SH-DB-5000VA(зэс)
Шун Хонг
TG50001
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Энэхүү үйлдвэрлэлийн зориулалттай цэвэр зэс 5000 ватт хүч хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш маш сайн ажиллагаатай, тогтвортой байдгаараа зах зээлд хурдан танигдаж, байр сууриа бататгасан. Таван жилийн зах зээлийн хэрэглээ, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг баталгаажуулаад зогсохгүй олон төрлийн хэрэглээний хувилбаруудад найдвартай, бат бөх байдлаа харуулсан.
Хөгжингүй технологи, зах зээлд танигдсан хоёр давуу тал нь энэхүү гэр ахуйн хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн нийт борлуулалтыг 10,000 гаруй нэгж болгож, хэрэглэгчдийн талархлыг хүлээсэн. Технологи хөгжихийн хэрээр бид бүтээгдэхүүнийхээ гүйцэтгэл, бат бөх чанарыг мэдэгдэхүйц сайжруулахын тулд материалын сонголт, дизайныг сайтар оновчтой болгосон.
Хүчдэлийн гаралтын хувьд энэхүү трансформатор нь янз бүрийн хүчдэлийн төхөөрөмжүүдийн хэрэгцээг хангах үүднээс 110В-ын хоёр гаралт, нэг 100В-ын гаралт зэрэг олон гаралтын шинэлэг загварыг ашигладаг. Энэхүү загвар нь олон цахилгаан тоног төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг тогтвортой ажиллуулах боломжийг олгодог бөгөөд нийт хүч нь трансформаторын хамгийн их чадлын 90% -иас хэтрэхгүй тохиолдолд тэдгээрийн хэвийн ажиллагааг хангаж, бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн сайжруулдаг.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэрийн үр ашигтай цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын үр ашгийг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулж, ерөнхий үр ашгийг нэмэгдүүлдэг. Өндөр чанартай түүхий эд, үр ашигтай дизайны хослол нь трансформаторын урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлагыг өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Галд тэсвэртэй материалыг хүчдэл хувиргагчийн орон сууц, дотоод цахилгаан шугамд ашигладаг бөгөөд галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Үүний зэрэгцээ бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллын хамгаалалт, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Дүгнэж хэлэхэд, цэвэр зэсээр үйлдвэрлэсэн 5000 ватт хүчин чадалтай энэхүү цахилгаан хувиргагч нь зах зээлд танигдсан, технологийн төлөвшил, олон гаралтын шинэлэг загвар, эрчим хүчийг үр ашигтай хувиргах үр ашигтай, аюулгүй байдлын цогц арга хэмжээнээрээ хэрэглэгчдэд аюулгүй, үр ашигтай, найдвартай хүчдэл хувиргах шийдлээр зах зээлд онцгой юм.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-5000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 5000Вт цахилгаан хувиргагч 220V-оос 110V/100V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 5000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 100V/110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 4500VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 19.7 кг |
| Жин (багцтай) | 20.5 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Утасны урт | 1.2м |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | зэс утас ороомог |
| Дагалдах хэрэгсэл | Галд тэсвэртэй материал |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Хэрэглэгчид эдгээр урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ, журмыг дагаж мөрдсөнөөр трансформаторыг аюулгүй ашиглах, цахилгаан хэрэгслийг хамгаалах, эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх, хувийн аюулгүй байдлыг хангах боломжтой. Энэхүү 5000 Вт-ын хүчин чадалтай трансформатор нь өндөр үр ашиг, аюулгүй байдлын ачаар янз бүрийн нөхцөл байдал, хэрэгцээнд зориулж хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг хэрэглэгчдэд олгодог.
Хүчдэл хувиргах үйлдлийг гүйцэтгэхдээ трансформаторын тогтвортой байдал, цахилгаан тоног төхөөрөмж, хэрэглэгчдийн аюулгүй байдлыг хангахын тулд зөв ашиглалтын алхмуудыг хийх нь чухал юм. Хүчдэл хувиргагчийг ажиллуулах дэлгэрэнгүй зааврыг доор харуулав:
Юуны өмнө хүчдэл хувиргагчийг ашиглахын өмнө иж бүрэн харааны хяналт зайлшгүй шаардлагатай. Трансформаторын гэмтэл байгаа эсэхийг шалгаж, бүх эд ангиудыг найдвартай суурилуулсан эсэхийг баталгаажуулах нь болзошгүй гэмтэл, аюулгүй байдлын эрсдэлээс урьдчилан сэргийлэх эхний алхам юм.
Дараа нь хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн оролтын залгуурыг 220 В-ын стандарт залгуурт найдвартай холбоно. Цахилгааны холболтын тогтвортой байдлыг хангахын тулд залгуурыг суллахгүйгээр залгууртай сайн холбоо барьж байгаа эсэхийг шалгаарай.
Дараа нь хүчдэл хувиргагчийн тэжээлийн унтраалгыг ажиллуулснаар цахилгаан хангамжийн процесс эхэлнэ. Асаалттай үед хэвийн бус дуу чимээ эсвэл хэвийн бус чичиргээ байгаа эсэхийг хянахад анхаарлаа хандуулаарай, энэ нь хүчдэл хувиргагч хэвийн ажиллаж байгаа дохио байж болно.
Эцэст нь 110V эсвэл 100V хүчдэл шаардагдах цахилгаан тоног төхөөрөмжийг хүчдэлийн хувиргагчтай холбож, цахилгаан төхөөрөмжийг хэвийн ашиглах боломжтой. Ашиглалтын явцад трансформатор, цахилгаан хэрэгслийг тасралтгүй, аюулгүй ажиллагааг хангахын тулд тогтвортой ажиллах нөхцөлийг тогтмол шалгаж байна.
Эдгээр алхмуудыг хийснээр хэрэглэгчид цахилгаан хэрэгсэл болон хувийн аюулгүй байдлыг хамгаалахын зэрэгцээ хүчдэлийн хувиргагчийг үнэн зөв ашиглах боломжтой.
Түгээмэл асуултууд