SH-DB-4000VA(para)
ShunHong
TG40002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, ko te kaitahuri hiko 4000w ahumahi i hangaia i te parahi parakore kua tere te whai waahi nui ki te maakete mo tana mahi pai me te pumau, a kua tino mohiotia e te maakete. E rima nga tau o te tono maakete me nga mahi hou hangarau kaore i te whakamana i tana pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano hoki i tana tino pono i roto i nga momo ahuatanga whakamahi.
Ko te pikinga nui o nga hoko, ina koa i runga i te 10,000 nga waahanga kua hokona, he tohu kaha mo te rongonui o tenei hua i te maakete. Na te ahunga whakamua o te hangarau, kua tino arotauhia e matou nga taonga taapiri me te hoahoa, te whakapai ake i te mahi me te pono o te hua, me te whakarite i te pumau o te kaiwhakamahi i te wa e whakamahia ana.
Ko te mea hou o tenei kaitahuri ngaohiko whakanui ko te mea e rua nga waahanga whakaputa 220V, ka taea e nga taputapu hiko e rua te mahi i te wa kotahi, ka tino whakarei ake i te whaihua me te waatea o te hua. Mena ko te kaha katoa o nga taputapu e rua e kore e neke atu i te 90% o te kaha o te kawe i te kaha o te huringa, ka taea e ia te whakarite i o raatau mahi noa, me te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko maha i roto i nga kaainga hou me te tari.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga kotahi-waahanga annular matua, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka whakapai ake i te kaha o te huringa kaha me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ko te kowhiringa o nga rauemi mata-kounga teitei e whakarite ana i te mauroa me te pumau mo te wa roa o te huringa, ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ko te whare kaitahuri ngaohiko me te taura hiko o roto he mea hanga ki te mura ahi, he pai te whakaiti i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
I roto i te katoa, he ahurei i roto i te mākete tenei kōeke ahumahi kōeke mana 4000w parakore me tona āhukahuka mākete, te paari hangarau, auaha maha-putanga hoahoa, tōtika pūngao tahuri tōtika me mehua haumaru whānui, whakarato kaiwhakamahi ki te haumaru, pai, me te pono otinga huringa ngaohiko.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-4000VA(para) |
| ingoa hua | 4000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 4000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 3500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 18kg |
| Taumaha (me te kete) | 18.7kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Tapawhā taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakamahi haumaru i nga huringa ngaohiko, te tiaki i nga taputapu hiko, te aukati i nga ngoikoretanga, me te tiaki i te haumaru whaiaro. Na te kaha o te mahi me te haumaru, ko tenei kaitahuri ngaohiko 4000W e whakarato ana ki nga kaiwhakamahi te otinga whakawhiti ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
Ngaohiko converter tukanga whakamahi:
1. Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2. Honoa te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te hiko hiko me te ngaohiko o te 110V;
3, paatohia te miihini i runga i te kii, te kaha o te huringa ngaohiko;
4, Honoa te taputapu 220V ki te kaitahuri ngaohiko, katahi ka timata te whakamahi noa.
FAQ