SH-DB-3000VA(aeris)
ShunHong
TG30002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Cum launch, industrialis-gradus 3000w potentia convertentis se cito in mercatu suo pro superiori observantia et stabilitate constituit, et a foro valde agnita est. Quinquennium applicationis fori et innovationis technicae non solum suam maturitatem technicam comprobaverunt, sed etiam egregiam eius fidem in variis missionibus usibus demonstraverunt.
Augmentum significans venditio et venditio plusquam 10.000 unitatum firma est testamen- tum ad favorem huius facti in foro. Progressus in technologia nos admoverunt diligenter ut materias et consilium accessoriarum optimizent, ulteriora ad emendandum effectum et firmitatem fructuum, ac stabilitatem utentium in usu praestando.
Procuratio intentio huius boostis voltage convertentis includit duas 220V rationes, quae permittunt duas machinas electricas simul operari, multum augendi utilitatem et commoditatem operis. In casu non plus quam 90% maximae potentiae transformantis portandi, potest efficere normalis operatio duorum instrumentorum electricorum, occurrens necessitati multi- machini potestatis copia in hodierna domo et officio ambitus.
In consilio utimur efficiens nucleus unius anni annularis, qui non solum efficit stabilitatem operationis transformantis, sed etiam auget industriam conversionis efficientiam et minuit damnum energiae. Electio princeps qualitas materiae rudis firmitatem et diuturnitatem transformatoris stabilitatem efficit, utentes certiori experientia praebeat.
Salus prima consideratio est in consilio nostro. In intentione convertentis habitationi et funiculi potentiae internae fiunt flammae materiam retardant, efficaciter minuendi periculum ignis. Insuper etiam multiplicibus consiliis salutis instructi sumus, ut temperamentum tutelae moderatio, munimentum oneris et tutelae brevis circuitus, ut tutus in usu caveatur et ne accidentia tuta sint, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt.
Technical Parameters
| Product Model | SH-DB-3000VA(aeris) |
| Product nomen | 3000W converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 2500VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 27*19.A2*17cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 35*26*25cm |
| weights | 15.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 16.6kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica | Air switch |
| Virtus funis quadratus | II quadrata |
| Maxime Transit Current | 32A |
| Materiae | filum aeris flexuosa |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Utentes has cautiones ac rationes secuti, tutum usum convertentium voltagenarum curare, instrumenta electrica tueri, defectiones prohibere et salutem personalem tueri. Cum alta observantia et salute, haec 3000W convertens voltage users praebet ad solutionem conversionis optimae intentionis.
Transformator operationis rector:
1, antequam transformator utens, primum aspectum inspectionem perficiat ut instrumentum non laedatur, et omnes accessiones in loco firmiter instituantur;
2. Coniunge input plug transformantis ad 110V potentiae nervum;
3. Bulla transformantis actorum potestatem ad eam potestatem supplendam;
4, instrumento electrica requirente 220V voltage coniungitur ad output portum transformatoris, et instrumenta electricum usu plerumque adhiberi possunt.
FAQ