SH-DB-2000VA (ស្ពាន់)
ស៊ុនហុង
TG20001
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ចាប់តាំងពីការបើកដំណើរការរបស់វា ឧបករណ៍បំលែងថាមពល 2000w ឧស្សាហកម្មនេះធ្វើពីទង់ដែងសុទ្ធទទួលបានកន្លែងមួយនៅលើទីផ្សារយ៉ាងឆាប់រហ័សជាមួយនឹងដំណើរការល្អ និងភាពជឿជាក់របស់វា។ បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តទីផ្សាររយៈពេល 5 ឆ្នាំ និងការធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងជាបន្តបន្ទាប់នៃបច្ចេកវិទ្យា វាបានបង្ហាញពីភាពធន់មិនធម្មតារបស់វាក្នុងការប្រើប្រាស់ជាក់ស្តែង។
ជាមួយនឹងវឌ្ឍនភាពនៃបច្ចេកវិទ្យា និងការទទួលស្គាល់ទីផ្សារ ការលក់បណ្តុំនៃឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលក្នុងផ្ទះនេះបានលើសពី 10,000 គ្រឿង ហើយដំណើរការដ៏ល្អឥតខ្ចោះរបស់វាត្រូវបានកោតសរសើរយ៉ាងទូលំទូលាយដោយអ្នកប្រើប្រាស់។ ការបន្តនៃបច្ចេកវិទ្យានេះមិនត្រឹមតែត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងយ៉ាងប្រុងប្រយ័ត្នក្នុងការជ្រើសរើសសម្ភារៈប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងមានការច្នៃប្រឌិតក្នុងការរចនា ដែលបណ្តាលឱ្យមានភាពប្រសើរឡើងគួរឱ្យកត់សម្គាល់នៅក្នុងដំណើរការផលិតផល និងភាពធន់។
ឧបករណ៍បំលែងនេះផ្តល់នូវការរចនាដែលអាចបត់បែនបានក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃទិន្នផលវ៉ុល ដោយមានចំណុចប្រទាក់ទិន្នផល 110V និង 100V ចំនួនពីរ ដើម្បីសម្រួលដល់ឧបករណ៍ដែលមានតម្រូវការតង់ស្យុងខុសៗគ្នា។ ក្នុងករណីឧបករណ៍ជាច្រើនដែលប្រើក្នុងពេលដំណាលគ្នា ដរាបណាថាមពលសរុបមិនលើសពី 95% នៃសមត្ថភាពផ្ទុកអតិបរមារបស់ប្លែង វាអាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាពនៃឧបករណ៍ ដែលជួយបង្កើនភាពជាក់ស្តែង និងភាពងាយស្រួលរបស់វាយ៉ាងខ្លាំង។
នៅក្នុងការរចនា ឧបករណ៍បំលែងប្រើស្នូលខាងក្នុង annular ដំណាក់កាលតែមួយ ដែលមិនត្រឹមតែធានាបាននូវស្ថេរភាពនៃប្រតិបត្តិការប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការបំប្លែង និងកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលផងដែរ។ វត្ថុធាតុដើមដែលបានជ្រើសរើស និងដំណើរការរចនាប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពធានាបាននូវភាពធន់ និងស្ថេរភាពរយៈពេលវែងរបស់ប្លែង ដែលផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវបទពិសោធន៍ដែលអាចទុកចិត្តបាន។
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃការអនុវត្តសុវត្ថិភាព លំនៅដ្ឋាន និងខ្សែថាមពលខាងក្នុងរបស់ឧបករណ៍បំប្លែងនេះត្រូវបានផលិតពីវត្ថុធាតុដើមដែលមិនងាយឆេះ ដែលជួយកាត់បន្ថយហានិភ័យនៃអគ្គីភ័យយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព។ ជាមួយគ្នានេះ វាក៏ត្រូវបានបំពាក់ដោយយន្តការសុវត្ថិភាពជាច្រើនដូចជា ការការពារការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាព ការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងការការពារសៀគ្វីខ្លី ដែលធានាសុវត្ថិភាពនៃការប្រើប្រាស់ក្នុងករណីមានការប្រែប្រួលតង់ស្យុង ឬលើសទម្ងន់ និងការពារគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាពដែលអាចកើតមាន។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SH-DB-2000VA (ស្ពាន់) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ស្ពាន់ 2000W ឧបករណ៍បំលែងថាមពលគ្រួសារ 220V ទៅ 110V/100V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 2000W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 100V / 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 1750VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ២៧ * ១៩.២ * ១៧ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ៣៥ * ២៦ * ២៥ ស |
| ទម្ងន់ | 12.2 គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | ១៣ គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព | កុងតាក់ខ្យល់ |
| ប្រវែងខ្សែ | 1.2 ម។ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 2 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | ៣២ ក |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈគ្រឿងបន្លាស់ | សម្ភារៈធន់នឹងភ្លើង |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ដោយអនុវត្តតាមការប្រុងប្រយ័ត្ន និងនីតិវិធីទាំងនេះ អ្នកប្រើប្រាស់អាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយសុវត្ថិភាព និងស្ថេរភាពនៃប្លែង ដោយហេតុនេះការពារឧបករណ៍ ការពារការបរាជ័យ និងការធានាសុវត្ថិភាពផ្ទាល់ខ្លួន។ ជាមួយនឹងដំណើរការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងលក្ខណៈពិសេសសុវត្ថិភាពដែលអាចទុកចិត្តបាន ប្លែងថាមពល 2000W នេះផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវដំណោះស្រាយបំប្លែងវ៉ុលដ៏ល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់សេណារីយ៉ូ និងតម្រូវការផ្សេងៗ។
ការណែនាំអំពីនីតិវិធីនៃប្រតិបត្តិការ Transformer៖
1 មុននឹងចាប់ផ្តើមម៉ាស៊ីនបំប្លែង ត្រូវធ្វើការត្រួតពិនិត្យរូបរាងជាមុនសិន ដើម្បីធានាថាឧបករណ៍នៅដដែល ហើយគ្រឿងបន្ថែមទាំងអស់ត្រូវបានដំឡើងយ៉ាងរឹងមាំនៅនឹងកន្លែង។
2. បញ្ចូលដោតបញ្ចូលរបស់ប្លែងចូលទៅក្នុងព្រីភ្លើងដែលមានវ៉ុល 220V;
3. ចុចកុងតាក់ថាមពលរបស់ប្លែងដើម្បីផ្គត់ផ្គង់ថាមពលដល់ឧបករណ៍។
4, ឧបករណ៍អគ្គិសនីដែលត្រូវការវ៉ុល 110V ឬ 100V ត្រូវបានភ្ជាប់ទៅច្រកទិន្នផលរបស់ប្លែង ហើយឧបករណ៍អគ្គិសនីអាចប្រើប្រាស់បានធម្មតា។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់