SH-DB-4000VA( parahi)
ShunHong
TG40001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakaurunga mai ki te maakete, kua tere te whakamohiotanga o tenei karaehe ahumahi parakore parakore te hanga 4000w hiko hikoi, me te whakapumau i tana tuunga ki te maakete mo tana mahi pai me te pumau. E rima nga tau o nga mahi maakete me nga mahi hou hangarau kaore i te whakamatau noa i tona pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano i tona pono me te mau tonu i roto i nga ahuatanga tono.
Ko te whakakotahitanga o te hangarau pakeke me te mohiotanga o te maakete i taea ai te hoko o tenei kaitahuri ngaohiko momo kaainga ki te neke atu i te 10,000 waeine, a kua nui te mihi mai i nga kaiwhakamahi. I te mea kei te ahu whakamua tonu te hangarau, kua tino arotauhia e matou te kowhiringa rauemi me te hoahoa kia tino pai ake te mahi me te mauroa o a matou hua.
I runga i te hoahoa whakaputa ngaohiko, ka whakauruhia e tenei kaihurihuri he hoahoa maha-putanga hou, tae atu ki nga waahanga whakaputa 110V e rua me tetahi putanga putanga 100V, hei whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko rereke. Ma tenei hoahoa ka taea e nga taputapu maha te mahi i te wa kotahi, mena ka kore te mana katoa e neke ake i te 90% o te kaha o te kaha o te huringa, ka taea e ia te whakarite i to raatau whakamahinga, me te whakanui ake i te whaihua me te waatea o te hua.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga o roto o te waahanga kotahi, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka pai ake te tere o te huringa o te kaha, te whakaiti i te ngaro o te kaha, me te whakapai ake i te pai o te mahi. Whakakotahitia me nga rauemi mata-kounga teitei me te hoahoa pai, ka whakapumautia e matou te pumau mo te wa roa o nga huringa, e whakarato ana i nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru ko ta maatau whakaaro hoahoa tuatahi. Ko te whare kaitahuri ngaohiko me te taura hiko o roto he mea hanga ki te mura ahi, he pai te whakaiti i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
I roto i te katoa, ko tenei kaitahuri hiko 4000w te karaehe ahumahi i hangaia mai i te parahi parakore ko te rangatira o te maakete me tana whakaae ki te maakete, te pakeketanga o te hangarau, te hoahoa maha-waho hou, te pai o te hurihanga kaha me nga waahanga haumaru matawhānui hei whakarato i nga kaiwhakamahi ki te otinga whakawhiti ngaohiko haumaru, pai me te pono.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-4000VA( parahi) |
| ingoa hua | 4000W kaitahuri hiko 220V ki 110V/100V |
| Te kaha e tika ana | 4000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V/110V~ |
| Te kaha whakatau | 3600VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 18kg |
| Taumaha (me te kete) | 18.7kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Te roa o te taura | 1.2m |
| Tapawha taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| He taonga taapiri | He mea mura |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakarite i te mahi haumaru me te pumau o te huringa, ma te tiaki i nga taputapu, te aukati i nga ngoikoretanga, me te tiaki i te haumaru o te kaiwhakamahi. Na tana mahi pai me te taurangi haumaru pono, ka whakawhiwhia e tenei huringa 4000W ki nga kaiwhakamahi he otinga huringa ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
I te wa e whakamahi ana i te huringa hiko mo te hurihanga ngaohiko, ko te whai i nga tikanga whakahaere tika te mea matua ki te whakarite i te pumau o te huringa me te haumaru o nga taputapu hiko me nga kaiwhakamahi. Anei nga waahanga taipitopito mo te whakamahi i te kaitahuri ngaohiko:
Tuatahi, he mea tino nui te tirohanga matawhānui o te kaitahuri ngaohiko i mua i te whakamahinga. Ko te tirotiro i te kaitahuri mo nga kino me te whakarite kia noho mau nga waahanga katoa ko te mahi tuatahi hei aukati i te kino, i nga tupono haumaru ranei.
Na, hono pai te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te putanga hiko 220V paerewa. Me mohio kei te piri tata te mono ki te turanga kia kore e matara kia mau tonu te hononga hiko.
I muri mai, whakahaere i te pana ki runga i te kaitahuri ngaohiko hei timata i te tuku hiko. I te wa e mahi ana te hiko, me ata tirotiro mo nga oro rereke, ka rongo ranei i nga wiri rereke, he tohu kei te mahi tika te kaitahuri ngaohiko.
Ka mutu, ko nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 110V, 100V ranei te ngaohiko ka hono ki te kaitahuri ngaohiko, katahi ka huri nga taputapu hiko mo te whakamahi noa. I te wa e whakamahia ana, ka tirotirohia nga kaihurihuri me nga taputapu hiko ki te whakarite kia mau tonu to raatau mahi, kia mau tonu ai te mahi me te haumaru.
Ma te whai i enei mahi, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakamahi tika i te kaitahuri hiko i te wa e tiakina ana te haumaru o nga taputapu hiko me nga tangata takitahi.
FAQ