SH-DB-5000VA (copar)
ShunHong
TG50001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Ó seoladh é, tá an tiontaire cumhachta 5000w copar íon grád tionsclaíoch seo tar éis aitheantas a fháil go tapa sa mhargadh as a fheidhmíocht agus a chobhsaíocht den scoth, agus tá a sheasamh daingnithe aige. Ní hamháin gur dheimhnigh cúig bliana d'iarratas margaidh agus nuálaíocht theicneolaíoch a aibíocht theicniúil, ach léirigh siad freisin a iontaofacht agus a marthanacht i gcásanna iarratais éagsúla.
Mar gheall ar dhá bhuntáiste na teicneolaíochta aibí agus aitheantas an mhargaidh tá díolacháin carnach an tiontaire voltais tí seo níos mó ná 10,000 aonad, agus bhuaigh sé moladh leathan ó úsáideoirí. De réir mar a leanann an teicneolaíocht ag dul chun cinn, tá rogha agus dearadh ábhar optamaithe againn go cúramach chun feidhmíocht agus marthanacht ár dtáirgí a fheabhsú go suntasach.
Maidir le haschur voltais, úsáideann an claochladán seo dearadh il-aschuir nuálaíoch, lena n-áirítear dhá asraon aschuir 110V agus asraon aschuir 100V amháin, chun freastal ar riachtanais fearais voltais éagsúla. Ceadaíonn an dearadh seo il-trealamh leictreach oibriú go cobhsaí ag an am céanna, chomh fada agus nach bhfuil an chumhacht iomlán níos mó ná 90% d'uaschumhacht an claochladáin, is féidir leis a ngnáthoibriú a chinntiú, rud a fheabhsóidh praiticiúlacht agus áisiúlacht an táirge go mór.
Sa dearadh, bainimid úsáid as croí annular aon-chéim éifeachtach, rud a chinntíonn ní hamháin cobhsaíocht oibríocht an claochladáin, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh, laghdaítear an caillteanas fuinnimh, agus a fheabhsaíonn an éifeachtacht iomlán. Cinntíonn an meascán d'amhábhar ardchaighdeáin agus dearadh éifeachtach cobhsaíocht fhadtéarmach an claochladáin, ag soláthar taithí níos iontaofa d'úsáideoirí.
Tá sábháilteacht mar phríomhcheist inár ndearadh. Úsáidtear ábhair dóiteáin-retardant sa tithíocht tiontaire voltais agus línte cumhachta inmheánacha, rud a laghdóidh an baol dóiteáin go héifeachtach. Ag an am céanna, táimid feistithe freisin le bearta sábháilteachta iolracha cosúil le cosaint rialaithe teochta, cosaint ró-ualach agus cosaint gearrchiorcad chun sábháilteacht a chinntiú le linn úsáide agus cosc a chur ar thimpistí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar gheall ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach.
Go hachomair, tá an tiontaire cumhachta 5000w grád tionsclaíoch seo déanta as copar íon uathúil sa mhargadh lena aitheantas margaidh, aibíocht teicneolaíochta, dearadh nuálaíoch il-asraonta, éifeachtúlacht chomhshó fuinnimh éifeachtach agus bearta sábháilteachta cuimsitheacha, ag soláthar réiteach comhshó voltas sábháilte, éifeachtach agus iontaofa d'úsáideoirí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SH-DB-5000VA (copar) |
| Ainm an táirge | Tiontaire cumhachta 5000W 220V go 110V/100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 5000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V/110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 4500VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 27*19.2*17cm |
| Méid (le pacáiste) | 35*26*25cm |
| meáchain | 19.7kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 20.5kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Gléas Sábháilteachta | Lasc aer |
| Fad corda | 1.2m |
| Cearnóg corda cumhachta | 2 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 32A |
| Ábhair | foirceannadh sreang copair |
| Ábhar cúlpháirtí | Ábhar lasair-retardant |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Trí na réamhchúraimí agus na nósanna imeachta seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí úsáid shábháilte claochladáin a chinntiú, trealamh leictreach a chosaint, teipeanna a chosc, agus sábháilteacht phearsanta a chosaint. Leis an éifeachtacht agus an tsábháilteacht ard, soláthraíonn an claochladán 5000W seo an réiteach comhshó voltas idéalach d'úsáideoirí le haghaidh cásanna agus riachtanas éagsúla.
Agus oibríochtaí comhshó voltais á ndéanamh, tá sé ríthábhachtach na céimeanna cearta úsáide a ghlacadh chun cobhsaíocht an claochladáin agus sábháilteacht an trealaimh agus na n-úsáideoirí leictreach a chinntiú. Seo a leanas treoracha mionsonraithe chun an tiontaire voltais a oibriú:
Ar an gcéad dul síos, tá iniúchadh amhairc cuimsitheach riachtanach sula n-úsáidtear tiontaire voltais. Is é an chéad chéim chun damáiste féideartha nó rioscaí sábháilteachta a chosc ná an claochladán a iniúchadh le haghaidh damáiste agus a dhearbhú go bhfuil na comhpháirteanna uile suiteáilte go daingean.
Ansin, plug isteach go daingean breiseán ionchuir an tiontaire voltais isteach in asraon cumhachta 220V caighdeánach. Cinntigh go bhfuil an breiseán i dteagmháil mhaith leis an soicéad gan scaoileadh chun cobhsaíocht an nasc cumhachta a chinntiú.
Ansin, tosaíonn an próiseas soláthair cumhachta trí athrú cumhachta an tiontaire voltais a oibriú. Nuair a bheidh tú á gcumhachtú, tabhair aird ar mhonatóireacht a dhéanamh ar cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha nó creathadh neamhghnácha ann, rud a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha ar ghnáthoibriú an tiontaire voltais.
Mar fhocal scoir, tá an trealamh leictreach a éilíonn voltas 110V nó 100V ceangailte leis an tiontaire voltas, agus is féidir an trealamh leictreach a úsáid de ghnáth. Le linn úsáide, déantar claochladáin agus trealamh leictreach a sheiceáil go rialta chun a chinntiú go bhfuil siad i riocht cobhsaí oibre chun oibriú leanúnach agus sábháilte a chothabháil.
Trí na céimeanna seo a leanúint, is féidir le húsáideoirí úsáid chruinn an tiontaire voltais a chinntiú agus iad ag cosaint trealamh leictreach agus sábháilteacht phearsanta.
CCanna