SH-DB-2000VA(para)
ShunHong
TG20001
| Wāteatanga: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, ko tenei kaitahuri hiko 2000w ahumahi i hangaia ki te parahi parakore kua tere te whai waahi ki te maakete me ana mahi pai me te pono. I muri i nga tau e rima o te whakamatautau i te maakete me te whakahou tonu o te hangarau, kua whakamatauhia e ia tona mauroa ki te whakamahi mahi.
Na te ahunga whakamua o te hangarau me te mohiotanga o te maakete, ko nga hokonga o tenei kaitahuri hiko kaainga kua neke ake i te 10,000 waeine, a ko ana mahi tino pai kua whakanuia e nga kaiwhakamahi. Ko te haere tonu o te hangarau kaore i tino arotauhia i roto i te kowhiringa rauemi, engari he mea hou ano hoki i roto i te hoahoa, na te mea i tino pai ake te mahi hua me te mauroa.
Ka tukuna e tenei kaitahuri he hoahoa ngawari mo te whakaputanga ngaohiko, e rua nga atanga putanga 110V me tetahi 100V hei whakauru i nga taputapu he rereke nga whakaritenga ngaohiko. I roto i te take o nga taputapu maha e whakamahia ana i te wa kotahi, i te mea kaore te mana katoa e neke atu i te 95% o te kaha o te kawe o te huringa, ka taea e ia te whakarite i te mahi pumau o nga taputapu, e tino whakanui ana i tona whaihua me te waatea.
I roto i te hoahoa, ka tangohia e te kaihurihuri tetahi waahanga o roto o roto, ehara i te mea e whakarite ana i te pumau o te mahi, engari ka pai ake te pai o te huringa me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ko nga rauemi mata kua tohua me nga mahinga hoahoa pai e whakarite ana i te pumau mo te wa roa me te pumau o te huringa, e whakarato ana i te wheako pono ki nga kaiwhakamahi.
I runga i nga mahi haumaru, ko te whare me te taura hiko o roto o tenei kaitahuri he mea hanga mai i nga mea mura ahi, e whakaiti ana i te tupono o te ahi. I te wa ano, he maha nga taputapu haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru o te taumaha me te whakamarumaru ara iahiko poto, e whakarite ana i te haumaru o te whakamahi i roto i te keehi o nga huringa ngaohiko, te taumaha ranei me te aukati i nga aitua haumaru.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-2000VA(para) |
| ingoa hua | Parahi 2000W kaitahuri hiko whare 220V ki 110V/100V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V/110V~ |
| Te kaha whakatau | 1750VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 12.2kg |
| Taumaha (me te kete) | 13kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Te roa o te taura | 1.2m |
| Tapawhā taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| He taonga taapiri | He mea mura |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakarite i te mahi haumaru me te pumau o te huringa, na reira ka tiakina nga taputapu, te aukati i nga ngoikoretanga, me te whakarite i te haumaru whaiaro. Na tana mahi pai me nga ahuatanga haumaru pono, ka whakawhiwhia e tenei huringa 2000W ki nga kaiwhakamahi he otinga whakawhiti ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
Te Mahi Whakawhiti Tikanga Aratohu:
1, i mua i te tiimata o te hurihanga, me mahi tuatahi te tirotiro i te ahua kia mau tonu nga taputapu me nga taputapu katoa kua mau ki te waahi;
2. Whakauruhia te mono whakauru o te whakawhiti ki roto i te putanga hiko me te ngaohiko o te 220V;
3. Patohia te pana hiko o te kaitahuri hei tuku mana ki nga taputapu;
4, ko nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 110V ranei 100V ngaohiko e hono ana ki te tauranga whakaputa o te huringa, a ka taea te whakamahi i nga taputapu hiko.
FAQ