SH-DB-4000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TG40002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍၊ ကြေးနီစစ်စစ်ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသော စက်မှု 4000w ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏ ကောင်းမွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုအတွက် စျေးကွက်တွင် အရေးပါသော အနေအထားကို လျင်မြန်စွာ ရရှိခဲ့ပြီး စျေးကွက်မှ အသိအမှတ်ပြုခံရပါသည်။ စျေးကွက်အသုံးချမှုနှင့် နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှုငါးနှစ်သည် ၎င်း၏နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာရင့်ကျက်မှုကို စစ်ဆေးအတည်ပြုရုံသာမက အမျိုးမျိုးသောအသုံးပြုမှုအခြေအနေများတွင် ၎င်း၏အလွန်ကောင်းမွန်သော ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပြသခဲ့သည်။
အထူးသဖြင့် အစီးရေ 10,000 ကျော် ရောင်းချရမှု သိသိသာသာ တိုးလာခြင်းသည် စျေးကွက်တွင် ဤထုတ်ကုန်၏ လူကြိုက်များမှုကို သက်သေထူပါသည်။ နည်းပညာ၏စဉ်ဆက်မပြတ်တိုးတက်မှုနှင့်အတူ၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် အသုံးအဆောင်ပစ္စည်းများနှင့် ဒီဇိုင်းများကို ဂရုတစိုက် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ပြီး ထုတ်ကုန်၏စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို အလွန်တိုးတက်စေကာ အသုံးပြုသူ၏လုပ်ငန်းစဉ်တွင် သုံးစွဲသူ၏တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံပါသည်။
ဤ boost voltage converter ၏ ဆန်းသစ်တီထွင်မှုသည် ၎င်းတွင် 220V output outlets နှစ်ခုကို တပ်ဆင်ထားပြီး၊ လျှပ်စစ်စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက် လည်ပတ်နိုင်စေကာ ထုတ်ကုန်၏ လက်တွေ့ကျမှုနှင့် အဆင်ပြေမှုတို့ကို လွန်စွာတိုးတက်စေပါသည်။ စက်ပစ္စည်းနှစ်ခု၏ စုစုပေါင်းပါဝါသည် ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်ပါဝါ၏ 90% ထက် မကျော်လွန်ပါက၊ ၎င်းသည် ၎င်းတို့၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကို သေချာစေပြီး ခေတ်မီအိမ်နှင့် ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် စက်ပစ္စည်းပေါင်းများစွာ၏ ပါဝါထောက်ပံ့မှု လိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် transformer လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်စေရုံသာမက စွမ်းအင်ပြောင်းလဲခြင်း ထိရောက်မှုနှင့် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် ထိရောက်သော single-phase annular core ကို အသုံးပြုပါသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများကို ရွေးချယ်ခြင်းသည် ထရန်စဖော်မာ၏ တာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေပြီး သုံးစွဲသူများကို ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။
ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဒီဇိုင်းတွင် အဓိကထည့်သွင်းစဉ်းစားပါသည်။ ဗို့အားပြောင်းပေးသည့် အိမ်ရာနှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးများသည် မီးမလောင်နိုင်သော ပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည်။ ထို့အပြင်၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းကြောင်းသေချာစေရန်နှင့် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်မှုကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည့် ဘေးကင်းရေးမတော်တဆမှုများကို ကာကွယ်ရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်ကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးအစီအမံများစွာကိုလည်း တပ်ဆင်ထားပါသည်။
အားလုံးကိုခြုံကြည့်လျှင် ကြေးနီစစ်စစ်ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသည့် ဤစက်မှုလုပ်ငန်းအဆင့် 4000w ပါဝါပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏စျေးကွက်အသိအမှတ်ပြုမှု၊ နည်းပညာရင့်ကျက်မှု၊ ဆန်းသစ်တီထွင်ထားသော ပလပ်ပေါက်ဒီဇိုင်း၊ ထိရောက်သောစွမ်းအင်ပြောင်းလဲခြင်းထိရောက်မှုနှင့် ပြီးပြည့်စုံသောဘေးကင်းရေးအစီအမံများဖြင့် သုံးစွဲသူများအား ဘေးကင်းသော၊ ထိရောက်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဗို့အားကူးပြောင်းမှုဖြေရှင်းချက်ဖြင့် စျေးကွက်တွင် ထူးခြားပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-4000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 4000W သို့ 110V မှ 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 4000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 3500VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 18 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 18.7 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
ဤကြိုတင်ကာကွယ်မှုများနှင့် လုပ်ထုံးလုပ်နည်းများကို လိုက်နာခြင်းဖြင့်၊ အသုံးပြုသူများသည် ဗို့အားပြောင်းစက်များကို ဘေးကင်းစွာအသုံးပြုခြင်း၊ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ခြင်း၊ ချို့ယွင်းမှုများကို တားဆီးခြင်းနှင့် ကိုယ်ရေးကိုယ်တာလုံခြုံမှုကို အကာအကွယ်ပေးခြင်းတို့ကို သေချာစေနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏မြင့်မားသောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့်ဘေးကင်းမှုနှင့်အတူ၊ ဤ 4000W ဗို့အားပြောင်းစက်သည် သုံးစွဲသူများအား အခြေအနေအမျိုးမျိုးနှင့် လိုအပ်ချက်များအတွက် စံပြဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကို ပေးဆောင်ပေးပါသည်။
ဗို့အားပြောင်းစက်အသုံးပြုမှု လုပ်ငန်းစဉ်-
1. ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အသွင်အပြင်သည် ပြီးပြည့်စုံပြီး အပိုပစ္စည်းများကို ပြင်ဆင်ထားခြင်း ရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။
2. ဗို့အား 110V ဖြင့် ပါဝါထောက်ပံ့မှုသို့ ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အဝင်ပလပ်ကို ချိတ်ဆက်ပါ။
3, ဗို့အား converter ပါဝါသော့ပေါ်တွင်စက်ကိုကလစ်နှိပ်ပါ;
4၊ 220V စက်ပစ္စည်းကို ဗို့အားပြောင်းစက်သို့ ချိတ်ဆက်ပါ၊ ထို့နောက် ပုံမှန်အသုံးပြုမှုကို စတင်ပါ။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ