SH-DB-5000VA(мыс)
ШунХонг
TG50001
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Іске қосылғаннан бері бұл өнеркәсіптік деңгейдегі таза мыс 5000 Вт қуат түрлендіргіші өзінің тамаша өнімділігі мен тұрақтылығы үшін нарықта тез танылды және өз ұстанымын нығайтты. Бес жылдық нарықты қолдану және технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін растап қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі қолдану сценарийлерінде оның сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін көрсетті.
Жетілген технологияның қосарлы артықшылықтары мен нарықты мойындау осы тұрмыстық кернеу түрлендіргішінің жиынтық сатылымын 10 000 бірліктен асады және пайдаланушылардың үлкен мақтауына ие болды. Технология ілгерілеуді жалғастыруда, біз өнімдеріміздің өнімділігі мен беріктігін айтарлықтай жақсарту үшін материалды таңдау мен дизайнды мұқият оңтайландырдық.
Кернеу шығысы бойынша бұл трансформатор әртүрлі кернеу құрылғыларының қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін екі 110 В шығыс және бір 100 В шығыс розеткасын қамтитын инновациялық көп шығыс дизайнын пайдаланады. Бұл конструкция бірнеше электр жабдығының бір уақытта тұрақты жұмыс істеуіне мүмкіндік береді, егер жалпы қуат трансформатордың максималды қуатының 90% аспайтын болса, ол олардың қалыпты жұмысын қамтамасыз ете алады, өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай жақсартады.
Жобалауда біз трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймай, энергияны түрлендіру тиімділігін жақсартатын, энергияның жоғалуын азайтатын және жалпы тиімділікті арттыратын тиімді бір фазалы сақиналы ядроны қолданамыз. Жоғары сапалы шикізат пен тиімді дизайнның үйлесімі трансформатордың ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеді, пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибе береді.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Өртке қарсы материалдар кернеу түрлендіргішінің корпусында және ішкі электр желілерінде өрт қаупін тиімді төмендетеді. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Қорытындылай келе, таза мыстан жасалған бұл өнеркәсіптік дәрежедегі 5000 Вт қуат түрлендіргіші нарықтағы танылуымен, технологияның жетілгендігімен, инновациялық көп розеткалы дизайнымен, энергияны түрлендірудің тиімді тиімділігімен және пайдаланушыларға кернеуді түрлендірудің қауіпсіз, тиімді және сенімді шешімімен қамтамасыз ететін кешенді қауіпсіздік шараларымен нарықта бірегей болып табылады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-5000VA(мыс) |
| Өнім атауы | 5000 Вт қуат түрлендіргіші 220 В - 110 В/100 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 5000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В/110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 4500ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 19,7 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 20,5 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Сымның ұзындығы | 1,2 м |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | мыс сым орамасы |
| Қосымша материал | Отқа төзімді материал |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Осы сақтық шаралары мен процедураларын орындау арқылы пайдаланушылар трансформаторларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ете алады, электр жабдықтарын қорғай алады, ақаулардың алдын алады және жеке қауіпсіздікті сақтай алады. Бұл 5000 Вт трансформатор өзінің жоғары тиімділігі мен қауіпсіздігімен пайдаланушыларға әртүрлі сценарийлер мен қажеттіліктер үшін кернеуді түрлендірудің тамаша шешімін ұсынады.
Кернеуді түрлендіру операцияларын орындау кезінде трансформатордың тұрақтылығын және электр жабдықтары мен пайдаланушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін дұрыс пайдалану қадамдарын жасау өте маңызды. Төменде кернеу түрлендіргішін пайдалану бойынша егжей-тегжейлі нұсқаулар берілген:
Ең алдымен, кернеу түрлендіргішін пайдалану алдында жан-жақты визуалды тексеру қажет. Трансформатордың зақымдалуын тексеру және барлық құрамдас бөліктердің қауіпсіз орнатылғанын растау ықтимал зақымдануды немесе қауіпсіздік тәуекелдерін болдырмаудың бірінші қадамы болып табылады.
Содан кейін кернеу түрлендіргішінің кіріс ашасын стандартты 220 В қуат розеткасына мықтап қосыңыз. Қуат қосылымының тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін ашаның босатпай розеткаға жақсы жанасып тұрғанына көз жеткізіңіз.
Содан кейін қуат беру процесі кернеу түрлендіргішінің қуат қосқышын басқару арқылы басталады. Қосылған кезде кернеу түрлендіргішінің қалыпты жұмысының сигналы болуы мүмкін қалыптан тыс дыбыс немесе қалыптан тыс діріл бар-жоғын бақылауға назар аударыңыз.
Соңында 110В немесе 100В кернеуді қажет ететін электр жабдығы кернеу түрлендіргішіне қосылған және электр жабдықтары қалыпты түрде пайдаланылуы мүмкін. Пайдалану кезінде трансформаторлар мен электр жабдықтары үздіксіз және қауіпсіз жұмысты қамтамасыз ету үшін олардың тұрақты жұмыс жағдайында болуын қамтамасыз ету үшін үнемі тексеріліп отырады.
Осы қадамдарды орындау арқылы пайдаланушылар электр жабдықтарын және жеке қауіпсіздікті қорғай отырып, кернеу түрлендіргішін дәл пайдалануды қамтамасыз ете алады.
Жиі қойылатын сұрақтар