SH-DB-3000VA(зэс)
Шун Хонг
TG30002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Үйлдвэрлэлийн зориулалттай 3000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь анх худалдаанд гарсан цагаасаа хойш зах зээлд өндөр гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа хурдан байр сууриа олж, зах зээлд өндөр үнэлгээ авсан. Таван жилийн зах зээлийн хэрэглээ, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг баталгаажуулаад зогсохгүй янз бүрийн ашиглалтын хувилбаруудад маш сайн найдвартай байдлыг харуулсан.
Борлуулалт мэдэгдэхүйц нэмэгдэж, 10,000 гаруй ширхэг зарагдсан нь энэ бүтээгдэхүүн зах зээлд алдартай болсны баттай нотолгоо юм. Технологийн дэвшил нь дагалдах хэрэгслийн материал, дизайныг сайтар оновчтой болгож, бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг улам сайжруулж, ашиглалтын явцад хэрэглэгчдийн тогтвортой байдлыг хангахад түлхэц болсон.
Энэхүү өсгөгч хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн шинэлэг загвар нь хоёр цахилгаан төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг ажиллуулах боломжийг олгодог 220 В-ын хоёр гаралтыг багтаасан бөгөөд энэ нь бүтээгдэхүүний хэрэглээ, тав тухыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг. Трансформаторын хамгийн их даацын 90% -иас илүүгүй тохиолдолд энэ нь хоёр цахилгаан тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангаж, орчин үеийн гэр, оффисын орчинд олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангаж чадна.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэрийн үр ашигтай дотоод цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын үр ашгийг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Өндөр чанартай түүхий эдийг сонгох нь трансформаторын бат бөх, урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Хүчдэл хөрвүүлэгчийн орон сууц, цахилгааны дотоод утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн тул галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллаас хамгаалах, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-3000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 3000Вт хөрвүүлэгч 110V-ээс 220V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 3000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 2500VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.A2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 15.8 кг |
| Жин (багцтай) | 16.6 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | зэс утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эдгээр урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ, журмыг дагаж мөрдвөл хэрэглэгчид хүчдэлийн хувиргагчийг аюулгүй ашиглах, цахилгаан хэрэгслийг хамгаалах, эвдрэлээс урьдчилан сэргийлэх, хувийн аюулгүй байдлыг хангах боломжтой. Энэхүү 3000 Вт хүчдэлийн хувиргагч нь өндөр гүйцэтгэл, аюулгүй байдлын ачаар хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг хэрэглэгчдэд олгодог.
Трансформаторын ашиглалтын заавар:
1, трансформаторыг ашиглахын өмнө эхлээд гадаад үзэмжийг шалгаж, тоног төхөөрөмж эвдэрч гэмтээгүй, бүх дагалдах хэрэгслийг сайтар суурилуулсан эсэхийг шалгаарай;
2. Трансформаторын оролтын залгуурыг 110В-ын тэжээлийн залгуурт холбоно;
3. Трансформаторыг цахилгаанаар хангахын тулд асаах товчийг дарна уу;
4, 220В хүчдэл шаардагдах цахилгаан тоног төхөөрөмжийг трансформаторын гаралтын порт руу холбосон бөгөөд цахилгаан төхөөрөмжийг хэвийн ашиглах боломжтой.
Түгээмэл асуултууд