SH-DB-2000VA(aeris)
ShunHong
TG20001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum eius launch, industrialis 2000w potestas haec convertentis aeris puri facta celeriter locum in foro cum suis praestantibus observantia et constantia obtinuit. Post quinque annos mercatus probatio et continua technologiae upgradatio, miram suam vetustatem in usu practico probavit.
Progressu technologiae et mercaturae recognitionis, venditio cumulativa huius domus voltage convertentis decem milia unitates excessit, eiusque praestantia observantia ab usoribus divulgata est. Continua iteratio technologiarum non solum in electione materiali diligenter optimized est, sed etiam consilio innovatum, inde in notabili emendatione in producto perficiendi et diuturnitate.
Hic commutator flexibile consilium praebet in terminis intentionis output, cum duobus 110V et uno 100V interfacientiis ad instrumenta accommodanda diversis intentionis requisitis. Cum multiplex machinis simul adhibitis, dummodo tota potestas non excedat 95% maximae capacitatis transformantis, efficere potest stabilis instrumenti operatio, quae suam prudentiam et commoditatem magnopere auget.
In consilio, qui transformator unum tempus annulum interiorem nucleum adoptat, qui non solum efficit ut operandi stabilitatem, sed etiam melioris conversionis efficientiam ac detrimentum energiae minuat. Materiae rudis et processuum designatae selectae, diuturnitatem stabilitatem ac stabilitatem transformatoris efficiunt, utentes certa experientia praebentes.
Secundum effectum salutis, habitationi et potentiae internae funiculi huius convertentis fiunt ex flamma materiae retardatae, quae periculum ignis efficaciter minuit. Eodem tempore, etiam multiplicibus mechanismis tutandis instructum est ut temperamentum custodiae moderatio, munimentum oneris ac tutelae ambitus breves, quae usum salutis praebet in intentione ambigua vel onere ac ne potentiale accidentia tutantur.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-2000VA(aeris) |
| Product nomen | Aeris 2000W potestas domus convertentis 220V ad 110V/100V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V/110V~ |
| Facultatem rated | 1750VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 12.2kg |
| Pondus (cum sarcina) | 13kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Funis longitudo | 1.2m |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | filum aeris flexuosa |
| Materia accessoria | Flamma retardat materia |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Has sequentes rationes et rationes, utentes utentes efficere possunt operationem stabilis et stabilis transformantis, instrumenta tutans, impedimenta et impedimenta salutis personalis procurans. Cum suis efficientiis et certae salutis notis, hic 2000W commutator users praebet cum solutione optimae intentionis conversionis pro variis missionibus et necessitatibus.
Transformator operandi De modo procedendi Guide:
1, antequam transformator incipias, primum aspectum inspectionis exsequere, ut instrumentum integrum sit et omnia accessoria in loco firmiter instituantur;
2. Inpone initus obturaculum transformantis in exitu potentiae cum intentione 220V;
3. Press potestatem commutandi commutantis ut armorum potestatem suppleat;
4, instrumenta electrica, quae 110V vel 100V intentione indigent, coniungitur ad output portum transformatoris, et instrumenta electrica usu normaliter adhiberi possunt.
FAQ