SH-DB-4000VA(зэс)
Шун Хонг
TG40001
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Зах зээлд нэвтэрсэн цагаасаа хойш 4000 ватт хүчин чадалтай үйлдвэрлэлийн зориулалттай цэвэр зэс үйлдвэрлэдэг энэхүү цахилгаан хувиргагч нь маш сайн гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа зах зээлд өөрийн байр сууриа олж, хүлээн зөвшөөрөгдсөн. Таван жилийн зах зээлийн туршлага, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг нотлоод зогсохгүй, янз бүрийн хэрэглээний хувилбаруудад найдвартай, бат бөх байдлаа харуулсан.
Хөгжингүй технологи, зах зээлийн хүлээн зөвшөөрөгдсөн хослол нь энэхүү гэрийн төрлийн хүчдэл хувиргагчийн борлуулалтыг 10,000 нэгжээс давж, хэрэглэгчдийн талархлыг хүлээсэн юм. Технологи хөгжихийн хэрээр бид бүтээгдэхүүнийхээ гүйцэтгэл, бат бөх чанарыг мэдэгдэхүйц сайжруулахын тулд материалын сонголт, дизайныг сайтар оновчтой болгосон.
Хүчдэлийн гаралтын дизайны хувьд энэхүү трансформатор нь янз бүрийн хүчдэлийн төхөөрөмжүүдийн хэрэгцээг хангах үүднээс 110В-ын хоёр гаралт, 100В-ын гаралтын нэг гаралт зэрэг олон гаралтын шинэлэг загварыг нэвтрүүлсэн. Энэхүү загвар нь олон цахилгаан хэрэгслийг нэгэн зэрэг тогтвортой ажиллуулах боломжийг олгодог бөгөөд нийт хүчин чадал нь трансформаторын хамгийн их чадлын 90% -иас хэтрэхгүй тохиолдолд тэдгээрийн хэвийн ашиглалтыг хангаж, бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг.
Дизайндаа бид нэг фазын тойрог хэлбэрийн үр ашигтай дотоод цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын хурдыг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулж, ерөнхий үр ашгийг дээшлүүлдэг. Өндөр чанартай түүхий эд, үр ашигтай дизайнтай хослуулан бид трансформаторын урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны гол асуудал юм. Хүчдэл хөрвүүлэгчийн орон сууц, цахилгааны дотоод утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн тул галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллаас хамгаалах, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Бүхэлдээ цэвэр зэсээр үйлдвэрлэсэн 4000 ватт хүчин чадалтай энэхүү цахилгаан хувиргагч нь зах зээлд хүлээн зөвшөөрөгдсөн, технологийн төлөвшил, олон гаралтын шинэлэг загвар, эрчим хүчний хэмнэлттэй үр ашиг, аюулгүй байдлын цогц арга хэмжээнүүдээрээ хэрэглэгчдэд аюулгүй, үр ашигтай, найдвартай хүчдэл хувиргах шийдлээр зах зээлд тэргүүлэгч юм.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-4000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 4000Вт цахилгаан хувиргагч 220V-оос 110V/100V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 4000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 100V/110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 3600VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 18 кг |
| Жин (багцтай) | 18.7 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Утасны урт | 1.2м |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | зэс утас ороомог |
| Дагалдах хэрэгсэл | Галд тэсвэртэй материал |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эдгээр урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ, журмыг дагаж мөрдсөнөөр хэрэглэгчид трансформаторын аюулгүй, тогтвортой ажиллагааг хангаж, улмаар тоног төхөөрөмжийг хамгаалж, эвдрэлээс урьдчилан сэргийлж, хэрэглэгчийн өөрийн аюулгүй байдлыг хангаж чадна. Энэхүү 4000 Вт-ын хүчин чадалтай трансформатор нь үр ашигтай гүйцэтгэл, найдвартай аюулгүй байдлын баталгаагаараа хэрэглэгчдэд янз бүрийн нөхцөл байдал, хэрэгцээнд зориулж хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг өгдөг.
Хүчдэл хувиргахад цахилгаан трансформаторыг ашиглахдаа зөв ажиллах горимыг дагаж мөрдөх нь трансформаторын тогтвортой байдал, цахилгаан тоног төхөөрөмж, хэрэглэгчдийн аюулгүй байдлыг хангах гол түлхүүр юм. Хүчдэл хувиргагчийг ашиглах нарийвчилсан алхмуудыг энд оруулав:
Юуны өмнө хүчдэл хувиргагчийг ашиглахын өмнө иж бүрэн харааны үзлэг хийх нь чухал юм. Трансформаторын гэмтэл байгаа эсэхийг шалгаж, бүх эд ангиудыг найдвартай байрлуулсан эсэхийг шалгах нь болзошгүй гэмтэл, аюулгүй байдлын эрсдэлээс урьдчилан сэргийлэх эхний алхам юм.
Дараа нь хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн оролтын залгуурыг 220 В-ын стандарт залгуурт найдвартай холбоно. Цахилгааны холболтын тогтвортой байдлыг хангахын тулд ямар нэгэн сулрахаас зайлсхийхийн тулд залгуур нь залгууртай нягт холбоотой байгаа эсэхийг шалгаарай.
Дараа нь цахилгаан хангамжийг эхлүүлэхийн тулд хүчдэл хувиргагч дээрх унтраалгыг ажиллуулна уу. Асаах явцад хүчдэлийн хувиргагч зөв ажиллаж байгаагийн шинж тэмдэг болох хэвийн бус дуу чимээ эсвэл хэвийн бус чичиргээг сайтар хянаж байгаарай.
Эцэст нь 110V эсвэл 100V хүчдэл шаардагддаг цахилгаан тоног төхөөрөмжийг хүчдэлийн хувиргагчтай холбож, дараа нь цахилгаан төхөөрөмжийг ердийн хэрэглээнд шилжүүлдэг. Ашиглалтын явцад трансформатор, цахилгаан хэрэгслийг тогтмол, найдвартай ажиллагааг хангах үүднээс тэдгээрийн ажиллах төлөвийг тогтмол шалгаж байна.
Эдгээр алхмуудыг хийснээр хэрэглэгчид цахилгаан тоног төхөөрөмж болон хувь хүмүүсийн аюулгүй байдлыг хангахын зэрэгцээ хүчдэл хувиргагчийг зөв ашиглах боломжтой болно.
Түгээмэл асуулт