SH-DB-5000VA(зэс)
Шун Хонг
TG50002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Түүхий эд болгон цэвэр зэсээр хийсэн үйлдвэрийн 5000 ватт хүчин чадалтай цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш маш сайн гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа маш хурдан өрсөлдөөнтэй зах зээлд байр сууриа олж, хэрэглэгчдийн талархлыг хүлээсэн. Таван жил техникийн баталгаажуулалт, зах зээлийн туршилтын үр дүнд манай бүтээгдэхүүнүүд техникийн өндөр төлөвшил, найдвартай байдалаараа олон төрлийн хэрэглээний хувилбаруудад практикт батлагдсан.
Дагалдах хэрэгсэл, материалыг тасралтгүй оновчтой болгосны үр дүнд борлуулалтын хэмжээ, ялангуяа 10,000 гаруй ширхэгийн борлуулалт мэдэгдэхүйц нэмэгдсэн нь энэ бүтээгдэхүүний зах зээлийн нэр хүнд, түгээмэл байдлын баттай нотолгоо юм. Бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг сайжруулахын тулд манай технологи байнга хөгжиж, үйлчлүүлэгчдэд тогтвортой туршлагыг бий болгодог.
Энэхүү өргөлтийн хөрвүүлэгчийн шинэлэг загвар нь түүний хоёр 220 В гаралтын портоор тусгагдсан бөгөөд энэ нь төхөөрөмжийн хэрэглээ, тав тухыг ихээхэн сайжруулж, хоёр цахилгаан төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг ажиллуулах боломжийг олгодог. Трансформаторын хамгийн их даацын 90% -иас хэтрэхгүй нөхцөлд цахилгаан хэрэгслийн хэвийн ажиллагааг хангаж, орчин үеийн гэр, ажлын орчны олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангах боломжтой.
Дизайндаа бид хувиргагчийн үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангах, эрчим хүчний алдагдлыг багасгахын зэрэгцээ эрчим хүчний хувиргалтын үр ашгийг дээшлүүлэхийн тулд үр ашигтай нэг фазын цагирагийн гол бүтцийг ашигладаг. Сонгогдсон өндөр чанартай түүхий эд нь бүтээгдэхүүний бат бөх, удаан хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны гол асуудал юм. Манай хөрвүүлэгчийн орон сууц болон дотоод утаснууд нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд галын эрсдлийг эрс багасгадаг. Үүний зэрэгцээ бид хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллын үед ашиглалтын аюулгүй байдлыг хангах, болзошгүй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллын хамгаалалт, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон хамгаалалтын механизмыг бий болгосон.
Дүгнэж хэлэхэд, цэвэр зэсээр хийсэн 5000 Вт-ын хүчин чадалтай, үйлдвэрлэлийн зориулалттай энэхүү цахилгаан хувиргагч нь зах зээлд хүлээн зөвшөөрөгдсөн, технологийн төлөвшил, олон гаралтын портын шинэлэг загвар, эрчим хүчний хэмнэлттэй хөрвүүлэлт, аюулгүй, үр ашигтай, найдвартай хүчдэлийг хувиргах шийдлийг хэрэглэгчдэд хүргэх аюулгүй байдлын цогц арга хэмжээнээрээ зах зээлд бусдаас ялгардаг.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-5000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 5000Вт хөрвүүлэгч 110V-ээс 220V-т |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 5000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 4500VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 19.7 кг |
| Жин (багцтай) | 20.5 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | зэс утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Хэрэглэгч эдгээр заавар, ашиглалтын горимыг баримталснаар трансформаторын найдвартай, найдвартай ажиллагааг хангах, холбогдсон цахилгаан тоног төхөөрөмжийг хамгаалах, доголдол гарахаас урьдчилан сэргийлэх, хэрэглэгчийн аюулгүй байдлыг хангах боломжтой. Энэхүү 5000 Вт-ын хүчин чадалтай цэвэр зэс өсгөгч трансформатор нь үр ашигтай гүйцэтгэл, аюулгүй байдлын иж бүрэн боломжуудтай бөгөөд янз бүрийн ашиглалтын нөхцөл байдал, хэрэгцээнд зориулж хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг өгдөг.
Хүчдэл хувиргагчийг ашиглах үйл явц:
1. Хүчдэл хувиргагчийн гадаад төрх бүрэн, сэлбэг хэрэгсэл нь бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Хүчдэл хувиргагчийн оролтын залгуурыг 110В хүчдэлтэй тэжээлд холбох;
3, түлхүүр, хүчдэл хувиргагч хүчийг машин дээр дарна уу;
4, 220 В-ын төхөөрөмжийг хүчдэл хувиргагч руу холбож, дараа нь ердийн хэрэглээгээ эхлүүлнэ үү.
Түгээмэл асуулт