SH-DB-5000VA(נחושת)
ShunHong
TG50001
| זמינות: | |
|---|---|
| כמות: | |
יתרון המוצר
חשבון ווטסאפ ארגוני: +86- 13690698363
מאז השקתו, ממיר הספק נחושת טהור 5000w זה בדרגה תעשייתית זכה במהירות להכרה בשוק בזכות הביצועים והיציבות המצוינים שלו, וביסס את מעמדו. חמש שנים של יישום שוק וחדשנות טכנולוגית לא רק אישרו את בשלותו הטכנית, אלא גם הוכיחו את מהימנותו ועמידותו בתרחישי יישומים מגוונים.
היתרונות הכפולים של טכנולוגיה בוגרת והכרה בשוק הפכו את המכירות המצטברות של ממיר מתח ביתי זה ליותר מ-10,000 יחידות, וזכו לשבחים רבים מהמשתמשים. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם, ביצענו אופטימיזציה קפדנית של בחירת החומר והעיצוב כדי לשפר משמעותית את הביצועים והעמידות של המוצרים שלנו.
מבחינת תפוקת מתח, שנאי זה משתמש בעיצוב רב-יציאות חדשני, הכולל שני יציאות 110V ושקע פלט אחד של 100V, כדי לענות על הצרכים של מכשירי מתח שונים. עיצוב זה מאפשר לציוד חשמלי מרובים לפעול ביציבות בו זמנית, כל עוד ההספק הכולל אינו עולה על 90% מההספק המרבי של השנאי, הוא יכול להבטיח את פעולתם הרגילה, ולשפר מאוד את הפרקטיות והנוחות של המוצר.
בתכנון, אנו משתמשים בליבה טבעתית חד פאזית יעילה, אשר לא רק מבטיחה את יציבות פעולת השנאי, אלא גם משפרת את יעילות המרת האנרגיה, מפחיתה את אובדן האנרגיה ומשפרת את היעילות הכוללת. השילוב של חומרי גלם איכותיים ועיצוב יעיל מבטיח את היציבות לטווח ארוך של השנאי, ומספק למשתמשים חוויה אמינה יותר.
בטיחות היא השיקול העיקרי בתכנון שלנו. חומרים מעכבי אש משמשים בבית ממיר המתח ובקווי החשמל הפנימיים, ומפחיתים למעשה את הסיכון לשריפה. במקביל, אנו מצוידים גם במספר אמצעי בטיחות כגון הגנה על בקרת טמפרטורה, הגנה מפני עומס יתר והגנה מפני קצר חשמלי כדי להבטיח בטיחות במהלך השימוש ולמנוע תאונות בטיחות שעלולות להיגרם מחוסר יציבות מתח או עומס יתר.
לסיכום, ממיר כוח 5000w תעשייתי זה העשוי מנחושת טהורה הוא ייחודי בשוק עם הכרת השוק שלו, בשלות טכנולוגית, עיצוב רב שקעים חדשני, יעילות המרת אנרגיה יעילה ואמצעי בטיחות מקיפים, המספקים למשתמשים פתרון המרת מתח בטוח, יעיל ואמין.
פרמטרים טכניים
| דגם מוצר | SH-DB-5000VA(נחושת) |
| שם המוצר | ממיר הספק 5000W 220V ל-110V/100V |
| הספק מקסימלי ישים | 5000W* |
| מתח כניסה מדורג | 220V~ |
| מתח מוצא מדורג | 100V/110V~ |
| קיבולת מדורגת | 4500VA* |
| תדירות מדורגת | 50/60 הרץ |
| מחזור הפעלה | 30/60 דקות |
| גדלים | 27*19.2*17 ס'מ |
| מידה (עם חבילה) | 35*26*25 ס'מ |
| משקולות | 19.7 ק'ג |
| משקל (עם חבילה) | 20.5 ק'ג |
| סוּג | סוג יבש |
| מכשיר בטיחות | מתג אוויר |
| אורך כבל | 1.2 מ' |
| כבל חשמל מרובע | 2 ריבוע |
| זרם עובר מקסימלי | 32A |
| חומרים | מתפתל חוט נחושת |
| חומר אביזר | חומר מעכב בעירה |
| חומר ליבה | שנאי טבעת |
| תְעוּדָה | CE, FCC וכו' |
שימושים במוצר
מדריך תפעול המוצר
על ידי ביצוע אמצעי הזהירות והנהלים הללו, המשתמשים יכולים להבטיח שימוש בטוח בשנאים, להגן על ציוד חשמלי, למנוע תקלות ולשמור על בטיחות אישית. עם היעילות והבטיחות הגבוהות שלו, שנאי 5000W זה מספק למשתמשים את פתרון המרת המתח האידיאלי עבור מגוון תרחישים וצרכים.
בעת ביצוע פעולות המרת מתח, נקיטת צעדי השימוש הנכונים היא חיונית כדי להבטיח את יציבות השנאי ואת בטיחות הציוד החשמלי והמשתמשים. להלן הנחיות מפורטות להפעלת ממיר המתח:
קודם כל חיונית בדיקה ויזואלית מקיפה לפני השימוש בממיר מתח. בדיקת השנאי לאיתור נזק ואישור שכל הרכיבים מותקנים בצורה מאובטחת היא הצעד הראשון במניעת נזק אפשרי או סיכונים בטיחותיים.
לאחר מכן, חבר היטב את תקע הקלט של ממיר המתח לשקע חשמל רגיל של 220V. ודא שהתקע נמצא במגע טוב עם השקע מבלי להתרופף כדי להבטיח את יציבות חיבור החשמל.
לאחר מכן, תהליך אספקת החשמל מתחיל בהפעלת מתג ההפעלה של ממיר המתח. כאשר מופעל, שימו לב לפקח אם יש צליל חריג או רטט חריג, אשר עשוי להיות האות לפעולה רגילה של ממיר המתח.
לבסוף, הציוד החשמלי הדורש מתח של 110V או 100V מחובר לממיר המתח, וניתן להשתמש בציוד החשמלי כרגיל. במהלך השימוש, שנאים וציוד חשמלי נבדקים באופן קבוע כדי לוודא שהם במצב עבודה יציב כדי לשמור על פעולה רציפה ובטוחה.
על ידי ביצוע שלבים אלה, המשתמשים יכולים להבטיח שימוש מדויק בממיר המתח תוך הגנה על ציוד חשמלי ובטיחות אישית.
שאלות נפוצות