SH-DB-5000VA( parahi)
ShunHong
TG50001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, ko tenei kaitahuri hiko parahi parakore 5000w kua tere te mohio ki te maakete mo tana mahi tino pai me te pumau, a kua whakapumautia tona turanga. Ko nga tau e rima o te tono maakete me nga mahi hou hangarau kaore i te whakapumau i tana pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano i tona pono me te mau tonu i roto i nga ahuatanga tono rereke.
Ko nga painga e rua o te hangarau pakeke me te mohio ki te maakete kua nui ake te hoko o tenei kaitahuri ngaohiko whare i te 10,000 nga waeine, me te whakanui i nga mihi mai i nga kaiwhakamahi. I te mea kei te ahu whakamua tonu te hangarau, kua tino arotauhia e matou te kowhiringa rauemi me te hoahoa kia tino pai ake te mahi me te mauroa o a matou hua.
I runga i nga ahuatanga o te whakaputanga ngaohiko, ka whakamahia e tenei kaitahuri he hoahoa maha-putanga hou, tae atu ki nga waahanga whakaputa 110V e rua me tetahi putanga whakaputa 100V, hei whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko rereke. Ko tenei hoahoa ka taea te maha o nga taputapu hiko ki te mahi i te wa kotahi, i te mea kaore te mana katoa e neke atu i te 90% o te kaha o te kaha o te huringa, ka taea e ia te whakarite i o raatau mahi, me te whakapai ake i te whaihua me te waatea o te hua.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga kotahi-waahanga annular matua, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka pai ake te kaha o te huringa o te kaha, te whakaiti i te ngaronga o te kaha, me te whakanui ake i te pai o te mahi. Ko te huinga o nga rauemi mata-kounga teitei me te hoahoa pai e whakarite ana i te pumau mo te wa roa o te huringa, e whakarato ana i nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ka whakamahia nga rauemi aukati ahi i roto i te whare whakawhiti ngaohiko me nga raina hiko o roto, he pai te whakaiti i te tupono o te ahi. I taua wa ano, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru ara iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
I roto i te whakarāpopototanga, he ahurei i roto i te mākete tenei kōeke ahumahi 5000w pūtahuri hiko parakore me tona āhukahuka mākete, te paari hangarau, auaha maha-putanga hoahoa, tōtika pūngao tahuri tōtika me mehua haumaru whānui, whakarato kaiwhakamahi ki te haumaru, pai, me te pono otinga huringa ngaohiko.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-5000VA( parahi) |
| ingoa hua | 5000W kaitahuri hiko 220V ki 110V/100V |
| Te kaha e tika ana | 5000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V/110V~ |
| Te kaha whakatau | 4500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 19.7kg |
| Taumaha (me te kete) | 20.5kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Te roa o te taura | 1.2m |
| Tapawha taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | waea parahi awhiowhio |
| He taonga taapiri | He mea mura |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakamahi haumaru i nga huringa, te tiaki i nga taputapu hiko, te aukati i nga ngoikoretanga, me te tiaki i te haumaru whaiaro. Na te kaha o te kaha me te haumaru, ka whakawhiwhia e tenei huringa 5000W ki nga kaiwhakamahi te otinga whakawhiti ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
I te wa e mahi ana i nga mahi hurihanga ngaohiko, he mea nui te tango i nga mahi tika hei whakarite i te pumau o te huringa me te haumaru o nga taputapu hiko me nga kaiwhakamahi. Ko nga tohutohu e whai ake nei mo te whakahaere i te kaitahuri ngaohiko:
Ko te mea tuatahi, he mea nui te tirotiro tirohanga matawhānui i mua i te whakamahi i te kaitahuri ngaohiko. Ko te tirotiro i te kaitahuri mo te kino me te whakapumau i te whakaurunga o nga waahanga katoa ko te mahi tuatahi hei aukati i te kino, i nga tupono haumaru ranei.
Muri iho, monohia te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te putanga hiko 220V paerewa. Me mohio kei te pai te whakapiri o te mono ki te turanga me te kore e wewete kia mau tonu te hononga hiko.
Na, ka timata te tukanga tuku hiko ma te whakahaere i te huringa hiko o te kaitahuri ngaohiko. I te wa e hikohia ana, me aro ki te aro turuki mena he oro rereke, he wiri rereke ranei, koinei pea te tohu o te mahi noa o te kaitahuri ngaohiko.
Ka mutu, ko nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 110V, 100V ranei te ngaohiko ka hono ki te kaitahuri ngaohiko, ka taea te whakamahi i nga taputapu hiko. I te wa e whakamahia ana, ka tirotirohia nga kaihurihuri me nga taputapu hiko ki te whakarite kei te mau tonu te mahi kia mau tonu te mahi me te haumaru.
Ma te whai i enei mahi, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakamahi tika i te kaitahuri hiko i te wa e tiaki ana i nga taputapu hiko me te haumaru whaiaro.
FAQ