal gebruik word.
Gereelde vrae