SH-DB-5000VA(copper
ShunHong
TG50000
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum sua launch, hic gradus industrialis purus aeris 5000w potentia convertens celeriter recognitionem in mercatu suo ob egregiam observantiam ac stabilitatem acquisivit et locum suum solidavit. Quinquennium applicationis fori et innovationis technicae non solum suam maturitatem technicam confirmaverunt, sed etiam suam firmitatem ac diuturnitatem in variis missionibus applicationis demonstraverunt.
Duabus commodis technologiae maturae et mercatus agnitio plusquam 10,000 unitates cumulativas venditiones huius familiae intentionis convertentis effecit, et ab usoribus magnam laudem adeptus est. Ut technologia progredi pergit, diligenter ipsum materiam delectu et consilio habemus ut signanter emendare perficiat et durabilitatem fructus nostri.
Secundum intentionem output, hic transformer utitur an porttitor multi-output design, inter duos 110V output exitus et unum 100V output exitus, ad necessitates diversarum intentionum adhibitorum. Hoc consilium multiplex instrumentum electricum simul stabiliter operari permittit, dummodo tota potestas non excedat 90% maximae potentiae transformantis, potest efficere normalis operationem suam, magnopere meliorandi practicam et commoditatem operis.
In consilio utimur efficiens nucleus unius anni annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam auget efficientiam energiae conversionis, minuit damnum energiae et auget altiorem efficientiam. Coniunctio summus qualitas materiae rudis et consilium efficientis efficit diuturnum stabilitatem transformantis, utentes certiori experientia praebeat.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. Materiae ignis retardantis adhibentur in voltage convertentis habitationum et internae virtutis lineas, efficaciter reducendo periculum ignis. Eodem tempore etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperantiae tutelae moderatio, tutela oneris ac tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
In summa, hic gradus industrialis 5000w potentia convertentis aeris puri facta est unica in foro cum recognitione fori, technicae maturitatis, innovationis multi- emissi consilii, efficientis industriae conversionis efficientiam et mensuras salutis comprehensivas, utentes cum solutione conversionis tuto, efficiente et certa intentione conversionis.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-5000VA(copper |
| Product nomen | 5000W potentia convertentis 220V ad 110V/100V |
| Maxime locum habet potestatem | 5000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V/110V~ |
| Facultatem rated | 4500VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 19.7kg |
| Pondus (cum sarcina) | 20.5kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Funis longitudo | 1.2m |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | filum aeris flexuosa |
| Materia accessoria | Flamma retardat materia |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Utentes has cautiones ac rationes secuti, tutum transformatorum usum curare, electrica apparatum tutari, defectiones prohibere, salutem personalem tueri possunt. Cum sua altissima efficacia et salute, hic 5000W transformator utentes praebet solutionem optimae intentionis conversionis pro variis missionibus et necessitatibus.
Cum operationes conversionis voltage faciendo, recto usu adhibito gradibus essentialis est ad stabilitatem convertentis et ad salutem instrumentorum electricorum et utentium. Praecepta accurata sunt ad convertentis intentionem operandi:
Ante omnia, inspectio comprehensiva visualis essentialis est antequam in intentione convertentis utatur. Inspectis transformator damni et confirmans omnia membra secure inaugurari, primus gradus est in impedimento damni vel salutis periculorum fieri.
Deinde secure plug initus plug voltage convertentis in vexillum 220V potentiae exitum. Curare ut obturaculum in bono contactu cum neruo sine laxitate ad firmitatem potentiae nexum conservetur.
Dein, processus potentiae copiae incipit ab operando potentiae switch voltage convertentis. Cum powered in, attendere ad monitorem sit sonus abnormis vel abnormes vibratio, quod signum esse potest operationis normalis voltage convertentis.
Denique instrumenta electrica quaerunt 110V vel 100V voltages coniungitur cum convertente voltage, et instrumenta electrica uti solent. In usu, transformatores et instrumenta electrica regulariter sedantur ut in conditione operationis stabili sint ad operationem continuam et tutam conservandam.
Hos gradus sequendo, utentes efficere possunt accurate voltagium convertentis usum, dum tuetur electrica apparatu et personalis salus.
FAQ