SH-DB-2000VA (נחושת)
ShunHong
TG20001
| זמינות: | |
|---|---|
| כמות: | |
יתרון המוצר
חשבון ווטסאפ ארגוני: +86- 13690698363
מאז השקתו, ממיר הספק תעשייתי זה בנפח 2000w העשוי מנחושת טהורה תפס במהירות מקום בשוק עם הביצועים והאמינות המעולים שלו. לאחר חמש שנים של בדיקות שוק ושדרוג מתמשך של הטכנולוגיה, הוא הוכיח את עמידותו יוצאת הדופן בשימוש מעשי.
עם התקדמות הטכנולוגיה וההכרה בשוק, המכירות המצטברות של ממיר מתח ביתי זה עלו על 10,000 יחידות, והביצועים המצוינים שלו זכו לשבחים רבים על ידי המשתמשים. האיטרציה המתמשכת של הטכנולוגיה לא רק עברה אופטימיזציה קפדנית בבחירת החומר, אלא גם עברה חידוש בעיצוב, מה שהביא לשיפורים משמעותיים בביצועי המוצר ובעמידותו.
שנאי זה מציע עיצוב גמיש מבחינת תפוקת מתח, עם שני ממשקי פלט של 110V ואחד של 100V כדי להתאים למכשירים עם דרישות מתח שונות. במקרה של מספר מכשירים בשימוש בו-זמנית, כל עוד ההספק הכולל אינו עולה על 95% מכושר הנשיאה המקסימלי של השנאי, זה יכול להבטיח את פעולתו היציבה של הציוד, מה שמשפר מאוד את המעשיות והנוחות שלו.
בתכנון, השנאי מאמץ ליבה פנימית טבעתית חד פאזי, אשר לא רק מבטיחה את יציבות הפעולה, אלא גם משפרת את יעילות ההמרה ומפחיתה את אובדן האנרגיה. חומרי גלם נבחרים ותהליכי עיצוב יעילים מבטיחים את העמידות והיציבות לטווח ארוך של השנאי, ומספקים למשתמשים חוויה אמינה.
מבחינת ביצועים בטיחותיים, הבית וכבל החשמל הפנימי של ממיר זה עשויים מחומרים מעכבי בעירה, מה שמפחית ביעילות את הסיכון לשריפה. במקביל, הוא מצויד גם במספר מנגנוני בטיחות כגון הגנת בקרת טמפרטורה, הגנה מפני עומס יתר והגנה מפני קצר חשמלי, המבטיחות את בטיחות השימוש במקרה של תנודות מתח או עומס יתר ומונעת תאונות בטיחות אפשריות.
פרמטרים טכניים
| דגם מוצר | SH-DB-2000VA (נחושת) |
| שם המוצר | ממיר חשמל ביתי נחושת 2000W 220V ל-110V/100V |
| הספק מקסימלי ישים | 2000W* |
| מתח כניסה מדורג | 220V~ |
| מתח מוצא מדורג | 100V/110V~ |
| קיבולת מדורגת | 1750VA* |
| תדירות מדורגת | 50/60 הרץ |
| מחזור הפעלה | 30/60 דקות |
| גדלים | 27*19.2*17 ס'מ |
| מידה (עם חבילה) | 35*26*25 ס'מ |
| משקולות | 12.2 ק'ג |
| משקל (עם חבילה) | 13 ק'ג |
| סוּג | סוג יבש |
| מכשיר בטיחות | מתג אוויר |
| אורך כבל | 1.2 מ' |
| כבל חשמל מרובע | 2 ריבוע |
| זרם עובר מקסימלי | 32A |
| חומרים | מתפתל חוט נחושת |
| חומר אביזר | חומר מעכב בעירה |
| חומר ליבה | שנאי טבעת |
| תְעוּדָה | CE, FCC וכו' |
שימושים במוצר
מדריך תפעול המוצר
על ידי ביצוע אמצעי זהירות ונהלים אלה, המשתמשים יכולים להבטיח את פעולתו הבטוחה והיציבה של השנאי, ובכך להגן על הציוד, למנוע תקלות ולהבטיח בטיחות אישית. עם הביצועים היעילים ותכונות הבטיחות האמינות שלו, שנאי 2000W זה מספק למשתמשים פתרון אידיאלי להמרת מתח למגוון תרחישים וצרכים.
מדריך נוהל תפעול שנאי:
1, לפני הפעלת השנאי, בצע תחילה את בדיקת המראה כדי לוודא שהציוד שלם וכל האביזרים מותקנים היטב במקום;
2. הכנס את תקע הקלט של השנאי לשקע חשמל במתח של 220V;
3. לחץ על מתג ההפעלה של השנאי כדי לספק חשמל לציוד;
4, הציוד החשמלי הזקוק למתח של 110V או 100V מחובר ליציאת היציאה של השנאי, וניתן להשתמש בציוד החשמלי כרגיל.
שאלות נפוצות