SH-DB-2000VA(зэс)
Шун Хонг
TG20001
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Цэвэр зэсээр хийсэн энэхүү үйлдвэрийн 2000 ват чадалтай цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш дээд зэргийн гүйцэтгэл, найдвартай байдалаараа зах зээлд хурдан байр сууриа эзэлсэн. Таван жилийн турш зах зээлд туршиж, технологийг тасралтгүй сайжруулсны дараа практик хэрэглээнд ер бусын бат бөх чанараа баталсан.
Технологийн дэвшил, зах зээлийг хүлээн зөвшөөрснөөр энэхүү гэрийн хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн нийт борлуулалт 10,000 нэгжээс давж, түүний маш сайн гүйцэтгэлийг хэрэглэгчид өргөнөөр үнэлэв. Технологийн тасралтгүй давталт нь материалыг сонгохдоо нарийн оновчлоод зогсохгүй дизайнд шинэчлэгдсэнээр бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, бат бөх чанарыг мэдэгдэхүйц сайжруулсан.
Энэхүү трансформатор нь хүчдэлийн гаралтын хувьд уян хатан загварыг санал болгодог бөгөөд хоёр 110V, нэг 100V гаралтын интерфэйстэй, өөр өөр хүчдэлийн шаардлага бүхий төхөөрөмжүүдийг байрлуулах боломжтой. Нэгэн зэрэг олон төхөөрөмж ашиглах тохиолдолд нийт хүч нь трансформаторын хамгийн их даацын 95% -иас хэтрээгүй тохиолдолд энэ нь төхөөрөмжийн тогтвортой ажиллагааг хангах бөгөөд энэ нь түүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг.
Загварын хувьд трансформатор нь нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна хувиргах үр ашгийг дээшлүүлж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Сонгосон түүхий эд, үр ашигтай дизайны процессууд нь трансформаторын урт хугацааны бат бөх, тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдлын гүйцэтгэлийн хувьд энэхүү хөрвүүлэгчийн орон сууц болон дотоод цахилгааны утас нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Үүний зэрэгцээ температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллын хамгаалалт, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон хамгаалалтын механизмаар тоноглогдсон бөгөөд энэ нь хүчдэлийн хэлбэлзэл, хэт ачааллын үед ашиглалтын аюулгүй байдлыг хангаж, болзошгүй аюулгүй байдлын ослоос сэргийлдэг.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-2000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | Зэс 2000Вт гэр ахуйн цахилгаан хувиргагч 220V - 110V/100V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 2000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 100V/110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 1750VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 12.2 кг |
| Жин (багцтай) | 13 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Утасны урт | 1.2м |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | зэс утас ороомог |
| Дагалдах хэрэгсэл | Галд тэсвэртэй материал |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эдгээр урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээ, журмыг дагаж мөрдвөл хэрэглэгчид трансформаторын аюулгүй, тогтвортой ажиллагааг хангаж, улмаар тоног төхөөрөмжийг хамгаалах, доголдлоос урьдчилан сэргийлэх, хувийн аюулгүй байдлыг хангах боломжтой. Энэхүү 2000 Вт-ын хүчин чадалтай трансформатор нь үр ашигтай гүйцэтгэл, найдвартай аюулгүй байдлын шинж чанараараа хэрэглэгчдэд янз бүрийн нөхцөл байдал, хэрэгцээнд зориулж хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой шийдлийг өгдөг.
Трансформаторын ашиглалтын заавар:
1, трансформаторыг ажиллуулахын өмнө эхлээд гадаад үзэмжийг шалгаж, тоног төхөөрөмж бүрэн бүтэн, бүх дагалдах хэрэгсэл нь байрандаа бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Трансформаторын оролтын залгуурыг 220 В-ын хүчдэлтэй тэжээлийн залгуурт оруулах;
3. Тоног төхөөрөмжийг эрчим хүчээр хангахын тулд трансформаторын тэжээлийн унтраалгыг дарах;
4, 110V эсвэл 100V хүчдэл шаардлагатай цахилгаан тоног төхөөрөмж нь трансформаторын гаралтын порт руу холбогдсон бөгөөд цахилгаан тоног төхөөрөмжийг хэвийн ашиглах боломжтой.
Түгээмэл асуулт