SH-DB-2000VA(para)
ShunHong
TG20002
| Wāteatanga: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakaurunga mai, ko tenei kaitahuri hiko parahi parakore 2000w kua tere te mohio ki te maakete mo tana mahi pai me te pumau. Ko nga tau e rima o te tono maakete me nga mahi hangarau hou kaore i te whakamana i tona pakeketanga hangarau, engari i whakamatauhia hoki tona pono i roto i nga momo ahuatanga whakamahi.
Na te pikinga o te maakete me te pikinga nui o nga hoko, ko te nui o nga hoko neke atu i te 10,000 nga waahanga e whakaatu ana i te rongonui o tenei hua. Ko te ahunga whakamua tonu o te hangarau i akiaki i a maatau ki te whakahaere i te arotautanga taipitopito i roto i nga rauemi taapiri me te hoahoa, me te whakapai ake i te mahi me te pono o te hua, me te whakarite i te pumau me te whai hua o te kaiwhakamahi i roto i te mahi whakamahi.
Ko te kaitahuri ngaohiko whakaihiihi he mea auaha me nga putanga whakaputa 220V e rua, ka taea e rua nga taputapu hiko te hono i te wa kotahi, ka tino whakanui ake i te whaihua me te waatea o te hua. I roto i te take o te kore neke atu i te 90% o te mana kawe mōrahi o te transformer, ka taea e te reira te whakarite i te mahi noa o rua taputapu hiko, te whakatutuki i nga hiahia o te supply mana maha-pūrere i roto i te whare hou, me te tari taiao.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga kotahi-waahanga annular matua, e kore e whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka whakapai ake i te kaha o te huringa o te kaha me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ko te kowhiringa o nga rauemi mata-kounga teitei me nga tikanga pai ka whakarite i te mau tonu me te pumau mo te wa roa o te huringa, e whakarato ana i te wheako pono ki nga kaiwhakamahi.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ko te anga me te raina hiko o roto o te kaitahuri he mea hanga mai i nga rawa mura ahi, e whakaiti ana i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru i te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-2000VA(para) |
| ingoa hua | Parahi 2000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 1700VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 12.2kg |
| Taumaha (me te kete) | 13.3kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Tapawhā taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ka mutu, ko te haki i mua i te tiimata he hononga nui hei whakarite i te mahi haumaru o te kaitahuri ngaohiko. I mua i te whakamahinga tuatahi, me tino tirotirohia te kaihurihuri kia kore ai e pakaru te ahua me te whakarite i nga waahanga katoa. Me aro a Boot ki te mea he oro rerekee, he ahuatanga ranei, ina kitea he rerekee, me mutu tonu te tirotiro.
Te Mahi Whakawhiti Tikanga Aratohu:
1, i mua i te whakamahi i te kaihurihuri, me mahi tuatahi te tirotiro i te ahua kia kore ai e pakaru nga taputapu me nga taputapu katoa kia mau ki te waahi;
2. Whakauruhia te mono whakauru o te whakawhiti ki roto i te putanga hiko me te ngaohiko o te 110V;
3. Patohia te pana hiko o te kaitahuri hei tuku mana ki nga taputapu;
4, ko nga taputapu hiko e hiahia ana ki te ngaohiko 220V ka hono ki te tauranga whakaputa o te huringa, a ka taea te whakamahi i nga taputapu hiko.
FAQ