SH-DB-2000VA(aeris)
ShunHong
TG20002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum eius introductio, hic gradus industrialis purus aeris 2000w potentia convertens celeriter recognitionem adepta est in foro ob suam superiorem observantiam et stabilitatem. Quinquennium applicationis fori et innovationis technicae non solum suam maturitatem technicam comprobaverunt, sed etiam suam fidem in variis missionum usui variis probaverunt.
Cum aucta recognitione mercatus et auctus significantium in venditionibus, volumen venditionum plus quam 10.000 unitatum favorem huius operis plene demonstrat. Continuus progressus technologiarum nos suasit ad explicandas meliorizationes singulas in accessoriis materiis et consilio, augendo ulterius ad effectum et fidem facti, ad stabilitatem et efficientiam utentis in usu processuum procurando.
boost voltage convertentis porttitor in duobus 220V outputs instructus est, permittens duas machinas electricas simul coniungendas, valde augens prudentiam et commoditatem producti. In casu non plus quam 90% maximae potentiae transformantis portandi, potest efficere normalis operatio duorum instrumentorum electricorum, occurrens necessitati multi- machini potestatis copia in hodierna domo et officio ambitus.
In consilio utimur uno-phase nucleus annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam auget energiam conversionis efficientiam et minuit damnum energiae. Electio princeps qualitas materiae rudis et processuum subtilium stabilitatem ac diuturnitatem transformatoris stabilitatem obtinet, utentes certiori experientia praebeat.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. Testa et vis interna transformantis fiunt flammae materiae retardant, quae periculum ignis efficaciter minuit. Praeterea pluribus consiliis salutis instruimur, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut salus in usu conservetur, et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-2000VA(aeris) |
| Product nomen | Cuprum 2000W converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 1700VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 12.2kg |
| Pondus (cum sarcina) | 13.3kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Perscriptio denique ante quam incipias est momenti nexus ad sanam operationem convertentis voltationis curandam. Ante primum usum transformator diligenter inspiciendus est ut species laedatur et omnia membra in loco defigantur. Tabernus observandum est utrum sonus abnormis sit an status, semel abnormis inventus, statim sistere ac sequatur.
Transformator operandi De modo procedendi Guide:
1, antequam transformator utens, primum aspectum inspectionem exsequatur ut instrumentum non laedatur et omnia accessoria in loco firmiter instituantur;
2. Inserere obturaculum transformantis in exitum potentiae cum intentione 110V;
3. Press potestatem commutandi commutantis ut armorum potestatem suppleat;
4, instrumento electrica requirente 220V voltage coniungitur ad output portum transformatoris, et instrumenta electricum usu plerumque adhiberi possunt.
FAQ