SH-DB-5000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TG50002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍၊ ကုန်ကြမ်းအဖြစ် ကြေးနီစစ်စစ်ဖြင့် ပြုလုပ်ထားသော စက်မှု 5000w မြှင့်တင်ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏ ကောင်းမွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုနှင့်အတူ ပြိုင်ဆိုင်မှုပြင်းထန်သော စျေးကွက်တွင် နေရာတစ်နေရာကို လျင်မြန်စွာ ရရှိထားပြီး သုံးစွဲသူများထံမှ ချီးကျူးမှုကို ရရှိခဲ့သည်။ နည်းပညာဆိုင်ရာ အတည်ပြုခြင်းနှင့် စျေးကွက်စမ်းသပ်ခြင်းတို့ကို ငါးနှစ်ကြာပြီးနောက်၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာ ရင့်ကျက်မှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုမြင့်မားသော အသုံးချမှုအခြေအနေအမျိုးမျိုးတွင် လက်တွေ့သက်သေပြခဲ့သည်။
ဆက်စပ်ပစ္စည်းများနှင့် ပစ္စည်းများကို ကျွန်ုပ်တို့၏ စဉ်ဆက်မပြတ် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် ပြုလုပ်ပေးခြင်းကြောင့်၊ အထူးသဖြင့် အစီးရေ 10,000 ကျော် ရောင်းချမှု သိသိသာသာ တိုးလာခြင်းသည် ဤထုတ်ကုန်၏ စျေးကွက်ဂုဏ်သတင်းနှင့် လူကြိုက်များမှု၏ ခိုင်မာသော သက်သေဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏နည်းပညာသည် ထုတ်ကုန်စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်၊ တစ်သမတ်တည်းအသုံးပြုသူအတွေ့အကြုံကို ရရှိစေမည့် အဆက်မပြတ်တိုးတက်နေပါသည်။
ဤ boost converter ၏ အောင်မြင်မှုဒီဇိုင်းကို ၎င်း၏ 220V အထွက်ပေါက်ပေါက်နှစ်ခုတွင် ထင်ဟပ်ပြသထားပြီး၊ စက်ပစ္စည်း၏ အသုံးဝင်မှုနှင့် အဆင်ပြေမှုတို့ကို များစွာတိုးမြှင့်ပေးကာ လျှပ်စစ်စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက်လုပ်ဆောင်နိုင်စေမည့် ဆန်းသစ်တီထွင်မှုတစ်ခုဖြစ်သည်။ ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်ပါဝါ၏ 90% ထက်မပိုသော အခြေအနေအောက်တွင်၊ ၎င်းသည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကို သေချာစေပြီး စက်ပစ္စည်းပေါင်းများစွာအတွက် ပါဝါထောက်ပံ့မှုအတွက် ခေတ်မီအိမ်နှင့် အလုပ်ပတ်ဝန်းကျင်၏ လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် converter လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်မှုရှိစေရန်နှင့် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးကာ စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးစဉ်တွင် ထိရောက်မှုရှိသော single-phase ring core ဖွဲ့စည်းပုံကို အသုံးပြုပါသည်။ ရွေးချယ်ထားသော အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများသည် ထုတ်ကုန်၏ တာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေပြီး သုံးစွဲသူများကို ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။
လုံခြုံရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ အဓိက ဒီဇိုင်းဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ converter အိမ်ရာများနှင့် အတွင်းဝိုင်ယာကြိုးများသည် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို သိသိသာသာလျှော့ချရန်အတွက် မီးမလောင်နိုင်သောပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည်။ တစ်ချိန်တည်းမှာပင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်ခြင်းများတွင် အသုံးပြုမှုဘေးကင်းစေရန်အတွက် အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုကာကွယ်ရေး၊ ဝန်ပိုမှုကာကွယ်ရေးနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်ရေးကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးယန္တရားများစွာကို တပ်ဆင်ထားပါသည်။
အချုပ်အားဖြင့်၊ ကြေးနီစစ်စစ်ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသော ဤစက်မှုလုပ်ငန်းအဆင့် 5000w တိုးမြှင့်ပါဝါပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏စျေးကွက်လက်ခံမှု၊ နည်းပညာရင့်ကျက်မှု၊ ဆန်းသစ်သောအထွက်ပေါက်ပေါက်ဒီဇိုင်း၊ ထိရောက်သောစွမ်းအင်ထိရောက်မှုပြောင်းလဲခြင်းနှင့် သုံးစွဲသူများအား ဘေးကင်းသော၊ ထိရောက်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပေးဆောင်ရန်အတွက် စျေးကွက်တွင် ထင်ရှားသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-5000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 5000W သို့ 110V မှ 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 5000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 4500VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 19.7 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 20.5 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
ဤလမ်းညွှန်ချက်များနှင့် လည်ပတ်မှုလုပ်ထုံးလုပ်နည်းများကို လိုက်နာခြင်းဖြင့်၊ အသုံးပြုသူသည် ထရန်စဖော်မာ၏ ဘေးကင်းပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော လည်ပတ်မှုကို သေချာစေရန်၊ ချိတ်ဆက်ထားသော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်၊ ချို့ယွင်းမှုများ ဖြစ်ပွားခြင်းမှ ကာကွယ်နိုင်ပြီး သုံးစွဲသူ၏ ဘေးကင်းမှုကို သေချာစေနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏ ထိရောက်သော စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ပြီးပြည့်စုံသော ဘေးကင်းရေး အင်္ဂါရပ်များဖြင့်၊ ဤ 5000W ကြေးနီစစ်စစ် ထရန်စဖော်မာသည် အသုံးပြုမှုအခြေအနေများနှင့် လိုအပ်ချက်အမျိုးမျိုးအတွက် စံပြဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
ဗို့အားပြောင်းစက်အသုံးပြုမှု လုပ်ငန်းစဉ်-
1. ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အသွင်အပြင်သည် ပြီးပြည့်စုံပြီး အပိုပစ္စည်းများကို ပြင်ဆင်ထားခြင်း ရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။
2. ဗို့အား 110V ဖြင့် ပါဝါထောက်ပံ့မှုသို့ ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အဝင်ပလပ်ကို ချိတ်ဆက်ပါ။
3, ဗို့အား converter ပါဝါသော့ပေါ်တွင်စက်ကိုကလစ်နှိပ်ပါ;
4၊ 220V စက်ပစ္စည်းကို ဗို့အားပြောင်းစက်သို့ ချိတ်ဆက်ပါ၊ ထို့နောက် ပုံမှန်အသုံးပြုမှုကို စတင်ပါ။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ