SH-DB-3000VA(para)
ShunHong
TG30002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, ko te kaitahuri hiko 3000w-a-ahumahi kua tere te whakatu i a ia ano ki te maakete mo tana mahi pai me te pumau, a kua tino mohiotia e te maakete. E rima nga tau o te tono maakete me nga mahi hou hangarau kaore i te whakamana i tana pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano hoki i tana tino pono i roto i nga momo ahuatanga whakamahi.
Ko te pikinga nui o nga hoko me te hoko atu i nga waahanga 10,000 he tohu kaha mo te rongonui o tenei hua i te maakete. Ko te ahu whakamua o te hangarau i akiaki i a maatau ki te arotau i nga rawa me te hoahoa o nga taputapu, te whakapai ake i te mahi me te pono o nga hua, me te whakarite i te pumau o nga kaiwhakamahi i te wa e whakamahia ana.
Ko te hoahoa hou o tenei kaitahuri ngaohiko whakanui e rua nga putanga 220V e tuku ana i nga taputapu hiko e rua ki te mahi i te wa kotahi, ka tino whakanui ake i te whaipainga me te waatea o te hua. I roto i te take o te kore neke atu i te 90% o te mana kawe mōrahi o te transformer, ka taea e te reira te whakarite i te mahi noa o rua taputapu hiko, te whakatutuki i nga hiahia o te supply mana maha-pūrere i roto i te whare hou, me te tari taiao.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga o roto o te waahanga kotahi, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka whakapai ake i te kaha o te huringa kaha me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ko te kowhiringa o nga rauemi mata-kounga teitei e whakarite ana i te mauroa me te pumau mo te wa roa o te huringa, ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ko te whare kaitahuri ngaohiko me te taura hiko o roto he mea hanga ki te mura ahi, he pai te whakaiti i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-3000VA(para) |
| ingoa hua | 3000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 2500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.A2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 15.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 16.6kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Tapawha taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakamahi haumaru i nga huringa ngaohiko, te tiaki i nga taputapu hiko, te aukati i nga ngoikoretanga, me te tiaki i te haumaru whaiaro. Na te kaha o te mahi me te haumaru, ko tenei kaitahuri ngaohiko 3000W e whakarato ana ki nga kaiwhakamahi te otinga whakawhiti ngaohiko pai.
Aratohu mahi Transformer:
1, i mua i te whakamahi i te kaihurihuri, tuatahi ki te tirotiro i te ahua kia kore ai e pakaru nga taputapu, me nga taputapu katoa kua mau ki te waahi;
2. Honoa te mono whakauru o te kaitahuri ki te turanga hiko 110V;
3. Patohia te paatene mana o te kaitahuri hei tuku mana ki a ia;
4, ko nga taputapu hiko e hiahia ana ki te ngaohiko 220V ka hono ki te tauranga whakaputa o te huringa, a ka taea te whakamahi i nga taputapu hiko.
FAQ