SH-DB-4000VA(copar)
ShunHong
TG40002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 4000w tionsclaíoch déanta as copar íon tar éis seasamh tábhachtach a bhaint amach go tapa sa mhargadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth, agus tá sé aitheanta go mór ag an margadh. Ní hamháin go bhfuil cúig bliana d'fheidhmiú an mhargaidh agus nuálaíocht theicneolaíoch tar éis a aibíocht theicniúil a fhíorú, ach léirigh siad freisin a iontaofacht den scoth i gcásanna úsáide éagsúla.
Tá an méadú suntasach ar dhíolacháin, go háirithe níos mó ná 10,000 aonad a dhíoltar, ina theist láidir ar an tóir atá ag an táirge seo ar an margadh. Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta, rinneamar leas iomlán a bhaint as na hábhair agus an dearadh cúlpháirtí go cúramach, ag feabhsú go mór feidhmíocht agus iontaofacht an táirge, ag cinntiú cobhsaíocht an úsáideora sa phróiseas úsáide.
Is é nuálaíocht an tiontaire ardvoltais seo ná go bhfuil sé feistithe le dhá asraon aschuir 220V, rud a ligeann do dhá fheiste leictreacha oibriú ag an am céanna, ag cur go mór le praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge. Sa chás nach sáraíonn cumhacht iomlán an dá fhearais 90% d'uaschumhacht iompair an claochladáin, féadann sé a ngnáthoibriú a chinntiú, agus freastal ar riachtanais an tsoláthair cumhachta ilfheiste i dtimpeallachtaí baile agus oifige nua-aimseartha.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Cinntíonn roghnú na n-amhábhar ardchaighdeáin marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach an claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Tá tithíocht an tiontaire voltais agus an téad cumhachta inmheánach déanta as ábhar lasair-retardant, ag laghdú an baol dóiteáin go héifeachtach. Ina theannta sin, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Ar an iomlán, tá an tiontaire cumhachta 4000w grád tionsclaíoch seo déanta as copar íon uathúil sa mhargadh lena aitheantas margaidh, aibíocht teicneolaíochta, dearadh nuálaíoch il-asraonta, éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh éifeachtach agus bearta sábháilteachta cuimsitheacha, ag soláthar úsáideoirí le réiteach comhshó voltas sábháilte, éifeachtach agus iontaofa.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-4000VA(copar) |
| Ainm an táirge | 4000W tiontaire 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 4000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 3500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 18kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 18.7kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí a chinntiú go n-úsáidtear tiontairí voltais go sábháilte, trealamh leictreach a chosaint, teipeanna a chosc, agus sábháilteacht phearsanta a chosaint. Leis an ardfheidhmíocht agus an tsábháilteacht atá aige, soláthraíonn an tiontaire voltas 4000W seo an réiteach comhshó voltas idéalach d'úsáideoirí le haghaidh cásanna agus riachtanais éagsúla.
Próiseas úsáide tiontaire voltais:
1. Seiceáil an bhfuil cuma an tiontaire voltais iomlán agus go bhfuil na páirteanna breise socraithe;
2. Ceangail breiseán ionchuir an tiontaire voltais leis an soláthar cumhachta le voltas 110V;
3, cliceáil ar an meaisín ar an eochair, an chumhacht tiontaire voltas;
4, Ceangail an fearas 220V leis an tiontaire voltas, agus ansin tús a chur leis an ngnáthúsáid.
CCanna