SH-DB-2000VA(мыс)
ШунХонг
TG20002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
2000 Вт қуат түрлендіргіші өзінің ең жоғары өнімділігі мен тұрақтылығы үшін нарықта тез танылды. Бес жылдық нарықты қолдану және технологиялық инновациялар оның техникалық жетілгендігін тексеріп қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі пайдалану сценарийлерінде оның сенімділігін дәлелдеді.
Нарықтың танылуының артуы және сатылымның айтарлықтай артуы кезінде 10 000-нан астам бірлікті құрайтын сатылым көлемі осы өнімнің танымалдылығын толығымен көрсетеді. Технологияның үздіксіз прогрессі бізді қосымша материалдар мен дизайнда егжей-тегжейлі оңтайландыруды жүзеге асыруға, өнімнің өнімділігі мен сенімділігін одан әрі жақсартуға, пайдалану процесінде пайдаланушының тұрақтылығы мен тиімділігін қамтамасыз етуге итермеледі.
Күшейткіш кернеу түрлендіргіші екі электрлік құрылғыны бір уақытта қосуға мүмкіндік беретін 220 В екі шығыс розеткасымен инновациялық жабдықталған, бұл өнімнің практикалық және ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады. Трансформатордың максималды тасымалдау қуатының 90% аспайтын жағдайда, ол қазіргі заманғы үй және кеңсе жағдайында көп құрылғыны электрмен жабдықтау қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, екі электр жабдығының қалыпты жұмысын қамтамасыз ете алады.
Жобалауда біз бір фазалы сақиналы ядроны қолданамыз, ол трансформатор жұмысының тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар энергияны түрлендіру тиімділігін арттырады және энергия шығынын азайтады. Жоғары сапалы шикізат пен тамаша процестерді таңдау трансформатордың беріктігі мен ұзақ мерзімді тұрақтылығын қамтамасыз етеді, пайдаланушыларға сенімдірек тәжірибе береді.
Қауіпсіздік - бұл дизайндағы басты мәселе. Трансформатордың қабығы мен ішкі электр желісі отқа төзімді материалдардан жасалған, бұл өрт қаупін тиімді төмендетеді. Сонымен қатар, біз пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету және кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан болуы мүмкін қауіпсіздік апаттарының алдын алу үшін температураны реттеуден қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау және қысқа тұйықталудан қорғау сияқты көптеген қауіпсіздік шараларымен жабдықталған.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SH-DB-2000VA(мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 2000 Вт түрлендіргіш 110 В 220 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 2000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 1700ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 27*19.2*17см |
| Өлшемі (пакетімен) | 35*26*25см |
| салмақтар | 12,2 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 13,3 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы | Ауа қосқышы |
| Қуат сымының шаршысы | 2 шаршы |
| Максималды өту тогы | 32А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Соңында, іске қосу алдында тексеру кернеу түрлендіргішінің қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін маңызды сілтеме болып табылады. Алғаш рет қолданар алдында, сыртқы түрі бұзылмағанына және барлық компоненттердің орнына бекітілгеніне көз жеткізу үшін трансформаторды мұқият тексеру керек. Жүктеу қалыптыдан тыс дыбыстың немесе жағдайдың бар-жоғына назар аударуы керек, кез келген ауытқу табылған кезде дереу тоқтап, тексеру керек.
Трансформаторды пайдалану процедурасы бойынша нұсқаулық:
1, трансформаторды пайдаланбас бұрын, жабдықтың зақымдалмағанына және барлық керек-жарақтардың орнына берік орнатылғанына көз жеткізу үшін алдымен сыртқы түрін тексеріп алыңыз;
2. Трансформатордың кіріс ашасын кернеуі 110 В розеткаға салыңыз;
3. Жабдықты қуатпен қамтамасыз ету үшін трансформатордың қуат қосқышын басыңыз;
4, 220 В кернеуді қажет ететін электр жабдығы трансформатордың шығыс портына қосылған және электр жабдықтары қалыпты түрде пайдаланылуы мүмкін.
Жиі қойылатын сұрақтар