SH-DB-2000VA(copar)
ShunHong
TG20001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 2000w tionsclaíoch seo déanta as copar íon tar éis áit a bhaint amach go tapa ar an margadh lena fheidhmíocht agus a iontaofacht níos fearr. Tar éis cúig bliana de thástáil mhargaidh agus uasghrádú leanúnach na teicneolaíochta, tá sé cruthaithe go bhfuil sé marthanacht neamhghnách in úsáid phraiticiúil.
Le dul chun cinn na teicneolaíochta agus aitheantas an mhargaidh, tá díolacháin carnach an tiontaire voltas baile seo níos mó ná 10,000 aonad, agus tá a fheidhmíocht den scoth molta go forleathan ag úsáideoirí. Ní hamháin go bhfuil atriall leanúnach na teicneolaíochta optamaithe go cúramach i roghnú ábhar, ach freisin nuálaíocht i ndearadh, rud a d'eascair feabhsuithe suntasacha ar fheidhmíocht agus marthanacht an táirge.
Tairgeann an claochladán seo dearadh solúbtha i dtéarmaí aschuir voltais, le dhá chomhéadan aschuir 110V agus 100V amháin chun freastal ar fhearais le riachtanais voltais éagsúla. I gcás feistí iolracha a úsáidtear ag an am céanna, chomh fada agus nach bhfuil an chumhacht iomlán níos mó ná 95% d'acmhainn iompair uasta an claochladáin, is féidir leis oibriú cobhsaí an trealaimh a chinntiú, rud a chuireann go mór lena praiticiúlacht agus a áisiúlacht.
Sa dearadh, glacann an claochladán croí annular aon phas istigh, rud a áirithíonn ní hamháin cobhsaíocht na hoibríochta, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó agus a laghdaíonn an caillteanas fuinnimh. Cinntíonn amhábhair roghnaithe agus próisis dearaidh éifeachtacha marthanacht agus cobhsaíocht fhadtéarmach an claochladáin, ag soláthar taithí iontaofa d'úsáideoirí.
I dtéarmaí feidhmíochta sábháilteachta, tá tithíocht agus corda cumhachta inmheánach an tiontaire seo déanta as ábhair lasair-retardant, rud a laghdaíonn an baol dóiteáin go héifeachtach. Ag an am céanna, tá sé feistithe freisin le meicníochtaí iomadúla sábháilteachta cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad, rud a áirithíonn sábháilteacht úsáide i gcás luaineachtaí nó ró-ualach voltais agus a chuireann cosc ar thimpistí sábháilteachta féideartha.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-2000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Tiontaire cumhachta tí copair 2000W 220V go 110V/100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V/110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1750VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 12.2kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 13kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Fad corda | 1.2m |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar cúlpháirtí | Ábhar lasair-retardant |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí oibriú sábháilte agus cobhsaí an claochladáin a chinntiú, agus ar an mbealach sin an trealamh a chosaint, teipeanna a chosc, agus sábháilteacht phearsanta a chinntiú. Leis an fheidhmíocht éifeachtach agus gnéithe sábháilteachta iontaofa, soláthraíonn an claochladán 2000W seo réiteach comhshó voltas idéalach d'úsáideoirí le haghaidh cásanna agus riachtanas éagsúla.
Treoir Nós Imeachta Oibriúcháin Trasfhoirmeora:
1, sula dtosaíonn tú ar an gclaochladán, déan an t-iniúchadh cuma ar dtús chun a chinntiú go bhfuil an trealamh slán agus go bhfuil na gabhálais go léir suiteáilte go daingean;
2. Cuir isteach breiseán ionchuir an claochladáin isteach in asraon cumhachta le voltas 220V;
3. Brúigh an lasc cumhachta an claochladáin chun cumhacht a sholáthar don trealamh;
4, tá an trealamh leictreach a dteastaíonn voltas 110V nó 100V ceangailte le calafort aschuir an claochladáin, agus is féidir an trealamh leictreach a úsáid de ghnáth.
CCanna