SH-DB-5000VA(aeris)
ShunHong
TG50002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum launch, industriae 5000w boost potentiae convertentis, ex puro aere ut materia rudis facta, locum in mercatu competitive maximo cum excellenti effectu et stabilitate consecutus est, et laudem a clientibus consecutus est. Post quinque annos verificationis technicae et mercaturae probationis, fructus nostri usu probati sunt in variis missionibus applicationis cum summa technica maturitate et constantia.
Propter continuam optimam accessiones et materias, auctus significantes in venditionibus, praesertim venditio plusquam 10.000 unitatum, validum argumentum est mercatus famae et favoris huius operis. Nostra technologia constanter progressus ad emendare opus faciendum ac fidem adhibet, ut constantem experientiam emptoris efficiat.
Interruptio huius boostis convertentis consilium in duobus suis 220V output portibus relucet, consilium eget porttitor quod utilitatem et commoditatem artificii valde auget, permittens duas machinas electricas simul laborare. Sub condicione non excedentes 90% maximae potentiae transformantis portandae, potest curare normalem operationem electricorum adjumentorum ac necessitatibus occurrere hodiernae domus et operandi ambitus multi- machini copiarum potentiarum.
In consilio utimur efficiens unum-phase anuli nuclei structurae ad stabilitatem convertentis operationem et emendare energiam conversionis efficientiam, dum minuendo energiae detrimentum. Electae princeps qualitas materiae rudis est, firmitatem et diuturnitatem operis stabilitatem efficere, utentes certiori experientia praebens.
Salus est nostra prima intentio cura. Nostrae habitationes convertentis et wiring internae fiunt materiae flammeae retardatae ut significanter periculum ignis minuat. Eodem tempore multae machinae securitatis constituimus ut temperamentum custodiae moderamen, munimentum oneris ac tutelae breves circuitus ad usum salutis in causa intentionis instabilitatis vel oneris ac ne accidentibus tuto fieri possit.
In summa, hic gradus industrialis 5000w boost potentiae convertentis factae ex puris aeris eminet in foro ad acceptationem mercatus, technicae maturitatis, porttitor multi-output port consilium, efficientiam efficientiam conversionem industria, et mensuras salutis comprehensivas ad praebendas clientes cum solutione conversionis tutam, efficientem et certa intentione conversionis.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-5000VA(aeris) |
| Product nomen | 5000W converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 5000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 4500VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 19.7kg |
| Pondus (cum sarcina) | 20.5kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | filum aeris flexuosa |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Sequentes has normas et operandi rationes, user efficere potest tuta et certa operatio transformantis, connexum apparatum electrica protegat, ne accidat defectibus, et utentis salutem curet. Cum suis effectibus efficientibus et formis salutis comprehensivis, haec 5000W puri aeris boostis commutator praebet specimen intentionis conversionis solutionem pro variis missiones et necessitates usus.
Intentio convertentis processus usus:
1. Perscriptio an species convertentis voltages perfecta sit et partes parce fixae sint;
2. Coniunge initus plug voltage convertentis ad copiam cum intentione 110V;
III, preme machinam in clavem, in intentione convertentis potentiam;
4, 220V applicatio applicatio ad intentionem convertentis, et tunc consuetum usum committitur.
FAQ