SH-DB-4000VA(aeris)
ShunHong
TG40001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum introductio ad forum, hic gradus industrialis purus fabricandi aeris 4000w potentia convertentis celeriter recognitionem vicit et statum suum in foro posuit ob egregiam observantiam et stabilitatem. Quinque annos mercatus usus et innovatio technicae non solum suam maturitatem technicam probaverunt, sed etiam suam firmitatem et diuturnitatem in variis missionibus applicationis demonstraverunt.
Coniunctio technologiae maturae et recognitionis mercatus permisit venditiones voltage convertentis huius domus generis ut plus quam 10,000 unitates excederet et ab usoribus pervulgatum laudem adeptus est. Ut technologia progredi pergit, diligenter ipsum materiam delectu et consilio habemus ut signanter emendare perficiat et durabilitatem fructus nostri.
In termini intentionis output design, hic transformer inducit porttitor multi-output design, inter duos 110V output exitus et unum 100V output exitus, ad necessitates diversarum intentionum adhibitorum. Hoc consilium permittit multa auxilia ad stabiliter operandum simul, dum tota potestas non excedit 90% maximae potentiae transformantis, potest suum usum communem efficere, magnopere augens prudentiam et commoditatem operis.
In consilio utimur efficiente unius Paschae nuclei annularis interioris, quae non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam industriam conversionis auget, minuit damnum energiae, et altiorem efficientiam auget. Cum materia rudis et efficiente consilio coniuncta, diuturnam stabilitatem transformantium curamus, utentes certiori experientia praebentes.
Salus nostra est praecipua consideratio consiliorum. In intentione convertentis habitationi et funiculi potentiae internae fiunt flammae materiam retardant, efficaciter minuendi periculum ignis. Insuper etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Omnino hic gradus industrialis 4000w potentia convertentis aeris puri facta est mercatus princeps cum suis acceptionibus mercatus, technicae maturitatis, porttitor multi-exitus consilii, efficientia industriae conversionis, efficientia et comprehensiva salutis mensuras ad praebendum users cum solutione tutae, efficientis et certae conversionis solutione voltage.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-4000VA(aeris) |
| Product nomen | 4000W potestas convertentis 220V ad 110V/100V |
| Maxime locum habet potestatem | 4000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V/110V~ |
| Facultatem rated | 3600VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 18kg |
| Pondus (cum sarcina) | 18.7kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Funis longitudo | 1.2m |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | filum aeris flexuosa |
| Materia accessoria | Flamma retardat materia |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Has sequentes cautiones et rationes, utentes utentes efficere possunt tutam ac stabilem operationem transformantis, instrumentum muniendi, impedimenta et impedimenta tutandi et salutis usoris tutandae. Cum sua efficiente observantia et certa cautione tuta, hic 4000W commutator users praebet cum solutione optimae intentionis conversionis pro variis missionibus et necessitatibus.
Cum usus potentiae transformatoris ad conversionem voltage, secundum rectam operandi rationes, clavis est ad stabilitatem convertentis et ad salutem instrumentorum electricorum et utentium. Hic sunt gradus distincti ut convertentis intentionis utendi:
Inprimis, inspectio comprehensiva visivae intentionis convertentis antequam usus essentialis est. Reprehendens transformator ad quodvis damnum et certa omnia componentia tuto in loco est primus gradus ad impediendum periculum potentiale damnum vel salutis.
Deinde secure coniunge initus plug voltage convertentis ad vexillum 220V exitus potentiae. Fac obturaculum in arcto contactu cum nervum ad vitandum laxitatem aliquam ad firmitatem nexus potentiae conservandam.
Deinceps, switch in voltage convertentis operari ut potentia copia inciperet. Per potentiam-in processu, arcte monitor pro sonis abnormalibus vel abnormes vibrationes sentiunt, quae signa sunt quae in voltage convertentis recte operatur.
Denique instrumenta electrica, quae 110V vel 100V intentionem requirunt, coniungitur cum voltage convertentis, et tunc instrumenta electrica ad usum communem convertitur. In processu usuum transformatores et instrumenta electrica regulariter sedantur ut status eorum operandi stabilis maneat, ita ut operatio continua et tuta conservetur.
Utentes hos gradus sequendo efficere possunt rectam convertentis intentionis usum, salva salute electrica instrumentorum et hominum.
FAQ