SH-DB-5000VA (koper)
ShunHong
TG50002
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Sedert sy bekendstelling het die industriële 5000w hupstootkragomskakelaar, gemaak van suiwer koper as grondstof, vinnig 'n plek in die hoogs mededingende mark verwerf met sy uitstekende werkverrigting en stabiliteit, en het lof van klante gewen. Na vyf jaar van tegniese verifikasie en marktoetsing, is ons produkte deur die praktyk bewys in 'n verskeidenheid toepassingscenario's met hul hoë tegniese volwassenheid en betroubaarheid.
Danksy ons voortdurende optimalisering van bykomstighede en materiale is die aansienlike toename in verkope, veral die verkope van meer as 10 000 eenhede, 'n sterk bewys van die markreputasie en gewildheid van hierdie produk. Ons tegnologie vorder voortdurend om produkprestasie en betroubaarheid te verbeter, wat 'n konsekwente klantervaring verseker.
Die deurbraakontwerp van hierdie hupstootomskakelaar word weerspieël in sy twee 220V-uitsetpoorte, 'n innoverende ontwerp wat die bruikbaarheid en gerief van die toestel aansienlik verbeter, sodat twee elektriese toestelle gelyktydig kan werk. Onder die voorwaarde dat dit nie 90% van die maksimum drakrag van die transformator oorskry nie, kan dit die normale werking van die elektriese toestelle verseker en voldoen aan die behoeftes van moderne huis- en werksomgewings vir multi-toestel kragtoevoer.
In die ontwerp gebruik ons 'n doeltreffende enkelfase ringkernstruktuur om die stabiliteit van die omskakelaarwerking te verseker en die energie-omsettingsdoeltreffendheid te verbeter, terwyl energieverlies verminder word. Geselekteerde grondstowwe van hoë gehalte verseker die duursaamheid en langtermynstabiliteit van die produk, wat gebruikers 'n meer betroubare ervaring bied.
Veiligheid is ons primêre ontwerpbekommernis. Ons omskakelaarshuise en interne bedrading is gemaak van vlamvertragende materiale om die risiko van brand aansienlik te verminder. Terselfdertyd het ons verskeie veiligheidsmeganismes opgestel soos temperatuurbeheerbeskerming, oorbelastingbeskerming en kortsluitingbeskerming om die veiligheid van gebruik in die geval van spanningonstabiliteit of oorlading te verseker en moontlike veiligheidsongelukke te voorkom.
Samevattend, hierdie industriële graad 5000w hupstootkragomskakelaar gemaak van suiwer koper staan uit in die mark vir sy markaanvaarding, tegnologiese volwassenheid, innoverende multi-uitsetpoortontwerp, doeltreffende energiedoeltreffendheidomskakeling en omvattende veiligheidsmaatreëls om kliënte te voorsien van 'n veilige, doeltreffende en betroubare spanningsomsettingsoplossing.
Tegniese parameters
| Produk Model | SH-DB-5000VA (koper) |
| Produk naam | 5000W omsetter 110V na 220V |
| Maksimum toepaslike krag | 5000W* |
| Gegradeerde insetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 4500VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 27*19,2*17 cm |
| Grootte (met pakket) | 35*26*25 cm |
| gewigte | 19,7 kg |
| Gewig (met pakket) | 20,5 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel | Lugskakelaar |
| Maksimum verbygaande stroom | 32A |
| Materiaal | koperdraad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Deur hierdie riglyne en bedryfsprosedures te volg, kan die gebruiker die veilige en betroubare werking van die transformator verseker, die gekoppelde elektriese toerusting beskerm, die voorkoms van foute voorkom en die veiligheid van die gebruiker verseker. Met sy doeltreffende werkverrigting en omvattende veiligheidskenmerke, bied hierdie 5000W suiwer koperversterkingstransformator die ideale spanningomskakelingsoplossing vir 'n verskeidenheid gebruikscenario's en behoeftes.
Spanningomsetter gebruiksproses:
1. Kontroleer of die voorkoms van die spanningomsetter volledig is en die onderdele vas is;
2. Koppel die insetprop van die spanningomsetter aan die kragtoevoer met 'n spanning van 110V;
3, klik die masjien op die sleutel, die spanning omsetter krag;
4, Koppel die 220V-toestel aan die spanningomsetter, en begin dan met die normale gebruik.
Gereelde vrae